Sari la conținut

Daniela 23 de ani : 0767190024


Postări Recomandate

  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil de curata,epliata  (50 extra)

CIM 50 extra

COF 50 extra

FK 50 extra dacă este compatibilitate 

Rolly play(schimb de roluri am și costumații)-50 extra

Foot fetish (50 extra)

Anal 200fin sau 350 ora in funcție de grosime și mărime (rog sa fiu anunțată din timp)

Masaj prostatic 50 extra 

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

pupicei jos acolo unde va place 🫣😁💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In cele din urma am reusit sa o vizitez si eu pe Daniela.Sincer,nu am prea fost atras de poze,chiar am intrebat-o care este problema cu ele.Ea arata mult mai bine in realitate,chiar am fost surprins dupa ce am vazut-o cand mi-a deschis usa.I-am spus si ei sa schimbe pozitia in care face  fotografiile sau unghiul cum cade lumina.

Programare pe Whats,respectata cu strictete.

Zona centrala,locuri de parcare destule,cu plata.Apartament misto,cald,curat.

Baia cu de toate,curata,m-a invitat la dus,mi-a dat prosop curat.

Daniela este o fata foarte draguta si arata mult mai bine "pe viu"decat in poze.Cel putin eu nu ma asteptam sa arate asa bine si sa fie asa frumusica.M-a asteptat intr-un body transparent,fara chiloti,fara sutien.Ii sta superbine asa,foarte sexy.

Epilata,curata,sexy.

Am intrat in dormitor,unde troneaza un pat mare insotit de o oglinda,usile dresingului.A inceput cu un ON,lent,pasional,as cum imi place.Superb.

Eu,unul,o voi vizita cu siguranta,nu este de ratat.

Halatul=150/fin cu CIM inclus.

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 8 minute, awokeone10 a spus:

In cele din urma am reusit sa o vizitez si eu pe Daniela.Sincer,nu am prea fost atras de poze,chiar am intrebat-o care este problema cu ele.Ea arata mult mai bine in realitate,chiar am fost surprins dupa ce am vazut-o cand mi-a deschis usa.I-am spus si ei sa schimbe pozitia in care face  fotografiile sau unghiul cum cade lumina.

Programare pe Whats,respectata cu strictete.

Zona centrala,locuri de parcare destule,cu plata.Apartament misto,cald,curat.

Baia cu de toate,curata,m-a invitat la dus,mi-a dat prosop curat.

Daniela este o fata foarte draguta si arata mult mai bine "pe viu"decat in poze.Cel putin eu nu ma asteptam sa arate asa bine si sa fie asa frumusica.M-a asteptat intr-un body transparent,fara chiloti,fara sutien.Ii sta superbine asa,foarte sexy.

Epilata,curata,sexy.

Am intrat in dormitor,unde troneaza un pat mare insotit de o oglinda,usile dresingului.A inceput cu un ON,lent,pasional,as cum imi place.Superb.

Eu,unul,o voi vizita cu siguranta,nu este de ratat.

Halatul=150/fin cu CIM inclus.

Mulțumesc frumos pentru vizita și pentru sinceritate 💋

Cu drag și data viitoare 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa începem cu începutul . Daniela o persoana f misto , energica ( chiar și din cauza durerii la picior :d) , vorbăreață te scoate din ale tale . Atenta la nevoile tale și chiar tine cont . Igiena ireproșabila . Baie curată , apartament curat . 
programarea pe wapp respectata de fiecare data . 
Oralul top cu Depp cu ce trebuie nu am rezistat f mult deși eu nu am probleme d-astea . A2a oară nu a fost la fel de bun dar tot top . 
normal protejat, prima oara ca am luat o ora și am apucat , a 2a oara doar un nr :)) 

nu ma pricep la recenzii :)) doar mergeți sa va convingeți ! 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 9 minute, Ngmarius a spus:

Sa începem cu începutul . Daniela o persoana f misto , energica ( chiar și din cauza durerii la picior :d) , vorbăreață te scoate din ale tale . Atenta la nevoile tale și chiar tine cont . Igiena ireproșabila . Baie curată , apartament curat . 
programarea pe wapp respectata de fiecare data . 
Oralul top cu Depp cu ce trebuie nu am rezistat f mult deși eu nu am probleme d-astea . A2a oară nu a fost la fel de bun dar tot top . 
normal protejat, prima oara ca am luat o ora și am apucat , a 2a oara doar un nr :)) 

nu ma pricep la recenzii :)) doar mergeți sa va convingeți ! 

