Sari la conținut

Anna - Rebeka 0762802713


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 1 oră, Probably2022 a spus:

Ai afaceri? Nu ai un loc de munca sa imi oferi si mie ?

Daca nu poti dormi noaptea de focul meu , da am propia afacere in domeniul beauty ! Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 2 minute, annah123 a spus:

Daca nu poti dormi noaptea de focul meu , da am propia afacere in domeniul beauty ! Multumesc

Domeniul beauty pentru grase ??

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 2 ore, vasysexu a spus:

Bună. Pe la Iași mai treci??? Mulțumesc 

Buna ! Nu cred …. Nu prea mai activez in Romania 🥺 si cand sunt in țara , maxim prin constanta - brasov orasele in care mai am si alte lucruri de facut ! Imi pare rau 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 6 minute, Probably2022 a spus:

Domeniul beauty pentru grase ??

Pentru oricine ! Eu nu sunt prost crescuta ca tine si lipsita de bun simt ca sa fac diferente ! De din astia cu coaie mari pe internet sunt satula ! Imi provoci sila asa ca te rog sa iti vezi de drum mai departe ! La revedere 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 8 minute, annah123 a spus:

Pentru oricine ! Eu nu sunt prost crescuta ca tine si lipsita de bun simt ca sa fac diferente ! De din astia cu coaie mari pe internet sunt satula ! Imi provoci sila asa ca te rog sa iti vezi de drum mai departe ! La revedere 

Prost crescută? Poate tu esti prost crescută ca te prostituezi de **spam editat**,de copila,practic tu esti prost crescută.

Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 2 minute, Probably2022 a spus:

Prost crescută? Poate tu esti prost crescută ca te prostituezi de **spam editat**,de copila,practic tu esti prost crescută.

Am făcut o mica glumă proastă si doar atât.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 4 minute, Probably2022 a spus:

Prost crescută? Poate tu esti prost crescută ca te prostituezi de **spam editat**,de copila,practic tu esti prost crescută.

Este fix problema mea de cand sau de ce fac asta ! Nu trebuie sa ma justific in fata unei nulitati ca tine ! Nu m-am ingrasat la usa ta si nici nu am venit sa iti cer tie ceva vreodata ! Nu ma cunosti , nu te cunosc asa ca tineti parerile proaste pentru tine ca nu ma impresionezi ! Poti sa comentezi ce vrei si sa vorbesti cum vrei tu la adresa mea ca nu imi ajungi nici la degetul mic de la picior ! De acum vei vorbi singur aici !O zi frumoasa in continuare 💋

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 4 minute, annah123 a spus:

Este fix problema mea de cand sau de ce fac asta ! Nu trebuie sa ma justific in fata unei nulitati ca tine ! Nu m-am ingrasat la usa ta si nici nu am venit sa iti cer tie ceva vreodata ! Nu ma cunosti , nu te cunosc asa ca tineti parerile proaste pentru tine ca nu ma impresionezi ! Poti sa comentezi ce vrei si sa vorbesti cum vrei tu la adresa mea ca nu imi ajungi nici la degetul mic de la picior ! De acum vei vorbi singur aici !O zi frumoasa in continuare 💋

Normal ca nu iti ajung nici la degetul mic de la picior ca m-am prostituat pe bani.

Link spre comentariu
Vizitator Probably2022
Reputație: 0
Acum 4 minute, Probably2022 a spus:

Normal ca nu iti ajung nici la degetul mic de la picior ca m-am prostituat pe bani.

...ca nu m-am prostituat,bye bye 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 2 ore, baftalo a spus:

Ană, când revii.. să ma deblochezi și după FB :) abia aștept să mai trec pe la tine

Nu stiu cine esti , si cu siguranta daca mi-ai scris pe facebook , instagram etc ai primit block ! Fara nicio suparare da mi se pare aiurea sa imi scri pe retelele acelea de socializare ! Am si eu viata mea personala , familie etc si poate in momentul acela in care tu imi dai mesaj eu sunt cu cineva sau telefonul meu e in mana altcuiva … si nu cred ca e tocmai ok ! Pentru orice detaliu putem vorbi pe numarul postat aici in titlu ! Cand sunt disponibila numarul este deschis ! Te pup

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
Acum 5 minute, alibaba6918 a spus:

Am vreo sansa în următoarea perioada sa ne intersectam? 

