Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Oras:dobrogea
  • Oras:dobrogea

Saliut !

Aici (in noua locatie - Inel II) nu ne-am vazut. Dar tipa este OK ...nici prea-prea, nici foarte-foarte.

Si am senzatia (doar din poze) ca a mai slabit. Este Miha ???

Care noua locație?

Ca e în Inel II dintotdeauna.

Aici are un plus de la mine ca a rămas atita timp în locatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neata buna tuturor! De azi, totul a revenit la normal :D! Practic sex oral, normal, masaj de relaxare, accept FK, cunnilingus, annilingus, 69, finalizare orala sau corporala, sex intre sani si alte mici fantezii! 

 

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 70 lei

           1 h ( 2 finalizari ) - 140 lei

           Masaj de relaxare + 1 finalizare ( 60 min ) - 150 lei

           Masaj de relaxare + 2 finalizari  ( 90 min ) - 200 lei

 

Saptamana aceasta voi lucra pana joi, ultima programare pt joi fiind la ora 16, dupa care ma gasiti incepand cu data de 10.04.

O saptamana cat mai frumoasa sa aveti!!! :kiss3

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

Am fost ieri la Mihaela si va pot spune ca a fost o experienta pe cinste. Ai ce discuta cu ea, este deschisa si are suficienta experienta de viata ca sa poti aborda mai orice subiect si sa porti o conversatie, nu sa faci monolog. Face tot ce ii sta in putinta sa te simti bine iar conditiile sunt foarte bune. Am vazut ca avea si un fel de minibar cu mai multe bauturi insa nu am simtit nevoia.

 

A inceput cu un masaj de relaxare care a durat cam 40 de minute, executat foarte bine, cu atentie sporita pentru toate zonele si ii place sa insiste pe toate zonele pana e ea sigura ca s-a relaxat suficient. Apoi un numar care s-a lasat cu deepthroat , scuipat si pupat la greu. Am schimbat mai multe pozitii.

 

Atitudine: 10+

Oral: 9

Normal: 9 este stramta , se simte foarte bine

Anal: -

Masaj: 8 se vede ca nu are studii sau cursuri insa are bunavointa si forta ceea e foarte bine

 

Halat: 150 lei masaj+ o finalizare

Recomandare: O recomand, si cu siguranta voi mai revenii, are un raport calitate pret foarte foarte bun

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

Am fost ieri la Mihaela si va pot spune ca a fost o experienta pe cinste. Ai ce discuta cu ea, este deschisa si are suficienta experienta de viata ca sa poti aborda mai orice subiect si sa porti o conversatie, nu sa faci monolog. Face tot ce ii sta in putinta sa te simti bine iar conditiile sunt foarte bune. Am vazut ca avea si un fel de minibar cu mai multe bauturi insa nu am simtit nevoia.

 

A inceput cu un masaj de relaxare care a durat cam 40 de minute, executat foarte bine, cu atentie sporita pentru toate zonele si ii place sa insiste pe toate zonele pana e ea sigura ca s-a relaxat suficient. Apoi un numar care s-a lasat cu deepthroat , scuipat si pupat la greu. Am schimbat mai multe pozitii.

 

Atitudine: 10+

Oral: 9

Normal: 9 este stramta , se simte foarte bine

Anal: -

Masaj: 8 se vede ca nu are studii sau cursuri insa are bunavointa si forta ceea e foarte bine

 

Halat: 150 lei masaj+ o finalizare

Recomandare: O recomand, si cu siguranta voi mai revenii, are un raport calitate pret foarte foarte bun

Multumesc si te mai astept cu mare drag! Pupicei :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...