Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o si eu pe domnisoara in cauza locatia in spate la triton la un parter, la telefon ma condus catre locatie foarte rapid, ajuns in locatie apartamentul veechiut dar ordine in casa si geamurile deschise deci aerisit , domnisoara este cea din poze dar s-a ingrasat destul de mult poate ca ar fi bine un nou set de poze conform cu realitatea, foarte amabila dar la corp nu a fost pe gustul meu asa ca am preferat sa raman pentru un oral ca sa fie toata lumea cat de cat multumita , nu mi-a cerut banii inainte dar am intrebat eu scorul fiind de 70, aaah si nici creata nu e, incepe domnisoara cu ostilitatile si foarte bine am facut ca am ales sa raman pentru ca oralul a fost executat foarte kinky, nu stiu, are ea o tehnica care nu am intalnit-o pe la fetele de prin oras adica cand o suge zici ca-i vacuum.

Per anasamblu cred ca voi revenii pentru muiut.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vizitat-o si eu pe domnisoara in cauza locatia in spate la triton la un parter, la telefon ma condus catre locatie foarte rapid, ajuns in locatie apartamentul veechiut dar ordine in casa si geamurile deschise deci aerisit , domnisoara este cea din poze dar s-a ingrasat destul de mult poate ca ar fi bine un nou set de poze conform cu realitatea, foarte amabila dar la corp nu a fost pe gustul meu asa ca am preferat sa raman pentru un oral ca sa fie toata lumea cat de cat multumita , nu mi-a cerut banii inainte dar am intrebat eu scorul fiind de 70, aaah si nici creata nu e, incepe domnisoara cu ostilitatile si foarte bine am facut ca am ales sa raman pentru ca oralul a fost executat foarte kinky, nu stiu, are ea o tehnica care nu am intalnit-o pe la fetele de prin oras adica cand o suge zici ca-i vacuum.

Per anasamblu cred ca voi revenii pentru muiut.

Multumesc frumos si te mai astept. Cat despre par,toata ziua l-am tinut strans din cauza caldurii,si era si normal sa se intinda :-P. Pupicei :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am vizitat-o si eu pe domnisoara in cauza locatia in spate la triton la un parter, la telefon ma condus catre locatie foarte rapid, ajuns in locatie apartamentul veechiut dar ordine in casa si geamurile deschise deci aerisit , domnisoara este cea din poze dar s-a ingrasat destul de mult poate ca ar fi bine un nou set de poze conform cu realitatea, foarte amabila dar la corp nu a fost pe gustul meu asa ca am preferat sa raman pentru un oral ca sa fie toata lumea cat de cat multumita , nu mi-a cerut banii inainte dar am intrebat eu scorul fiind de 70, aaah si nici creata nu e, incepe domnisoara cu ostilitatile si foarte bine am facut ca am ales sa raman pentru ca oralul a fost executat foarte kinky, nu stiu, are ea o tehnica care nu am intalnit-o pe la fetele de prin oras adica cand o suge zici ca-i vacuum.

Per anasamblu cred ca voi revenii pentru muiut.

Prietene,sta peste drum de Triton,nu in spate!  si nu ca s-a ingrasat caci avea 90 kg de la inceput.Ca sa nu mai punem si alte persoane pe drumuri cand vad anuntul :Creata dornica de sex"

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua,dragii mei!!! Am lipsit o perioada de pe acest forum,dar acum ma gasiti in acelasi interval de timp, 10:30-17:00,de luni - vineri,exceptand perioada 16-19 decembrie. O saptamana frumoasa sa aveti!!! :kiss3

Ci mult ma bucur cai rievinit :)

Da ci oi facut in pierioada cit oi lipsit ?

Sa nu zisi ca si tu ai fost in vacanta prin Turcia

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...