Sari la conținut

ALEXIA 0785805587 slim inalta


Postări Recomandate

  • Oras:ici
  • Oras:ici

Buna Alexia.

Am fost de cateva ori la tine si am plecat aproape multumit. 

Am dat darul pentru o ora de fiecare data si nu am beneficiat de ON; nici macar nu am fost intrebat desi dus am facut de fiecare data. Apoi mi-ai refuzat pozitii, si nu de unele iesite din comun. Acum ca ai marit darul cu 25% , macar ai scos din restrictiile pe care le-am mentionat? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Alexia.

Am fost de cateva ori la tine si am plecat aproape multumit.

Am dat darul pentru o ora de fiecare data si nu am beneficiat de ON; nici macar nu am fost intrebat desi dus am facut de fiecare data. Apoi mi-ai refuzat pozitii, si nu de unele iesite din comun. Acum ca ai marit darul cu 25% , macar ai scos din restrictiile pe care le-am mentionat?

contacteaza-ma pe wttp sau suna-ma nu stiu cine esti ! Vom discuta acolo ce te a facut nemultumit 😊 eu de obicei așa incep cu oralul majoritatea persoanelor doresc cu prezervativ sexul oral ...iar eu niciodată nu am să incep neprotejat oral'numai daca totul este ok 100% si doresti si tu asta! Eu zic că așa este ok ! Trebuie să imi spui anunite lucruri de la inceput! Multumesc si sper ca nu am spus nimic gresit!😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

Dar niste servicii poti sa ne zici aici ca ma gandesc ca nu sunt secrete, faci finalizare orala, faciala? Inghiti? Ca de banii astia asa ar cam trebui ca doar n7 venim sa admiram frumusetile naturii si nici la consiliere psihologica....lamureste-ne cu ce ai venit nou in afara de pret....in 3 luni de cand ai plecat. Multam

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...