Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Esti prea prost pentru zilele astea! Cine este Charny? :laugh2  :laugh2  :laugh2 Esti un cretin handicapat!

 

 

Dragul meu condition, ai 2 zile sa te plimbi si sa respiri aer fresh. Te rog intoarce-te cu ganduri mai bune si un pic mai civilizat!

Zile frumoase iti doresc!

Bitchy

  • Like 6
Link spre comentariu

Nu ma sa mi zica el cel care intr.o postare ii reproseaza altui amator de limbi ca vai de mine cum a putut sa faca asa ceva la o femeie de ocazie iar mai apoi in urmatoarea recenzie el cu mana lui scrie cat de gentil a bagat el boticu la savarina mai era un pic zicea si ca ia plouat in gura 

Miash _)_ n soarta lui de schelet mumificat

 

Ipocrit si ridicol, dar FK e bun dupa altul.

Era un banc pe tema asta:

O gagica dupa un oral cu CIM vrea sa-l sarute si el refuza. La care ea zice, ciudat ca iti e scarba de sperma ta si de a celui dinainte nu. =))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ipocrit si ridicol, dar FK e bun dupa altul.

Era un banc pe tema asta:

O gagica dupa un oral cu CIM vrea sa-l sarute si el refuza. La care ea zice, ciudat ca iti e scarba de sperma ta si de a celui dinainte nu. =))

 

Adevarul e caaa...hmm   :laugh2

Bun tu ca tu ca e lichidul tau seminal hai ca nu iti e ..dar cand te gandesti un pic la gagica cat cazier are cu asa ceva..

  • Like 3
Link spre comentariu

Adevarul e caaa...hmm   :laugh2

Bun tu ca tu ca e lichidul tau seminal hai ca nu iti e ..dar cand te gandesti un pic la gagica cat cazier are cu asa ceva..

 

pai, te mint io.

Am auzit una si mai tare, nu accept FK cu cele care fac anal, de parca analul s-ar face neprotejat.Te doare paru din nas ce scorneli au unii in cap

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Muie clonelor!
  • Oras:Muie clonelor!

Dragul meu condition, ai 2 zile sa te plimbi si sa respiri aer fresh. Te rog intoarce-te cu ganduri mai bune si un pic mai civilizat!

Zile frumoase iti doresc!

Bitchy

Am platit contul, nu ma face sa te iau la intrabari!

 

Dragul meu condition, ai 2 zile sa te plimbi si sa respiri aer fresh. Te rog intoarce-te cu ganduri mai bune si un pic mai civilizat!

Zile frumoase iti doresc!

Bitchy

Am platit contul, nu ma faceti sa va iau nla intrebari!

Forum Nimfomane - Informatii Abonament Premium
Mesaje primite
x
 
 
 
https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png
Forum Nimfomane <[email protected]>
15:13 (acum 59 de minute)
 
 
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
către eu
https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
 
 
 
 
 
Draga  ,

 

Multumim pentru abonamentul Premium pe situl nostru Forum Nimfomane!

 

   Contul tau: neagoe001  

 

Te poti loga la forum folosind linkul de mai jos:

https://nimfomane.com/inscriere/member

 

--

Multumiri,

Forum Nimfomane

https://nimfomane.com/inscriere

 
 
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

pai, te mint io.

Am auzit una si mai tare, nu accept FK cu cele care fac anal, de parca analul s-ar face neprotejat.Te doare paru din nas ce scorneli au unii in cap

 

Adica nu ii place laptele cu ciocolata =)) 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ce zice ala acolo ? Ca daca a platit se poate rahati pe oriunde cum doreste !?

Asta ca sa vedeti ce cultura are intiparita nebunu' asta , si de ce nu mai vroiau in trecut nici fetele/femeile sa-l primeasca in audienta , motiv ptr. care stationa pe pres si latra mai bine de o luna numai tampenii , ca sa le terorizeze

 

Adica nu ii place laptele cu ciocolata =))

 

Cand ti-am spus eu in trecut , tot aici , ca Paulica e copil de mingi pe langa altii , ce-ai zis ? Miky le balmajeste , nu spune adevarul

Vezi , am avut dreptate si vsv de Pecoaie , si de asta  Era doar o chestiune de timp , ca sa si-o dea in petic si cu alti useri , si sa arate cat de rationali sunt , cu tot cu telectualitatea lor de carditori ieftini  cu diplome  plagiate  si obtinute prin diverse siretlicuri nomenclaturiste .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ce zice ala acolo ? Ca daca a platit se poate rahati pe oriunde cum doreste !?

 

Asta ca sa vedeti ce cultura are intiparita nebunu' asta , si de ce nu mai vroiau in trecut nici fetele/femeile sa-l primeasca in audienta , motiv ptr. care stationa pe pres si latra mai bine de o luna numai tampenii , ca sa le terorizeze

 

 

 

Cand ti-am spus eu in trecut , tot aici , ca Paulica e copil de mingi pe langa altii , ce-ai zis ? Miky le balmajeste , nu spune adevarul

 

Vezi , am avut dreptate si vsv de Pecoaie , si de asta  Era doar o chestiune de timp , ca sa si-o dea in petic si cu alti useri , si sa arate cat de rationali sunt , cu tot cu telectualitatea lor de carditori ieftini  cu diplome  plagiate  si obtinute prin diverse siretlicuri nomenclaturiste .

 

Ba intre ei 2 Pecoaie de la tramvae e rege nu se compara nici la firu de par din cap =))

 

Si acum sincer gluma gluma da pana la un punct

Picon e cel mai mizerabil din toti care i.am vazut eu aici de cand sunt si am vazut destui 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba intre ei 2 Pecoaie de la tramvae e rege nu se compara nici la firu de par din cap =))

 

Si acum sincer gluma gluma da pana la un punct

Picon e cel mai mizerabil din toti care i.am vazut eu aici de cand sunt si am vazut destui 

 

 

Crezi? Sa fim seriosi ....nu vreau sa incep din nou sa traduc intreaga lui telectualitate  .cu care ne abureste pe aici , adica , nu pe mine , cu siguranta , nu . ...

 

Aham...seamana cu ala de la  Caracal  =))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Crezi? Sa fim seriosi ....nu vreau sa incep din nou sa traduc intreaga lui telectualitate  .cu care ne abureste pe aici , adica , nu pe mine , cu siguranta , nu . ...

 

Aham...seamana cu ala de la  Caracal  =))

 

Nu stiu ma nene unii de aici hmm..

Ba sunt ei ciudati si intr.un fel respingatori da pnm au un mod placut te umfla si rasu de ce poti sa citesti de la ei 

Fosila asta cred ca a ramas cu sechele de pe timpu lu Ceasca si acum isi varsa amaru acumulat in perioada comunista cand murea de foame ca nu reusea sa ia painea de pe cartela si acasa ingheta de frig 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...