Sari la conținut

Andreea (Gara de Nord) 0730771744


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut. 

Revăzut cu Andreea.  Aceeași fata frumoasa,  cu un bun simt deosebit,  calma , vesela ,joviala,  am vorbit,  am ras , ne-am futut și ne-am simțit minunat împreună. 

French kiss excelent și intretinut perfect,  cunni prelung,  udata natural,  frumos,  oral evident neprotejat excelent,  lent , soft , pana la baza pulii,  lins oo-le,  se uita în ochii tai când o suge,  fut cauciucat in pizda,  în misionar + DFK și finalizat glorios în cauciuc. 

Doua numere , 1 ora , cadoul 450 RON cu o fata superba.

Voi reveni curând.

O zi buna va doresc  ! 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 09.10.2023 la 13:28, il pupparo a spus:

Va salut. 

Revăzut cu Andreea.  Aceeași fata frumoasa,  cu un bun simt deosebit,  calma , vesela ,joviala,  am vorbit,  am ras , ne-am futut și ne-am simțit minunat împreună. 

French kiss excelent și intretinut perfect,  cunni prelung,  udata natural,  frumos,  oral evident neprotejat excelent,  lent , soft , pana la baza pulii,  lins oo-le,  se uita în ochii tai când o suge,  fut cauciucat in pizda,  în misionar + DFK și finalizat glorios în cauciuc. 

Doua numere , 1 ora , cadoul 450 RON cu o fata superba.

Voi reveni curând.

O zi buna va doresc  ! 

Multumesc!Te aștept de fiecare data cu placere!😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
Acum 2 ore, daulimbi a spus:

I was at Andreea's the day before yesterday, strengthened by the pictures from here.

it's a piece of shit.

in my opinion it should be removed from tested and moved to the top

 

 

 

Cu mult timp în urmă, de 2 sau 3 ani este pentru top, dar poate pentru că nu este pe bandă rulantă, rămâne în testare.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, daulimbi a spus:

am fost alaltăieri la Andreea, întărîtat de pozele de pe aici.

e piesă fătuca.

după părerea mea ar trebui scoasă de la testate și mutată la top

 

 

 

Multumesc,te mai aștept,ma bucur ca am fost de top pentru tine!😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii
20 hours ago, andreeainna said:

Multumesc,te mai aștept,ma bucur ca am fost de top pentru tine!😘🤗

nu doar pentru mine ești de top.

conform recenziilor pe care le ai pe aici din 2018 încoace, tu nu mai ai ce căuta la testate, ai fost testată și para-testată.

arăți bine, fără slănină pe tine, craci mișto, cur belea, o sugi bine, îți place ce faci, marketing bun.

sfat - pune-ți o poză la uațap și din cînd în cînd rulează niște poze incintate la starea ta de pe uațap, eventual filmulete etc.

fii mai activă și aici pe forum, pentru că dacă nu ești activă topicul tău se afundă în bezna testatelor

ești o bunăciune și meriți mai mult

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
La 10/19/2023 la 11:22 AM, andreeainna a spus:

Hi! ♥️

Chiar am sperat să găsesc mai multe din această ținută la onlyfans

Link spre comentariu
  • Oras:Maldive
  • Oras:Maldive
Acum 2 ore, trumtram a spus:

Chiar am sperat să găsesc mai multe din această ținută la onlyfans

Decat sa te uiti pe only,mai bine du-te sa o vizitezi,nu stii ce pierzi....din punctul meu de vedere,urgent trebuie trecuta la TOP !!!!!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
  • Oras:Brasov (pentru o perioadă scurtă de timp)
Acum 5 minute, amedeo13 a spus:

Instead of watching only, better go visit it, you don't know what you're missing....from my point of view, it urgently needs to be moved to the TOP!!!!!

Prietenul meu, am vizitat-o de multe ori și voi continua să o vizitez, dar asta nu înseamnă că nu mă pot bucura de efortul ei pe Onlyfans

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

nici nu stiu ce sa mai adaug la cate s-au spus despre Andreea.

Pentru mine ea este in top pana acum ca si atitudine, abordare, servicii.

Andreea este o fata draguta, pozitiva, fara graba care ma face sa ma relaxez complet.

Imi face deosebita placere preludiul, cum raspunde la saruturi si mangaieri, deschisa la experiente si provocari. Curatenie exemplara, miros frumos, accesorii fine si de efect.

Detaliile sunt nerelevate. Experienta este intotdeauna de exceptie. Va recomand sa o vizitati. Pentru mine este prima optiune 🫡.

Abia astept sa revin - am ajuns la concluzia ca 1ora jumate este exact ce trebuie 😀!

Andreea te imbratisez si abia astept sa te revad 🤗🌹!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 31.10.2023 la 11:32, ObiMan1001 a spus:

Salutare,

nici nu stiu ce sa mai adaug la cate s-au spus despre Andreea.

Pentru mine ea este in top pana acum ca si atitudine, abordare, servicii.

Andreea este o fata draguta, pozitiva, fara graba care ma face sa ma relaxez complet.

Imi face deosebita placere preludiul, cum raspunde la saruturi si mangaieri, deschisa la experiente si provocari. Curatenie exemplara, miros frumos, accesorii fine si de efect.

Detaliile sunt nerelevate. Experienta este intotdeauna de exceptie. Va recomand sa o vizitati. Pentru mine este prima optiune 🫡.

Abia astept sa revin - am ajuns la concluzia ca 1ora jumate este exact ce trebuie 😀!

Andreea te imbratisez si abia astept sa te revad 🤗🌹!

Mulțumesc și te aștept cu plăcere de fiecare dată!😘🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 10/12/2023 at 3:15 PM, andreeainna said:

Buna!♥️IMG_3516.jpeg.9a0660dfd44535b14c2f1ec5936ba70f.jpeg

Salutare! Intalnirile mele cu aceasta scumpa dsoara au loc saptamanal, nu ma pot abtine sa nu o vizitez cateva ore in fiecare saptamana! Am mai spus-o si o mai spun si acum, dpmdv este ceea ce trebuie, ai ce sa discutui, sexul este asa cum imi place mie, isi da interesul si de aceea eu unul nu inteleg de ce nu este la TOP!!?? Este o femeie frumoasa care stie sa se faca placuta si dorita!

Vreau sa-i multumesc Andreei pentru intalnirile avute si abia astept sa te revad 😘

Nu cred ca are rost sa mai dau note sau sa detaliez actiunea...eu unul am abonament si asta spune tot!

Te pup Andreea, stii tu unde 😜 esti TOP!!! :))

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, mirica a spus:

Salutare! Intalnirile mele cu aceasta scumpa dsoara au loc saptamanal, nu ma pot abtine sa nu o vizitez cateva ore in fiecare saptamana! Am mai spus-o si o mai spun si acum, dpmdv este ceea ce trebuie, ai ce sa discutui, sexul este asa cum imi place mie, isi da interesul si de aceea eu unul nu inteleg de ce nu este la TOP!!?? Este o femeie frumoasa care stie sa se faca placuta si dorita!

Vreau sa-i multumesc Andreei pentru intalnirile avute si abia astept sa te revad 😘

Nu cred ca are rost sa mai dau note sau sa detaliez actiunea...eu unul am abonament si asta spune tot!

Te pup Andreea, stii tu unde 😜 esti TOP!!! :))

Mulțumesc pentru cuvintele frumoase,m-ai făcut să zâmbesc ca de fiecare data!Te pup😘🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...