Sari la conținut

Roxana 0749407660


Vizitator mieuna

Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Roxana 0749407660
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu îți place nu mergi, simplu, eu personal o stiu poate chiar mai bine decât marea majoritate de pe aici, și nu ma dezamăgit niciodată și timpul petrecut in compania ei este unul de platina chiar💪, dacă nu ai avut ocazia sa o cunosti nu stii ce pierzi credema, oricum mai mult ca sigur poate nici nu o sa ajungi sa o cunosti, nu are planuri sa stea prin zona decât pana la sfârșitul săptămânii și cele mai multe întâlniri vor fi doar cu clienții vechi😉, cu asta am cam spus tot.

Nu vreau sa dau mai multe detalii, pentru asta ii puteți scrie ei pe numărul postat mai sus.

Urmează recenzia după întâlnirea care deja este programată și pe care abia o astept😁

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mumucow
Reputație: 0
Acum 7 minute, futaciosul_69 a spus:

Nu îți place nu mergi, simplu, eu personal o stiu poate chiar mai bine decât marea majoritate de pe aici, și nu ma dezamăgit niciodată și timpul petrecut in compania ei este unul de platina chiar💪, dacă nu ai avut ocazia sa o cunosti nu stii ce pierzi credema, oricum mai mult ca sigur poate nici nu o sa ajungi sa o cunosti, nu are planuri sa stea prin zona decât pana la sfârșitul săptămânii și cele mai multe întâlniri vor fi doar cu clienții vechi😉, cu asta am cam spus tot.

Nu vreau sa dau mai multe detalii, pentru asta ii puteți scrie ei pe numărul postat mai sus.

Urmează recenzia după întâlnirea care deja este programată și pe care abia o astept😁

 

Nu stii cat mai activeaza in Arad?

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 38 minute, mumucow a spus:

II super gagica nu zic dar sanii arata ca ochii lui marty feldman!!!

Din pacate, da, personal eu sunt dezamagit ca ea s-a marit sanii asa, mai ales ca inainte, natural, ea era chiar foarte bine "echipata"... 😐

 

Dar bine, o sa fac tot o vizita pentru ca cand am mers la ea Mieuna, ea a fost foarte prietenoasa, si asta conteaza mai mult decat sanii pentru mine.... 🙂

Link spre comentariu
Vizitator mumucow
Reputație: 0
Acum 14 minute, futaciosul_69 a spus:

Nu îți place nu mergi, simplu, eu personal o stiu poate chiar mai bine decât marea majoritate de pe aici, și nu ma dezamăgit niciodată și timpul petrecut in compania ei este unul de platina chiar💪, dacă nu ai avut ocazia sa o cunosti nu stii ce pierzi credema, oricum mai mult ca sigur poate nici nu o sa ajungi sa o cunosti, nu are planuri sa stea prin zona decât pana la sfârșitul săptămânii și cele mai multe întâlniri vor fi doar cu clienții vechi😉, cu asta am cam spus tot.

Nu vreau sa dau mai multe detalii, pentru asta ii puteți scrie ei pe numărul postat mai sus.

Urmează recenzia după întâlnirea care deja este programată și pe care abia o astept😁

 

Ahhh ok Mieuna :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mult așteptata revedere cu Roxy a venit in sfârșit☺️, sunt fericit ca am reușit sa o revad după un an de zile de la ultima noastră întâlnire, nici nu stiu cu ce as putea începe și ce as mai putea adauga despre ea, am multe recenzii lăsate, nu a fost data sa vina in oras sa nu ma întâlnesc cu ea, chiar și la Timișoara și Oradea nu a scăpat de mine😅

Asa ca începând de ieri seara tot m-am organizat și reorganizat sa ne intalnim cât mai repede cu putința, ardeam de nerăbdare😈.

Întâlnirea nici nu se poate descrie in cuvinte, este Platina in ceea ce face😍

Pot spune ca am fost super norocosul de a fi primul cu care sa văzut😎, am avut o exclusivitate si ii multumesc enorm pentru asta😘

Tarifele și serviciile sunt aceleași, un raport calitate preț de neegalat.

Timpul petrecut impreuna cât și acțiunea in sine va rămâne între noi😉

Te pup mamy😘, îți doresc o ședere plăcută, companie de calitate și tot ce iti dorește inima☺️

Ne revedem cum am vorbit🤗

Spor la futut🤘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 19 ore, futaciosul_69 a spus:

Surprizele nu încetează sa apăra😋

Aradul se bucura din nou de o prezenta plăcută de aceasta data cu Roxy.

Pentru informații suplimentare o găsiți la un nou număr de telefon: 0749407660

Daca binevoiește și @pisicut sa modifice topicul cu noul număr😎

 

@pisicuts, acuma mi-am dat seama ca am tagu-it pe altcineva😅

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Abia aștept să o mai prind macar o data ,am fututo in  spate la eclips când era pe Arad, Roxi ești una dintre cele mai bune femei pe care le-am avut ,sper sa rămâi pt mai mult timp la noi în oraș .Ești superbă din toate punctele de vedere și eu sigur am sa te vizitez și te recomand tuturor 😘😘tate cur și o pizda numai buna de lins și de futut și mai ales fundul acela care face toți banii😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...