Sari la conținut

Panoramic


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Lasa-ne Picoane lasa-neeeeeeee  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

La ce vad eu mai rau inclin spre tataitza =))

Este normal sa nu fi invinovatit drept posesor de inteligenta! :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Aoleo serios ? :o

Nu mi dai tu de la tine? :D

Mosule termina ca esti marca inregistrata =))

e clara treaba cine e in spatele contului :laugh2 , dar nu inteleg de ce instiga si provoaca fix dupa ce picon si-a luat-o grav pe aici, nu il ajuta inteligenta :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

e clara treaba cine e in spatele contului :laugh2 , dar nu inteleg de ce instiga si provoaca fix dupa ce picon si-a luat-o grav pe aici, nu il ajuta inteligenta :laugh2

 

Pai daca e vb ca acel cont era folosit de pipilica si condition fiind un cont comun nu ma mira ca si conu Picon sa l fi luat in folosinta avand in vedere ca in viitorul apropiat ne va parasi  :laugh2

Link spre comentariu

Pai daca e vb ca acel cont era folosit de pipilica si condition fiind un cont comun nu ma mira ca si conu Picon sa l fi luat in folosinta avand in vedere ca in viitorul apropiat ne va parasi  :laugh2

Vezi tu ce penibili e gasca lor de izmanari basinosi ? Cine se aseamna se aduna, Dumnezeu cu mila :pope

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Vezi tu ce penibili e gasca lor de izmanari basinosi ? Cine se aseamna se aduna, Dumnezeu cu mila :pope

 

Ehh nu mai folosi expresii prea colorate da si tu de inteles pe viitor cand e vb de asa ceva :D 

Nu de alta dar asa or sa dispara de pe aici si cine trebuie si cine nu 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Aoleo serios ? :o

Nu mi dai tu de la tine? :D

Mosule termina ca esti marca inregistrata =))

 

 

Pai daca e vb ca acel cont era folosit de pipilica si condition fiind un cont comun nu ma mira ca si conu Picon sa l fi luat in folosinta avand in vedere ca in viitorul apropiat ne va parasi  :laugh2

 

 

Ehh nu mai folosi expresii prea colorate da si tu de inteles pe viitor cand e vb de asa ceva :D

Nu de alta dar asa or sa dispara de pe aici si cine trebuie si cine nu 

Eu nu folosesc expresii colorate, tu folosesti un cont colorat pentru a evita banarea! Contul de pe care scriu, a fost folosit doar de mine, ATAT! Folosind un cont colorat, iti permiti sa vorbesti urat, asta denota ca ai un caracter de .....!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu nu folosesc expresii colorate, tu folosesti un cont colorat pentru a evita banarea! Contul de pe care scriu, a fost folosit doar de mine, ATAT! Folosind un cont colorat, iti permiti sa vorbesti urat, asta denota ca ai un caracter de .....!

 

Hai ba scuteste-ma n ... cu filozofiile tale :-j

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pana una alta, iti tremura mana pe tastatura. Trebuie sa incetezi tu cu mizeriile tale, te ascunzi sub un cont verde pentru a nu fi banat!

 

Tu ce vrei mosule acum sa mi ies din pepeni ? :))))

Faci pariu ca te fac de spargi pc-u ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Tu ce vrei mosule acum sa mi ies din pepeni ? :))))

Faci pariu ca te fac de spargi pc-u ?

Pana una alta, se pare ca il spargi tu! :slap2 Hai, vreau sa vad cum iti iesi din pepeni .... corectule! :sweeping

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pana una alta, se pare ca il spargi tu! :slap2 Hai, vreau sa vad cum iti iesi din pepeni .... corectule! :sweeping

 

Serios?  :laugh2

Nu nene dar nu inteleg cum te ai nimerit tu fix cu mine pe aici...nu de alta dar nu cred ca am mai vb pana acum

Si culmea cand apari...tocmai cand mosulica mai are putin si isi face bocceluta 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Serios?  :laugh2

Nu nene dar nu inteleg cum te ai nimerit tu fix cu mine pe aici...nu de alta dar nu cred ca am mai vb pana acum

Si culmea cand apari...tocmai cand mosulica mai are putin si isi face bocceluta 

Ai un creier prajit, un iq sub limita, esti un rebut al societatii! :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Serios?  :laugh2

Nu nene dar nu inteleg cum te ai nimerit tu fix cu mine pe aici...nu de alta dar nu cred ca am mai vb pana acum

Si culmea cand apari...tocmai cand mosulica mai are putin si isi face bocceluta 

Cred ca iti faci sperante aiurea  baietas, motanul le are pe ale lui, stie insa sigur cine si ce posteaza. Afirmatiile tale denota prostie!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

QED, este o expresie pe care nu ai cum sa o intelegi, este universal valabila! :laugh2

 

Ai cam multe de spus vad 

Eu te ascult cat vrei nu e nevoie sa scrii 100 de postari ..spune ideea completa sau nu ti gasesti cuvintele 

Ai emotii?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Ai cam multe de spus vad 

Eu te ascult cat vrei nu e nevoie sa scrii 100 de postari ..spune ideea completa sau nu ti gasesti cuvintele 

Ai emotii?

Prostia si idiotenia vor fi mereu subectele mele preferate. Se pare ca te incadrezi! :slap2 Bai, tu esti kiki19! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Prostia si idiotenia vor fi mereu subectele mele preferate. Se pare ca te incadrezi! :slap2

 

Esti foarte comunicativ vad 

Din pacate audienta ta se incheie aici ..Ti am dat ocazia sa te exprimi dar trag concluzia ca nu prea ai cu cine vb 

Te inteleg multi oameni singuri isi fac veacul pe aici 

O zi buna 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...