Sari la conținut

Despre cuckold-ul Pamfil


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Draga noastră

 

Tu duci lipsa și ma simt nevoită sa îți dau niște sfaturi așa cum încerci sa ne dai și tu.

 

1. Ai face bine sa îți găsești un bărbat

 

2. Nu ar trebui sa te futa grija ce facem nou

 

3. Fi deșteaptă și măritate ca ai sa rămâi fata singura pe forum.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Frații mei și surorile mele, hai să lăsăm cearta! Nu vedeți ce zi superbă e? Mai vine și week-endul...

 

Decât să ne certăm, mai bine un cântec vesel, să cântăm!

 

 

 

Eu nu ma cert, l-am ranit si mi-a dat ce credea de cuviinta.

Adevarul doare, recunosc ca sunt prea dura uneori, dar cand ateriza dupa zborul asta... il durea mai tare. 

Nu sunt in masura sa spun lumii ce sa faca, asa cum nu am ajuns nici la PisTantric... Multe explicatii fara rost.

El zice sa eu sufar dupa o relatie si de aia am deschis topicul, nu in ultimul rand, crede ca as vrea o relatie cu el... ca si mimoza cu care este.  :slap2

Cat de incuiat sa fii sa crezi asta cand eu nu sunt doar selectiva, dau flit dupa cateva cuvinte pentru vad dincolo ce au vrut ele sa spuna.

Sunt rea cand le vreau si binele, nu e prima data.

 

 

Draga noastră

 

Tu duci lipsa și ma simt nevoită sa îți dau niște sfaturi așa cum încerci sa ne dai și tu.

 

1. Ai face bine sa îți găsești un bărbat

 

2. Nu ar trebui sa te futa grija ce facem nou

 

3. Fi deșteaptă și măritate ca ai sa rămâi fata singura pe forum.

 

Du-te, panarama, si fa ce fac femeile! Ti-ai gasit sclav sa-ti faca treaba prin casa si mai ai tupeul sa-mi vorbesti!

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Eu nu ma cert, l-am ranit si mi-a dat ce credea de cuviinta.

Adevarul doare, recunosc ca sunt prea dura uneori, dar cand ateriza dupa zborul asta... il durea mai tare. 

Nu sunt in masura sa spun lumii ce sa faca, asa cum nu am ajuns nici la PisTantric... Multe explicatii fara rost.

El zice sa eu sufar dupa o relatie si de aia am deschis topicul, nu in ultimul rand, crede ca as vrea o relatie cu el... ca si mimoza cu care este.  :slap2

Cat de incuiat sa fii sa crezi asta cand eu nu sunt doar selectiva, dau flit dupa cateva cuvinte pentru vad dincolo ce au vrut ele sa spuna.

Sunt rea cand le vreau si binele, nu e prima data.

 

 

 

 

Du-te, panarama, si fa ce fac femeile! Ti-ai gasit sclav sa-ti faca treaba prin casa si mai ai tupeul sa-mi vorbesti!

 

Și ce fac femeile?

Stau pe forum ca tine?

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Când o sa avem nunta am sa îți trimit un pm cu invitație.

Pana atunci te invitam doar la parastase.

Io vreau să fiu nașu', știi ce zic!  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

M-ai scârbit cu hazul tău de țărăncuța proasta venită in București sa facă un ban cinstit.

Rămâi cu bine Amada

PS învață sa sugi pula poate te măriți și tu cu un forumist.

:laugh2  Asta a fost scopul tau in viata!  :laugh2

Sunt in Bucuresti din 1995 si nu am crescut la tara.

O sa caste ochii intr-o zi, garantez.

Link spre comentariu
Reputație: 2013
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Too much noise !!!

And... for what??

Fiecare este liber sa-si ia propriile decizii in viata, asa cum simte si doreste. Ca va fi fericit? Ca va fi dezamagit? Este fix problema lui.

 

Pamfi... indiferent ce urmeaza, cum o sa iti/va fie... deciziile luate nu trebuie sa le regreti. Reusita (ceea ce va dorim☺)/esec... trebuie sa mergi mai departe...

Good luck !!! Tuturor...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Eu nu ma cert, l-am ranit si mi-a dat ce credea de cuviinta.