Sunt in olanda 🥺♥️ , si am doar 2 zile de cand am ajuns ! Nu stiu ce sa spun 🥹

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
Acum 4 minute, annah123 a spus:

Sunt in olanda 🥺♥️ , si am doar 2 zile de cand am ajuns ! Nu stiu ce sa spun 🥹

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Buna ziua ! Azi si maine sunt in Constanta ! Pot primi vizite pana in orele 20-21 ! Programarile se fac doar pe whatsupp si nu raspund la mesajele de tip Sms ! 
Nu am schimbat/adaugat nimic in serviciile mele ! Dupa orele 20-21 sunt disponibila pentru deplasari ! Nu stiu daca pot lucra si in weekend ! Pupi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

programare pe whapp , raspuns rapid , programat la ora prinzului , revedere cu imbratisari si pupici ,dupa vreo 4-5 ani , nici nu-mi mai  amintesc , locatie la parter in zona cunoscuta celor din circuit , am stat citeva minute la birfa dupa care am achitat deranjul si am lasat-o pe ana sa-si lepede singura chiloteii , raminind intr-un neglijee subtirel foarte sexy prin care se distingeau balcoanele mari si grele , m-a rasfatat sublim oral , asa cum eram obisnuit odinioara , un oral pe care l-as eticheta drept marca ei proprie , printre cele mai bune si excitante, alternat cu deep umed cu limbi strategice aplicate pe coaie, plin de umezeala , atent si variat ,cind mai soft ,cind agresiv , mentinind o erectie superfunctionala ,am simtit-o cumva excitata in timp ce gemea sensibila cu degetul meu masindu-i labiile , am trecut firesc in 69 si am continuat o buna bucata de timp sa ne excitam reciproc pina in momentele in care ,intens, din adincuri ,placile tectonice au inceput sa tremure si a urmat un cutremur de vreo 7 grade pe scala richter, orgasmul annhei surprinzindu-ma nepregatit si provocindu-mi si mie un mic scurtcircuit orgasmic ,cerebral , nevoit sa ma retrag pentru a nu ejacula in gurita fetei , fiind totusi dornic sa i-o bag putin si in pasarica excitata , am pus-o la marginea patului cu curul ei generos bine desfacut si am pompat generos simtindu-i contractiile vaginale intense , pina la expirarea timpului regulamentar de 30 de minute aferente finalizarii . 

mentionez igiena ireprosabila , atitudinea de amanta dornica de a satisface si de a fi satisfacuta , atmosfera relaxata si sexapealul annhei ,de nepretuit ,chiar daca nu se incadreaza in parametrii fizici preferati de mine , fiind o dama xxl ,chubby cu forme generoase. 

merita nota maxima ,10 , o recomand celor care nu au cunoscut-o inca .

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
On 9/7/2022 at 12:59 PM, annah123 said:

Hello ! Sunt in zona pana luni ! Pentru programari vorbim pe whatsupp ! Pupi 

fix ești în zonă când sunt eu în voiaj... :) com'on 

sper să mai rămâi în zonă și după 25 sept.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 05.12.2022 la 13:25, dicaprio a spus:

Dar oare sora ei, Georgiana, mai activează?

Lucrează în Germania fata,la noi nu.Am fost o data la Ana și era și Georgiana acasă,vroiam sa o iau și pe Grorgiana dar mi-a zis ca nu mai lucrează.Amintiri mișto cu ea,de când erau la Peperonii,la Capitol.

Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 59 minute, Acadika a spus:

Lucrează în Germania fata,la noi nu.Am fost o data la Ana și era și Georgiana acasă,vroiam sa o iau și pe Grorgiana dar mi-a zis ca nu mai lucrează.Amintiri mișto cu ea,de când erau la Peperonii,la Capitol.

Mda….asta e. Poate o sa mai revină 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...