Adevarul doare, recunosc ca sunt prea dura uneori, dar cand ateriza dupa zborul asta... il durea mai tare.

Nu sunt in masura sa spun lumii ce sa faca, asa cum nu am ajuns nici la PisTantric... Multe explicatii fara rost.

El zice sa eu sufar dupa o relatie si de aia am deschis topicul, nu in ultimul rand, crede ca as vrea o relatie cu el... ca si mimoza cu care este. :slap2

Cat de incuiat sa fii sa crezi asta cand eu nu sunt doar selectiva, dau flit dupa cateva cuvinte pentru vad dincolo ce au vrut ele sa spuna.

Sunt rea cand le vreau si binele, nu e prima data.

 

 

 

Du-te, panarama, si fa ce fac femeile! Ti-ai gasit sclav sa-ti faca treaba prin casa si mai ai tupeul sa-mi vorbesti!

 

 

Mda,m-ai rănit, în imaginația ta, ma doare rău, tot în imaginația ta.

Crede-mă când îți spun că sincer nu am nevoie nici de sfaturile tale,nici de ajutorul tău. Tu nu te poti ajuta pe tine, nu incerca cu alții.

 

Anemona chiar face ce fac femeile, si o face chiar foarte bine!

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mda,m-ai rănit, în imaginația ta, ma doare rău, tot în imaginația ta.

Crede-mă când îți spun că sincer nu am nevoie nici de sfaturile tale,nici de ajutorul tău. Tu nu te poti ajuta pe tine, nu incerca cu alții.

 

Anemona chiar face ce fac femeile, si o face chiar foarte bine!

Face și ciorbă dă burtă? 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda,m-ai rănit, în imaginația ta, ma doare rău, tot în imaginația ta.

Crede-mă când îți spun că sincer nu am nevoie nici de sfaturile tale,nici de ajutorul tău. Tu nu te poti ajuta pe tine, nu incerca cu alții.

 

Anemona chiar face ce fac femeile, si o face chiar foarte bine!

 

Ma bucur. Stii ca ameteala o sa treaca, ceata se va risipi... si o sa vezi ce face Anemona de fapt...

Aterizare placuta!  :laugh2

Imaginatia mea nu are nimic de a face cu realitatea, o folosesc cand fac mancare sau construiesc ceva.

 

 

Face și ciorbă dă burtă? 

 

Ai pretentii, nu alta, cartofi prajiti, carne tocata, ca nu le poti spune chiftele, rabdari prajite...  :laugh2

 

 

Dă pui, acrită cu borș.

:clapp

Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Dă pui, acrită cu borș.

Nu ie bună. Dacă dă burtă nu ie, nimic nu ie!  :laugh2

 

 

Ma bucur. Stii ca ameteala o sa treaca, ceata se va risipi... si o sa vezi ce face Anemona de fapt...

Aterizare placuta!  :laugh2

Imaginatia mea nu are nimic de a face cu realitatea, o folosesc cand fac mancare sau construiesc ceva.

 

 

 

Ai pretentii, nu alta, cartofi prajiti, carne tocata, ca nu le poti spune chiftele, rabdari prajite...  :laugh2

 

 

:clapp

Eeeeee, să dea dracii să nu mă chemi la chiftele! Să vezi jap , după aia! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu ie bună. Dacă dă burtă nu ie, nimic nu ie!  :laugh2

 

 

Eeeeee, să dea dracii să nu mă chemi la chiftele! Să vezi jap , după aia! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Pai daca-ti fac si o ciorba de burta cum numai eu stiu, nu mai scap de tine!  :laugh2

 

Peseu: O fac numai cu ciolan afumat. Ar trebui ea sa fie de vita, dar efectul e demential! ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Zici?  :thinking

 

Stiu ca-ti plac gospodinele, chiar daca gatesti, faci, dregi...

Esti un barbat normal in comparatie...

Suntem grav  :offtopic   :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Mda,m-ai rănit, în imaginația ta, ma doare rău, tot în imaginația ta.

Crede-mă când îți spun că sincer nu am nevoie nici de sfaturile tale,nici de ajutorul tău. Tu nu te poti ajuta pe tine, nu incerca cu alții.

Anemona chiar face ce fac femeile, si o face chiar foarte bine!

Scuzati intrebarea...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Face si oral ?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...