Mulțumesc frumos 💋

ma revanșez data viitoare ca sa fie iarăși top 💋😉

Link spre comentariu

Buna D. 23 ani!                                 Revenit la fata(o stiu de la Berceni),  cu un gand de a o ,, analiza,, - am putine optiuni pe ANAL.                          Ii fac aceasta recenzie pt. a i multumi mai ales pt. faptul ca a fost clara, facem anal doar daca pot...              Locatie= centru, curat, aerisit...           Fata = cum o stiam la corp, totusi era bine daca curul ,, era cu C. mare,, adica ceva mai prezent... In rest amabila, cooperanta, nu ,, pisicoasa,,.              Are niste poze ,, facute pt. anal, care te indeamna sa dai in...  Cum am iesit de la dus, politicoasa, a cerut scuze, a spus ca nu face anal.                           Ok, nu am insistat. Un oral scurt, cu fata in gen., pus balonul, sex. n. pe la spate (nu este larga), apoi eu pe spate cu fata pe mine, unde i am spus s o ia incet. ( initial se aruncase tare rau...).   S a conformat. Bun normalul.            Am zis daca n a fost anal, sa i dau o fin. orala celebra.                                     Si, la rugamintea mea i am spus doleantele mele la oral (secret acum...) Final exploziv, cu gura ei mica plina de material - am scos putin P., capul a ramas a. i. sa incapa ce aveam de transmis. Am apreciat mult aceasta fin. orala.                                                    cum am spus, am apreciat mai mult faptul ca fata a fost corecta de la inceput referitor la conditiile de anal. Totusi, ii recomand, incet/ incet, la modul elegant sa incerce mai des analul.  Ii fac aceste propuneri pt. ca analul este mai scump, ar avea m. putini clienti (aceleasi castiguri) si, fapt dem. verificat la alte fete, ANALUL poate sa i redimensioneze fundul, il face CUR.                                        Revedeti postarile mele, aceasta este doar recomandare, fata procedeaza... cum,, va proceda,,!                                  Are oferta  diversa, recomand ( chiar daca  la corp este doar acceptabila,,)       150l,   Scuze, din nou multumesc! 

Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
1 hour ago, eu.discret said:

am putine optiuni pe ANAL

Here, lemme help:

 

1 hour ago, eu.discret said:

si, fapt dem. verificat la alte fete, ANALUL poate sa i redimensioneze fundul, il face CUR.

Sunt destul de sigur că nu așa funcționează lucrurile.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 oră, eu.discret a spus:

Buna D. 23 ani!                                 Revenit la fata(o stiu de la Berceni),  cu un gand de a o ,, analiza,, - am putine optiuni pe ANAL.                          Ii fac aceasta recenzie pt. a i multumi mai ales pt. faptul ca a fost clara, facem anal doar daca pot...              Locatie= centru, curat, aerisit...           Fata = cum o stiam la corp, totusi era bine daca curul ,, era cu C. mare,, adica ceva mai prezent... In rest amabila, cooperanta, nu ,, pisicoasa,,.              Are niste poze ,, facute pt. anal, care te indeamna sa dai in...  Cum am iesit de la dus, politicoasa, a cerut scuze, a spus ca nu face anal.                           Ok, nu am insistat. Un oral scurt, cu fata in gen., pus balonul, sex. n. pe la spate (nu este larga), apoi eu pe spate cu fata pe mine, unde i am spus s o ia incet. ( initial se aruncase tare rau...).   S a conformat. Bun normalul.            Am zis daca n a fost anal, sa i dau o fin. orala celebra.                                     Si, la rugamintea mea i am spus doleantele mele la oral (secret acum...) Final exploziv, cu gura ei mica plina de material - am scos putin P., capul a ramas a. i. sa incapa ce aveam de transmis. Am apreciat mult aceasta fin. orala.                                                    cum am spus, am apreciat mai mult faptul ca fata a fost corecta de la inceput referitor la conditiile de anal. Totusi, ii recomand, incet/ incet, la modul elegant sa incerce mai des analul.  Ii fac aceste propuneri pt. ca analul este mai scump, ar avea m. putini clienti (aceleasi castiguri) si, fapt dem. verificat la alte fete, ANALUL poate sa i redimensioneze fundul, il face CUR.                                        Revedeti postarile mele, aceasta este doar recomandare, fata procedeaza... cum,, va proceda,,!                                  Are oferta  diversa, recomand ( chiar daca  la corp este doar acceptabila,,)       150l,   Scuze, din nou multumesc! 

Mulțumesc frumos pentru vizita și nu in ultimul rând pentru sfat( nu mai îmi aduc aminte dacă te-am povestit ce am pățit la anal cu mărime mai groasa și de aceea îmi este frica sa mai încerc cu mărime mai mare )

Sper ca am fost pe placul tău și sper sa mai avem ocazia sa ne mai vedem 

mulțumesc încă odată 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutări confraților futăcioși! Ieri în jurul orei 17 am ajuns la domnișoara Daniela. Nu o voi lungi inutil și nici nu voi acorda note. Pozele nu o pun în evidență. Locația este accesibilă, dotată cu geluri de duș, primești prosop curat. Am optat pentru varianta de o oră, nu m-am simțit grăbit, dpdv fizic este o femeie atractivă, punctul forte fiind chipul ei adolescentin. Nici vorbă să fie largă, ceea ce am apreciat. Oralul a fost bun, fără ajutorul mâinilor, a fost și deep, soft. La normal am apreciat mult faptul că se implică și ea. Recomand o vizită la ea. Fiți oameni cu ea, comunicați și va fi ok. Achitat 250(200+50 extra) de RON. Era să uit, este o tipă de gașcă. Te simți bine în prezența ei. De revenit da, pentru mai mult. Te pup Daniela💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 9 minute, petrica95 a spus:

Salutări confraților futăcioși! Ieri în jurul orei 17 am ajuns la domnișoara Daniela. Nu o voi lungi inutil și nici nu voi acorda note. Pozele nu o pun în evidență. Locația este accesibilă, dotată cu geluri de duș, primești prosop curat. Am optat pentru varianta de o oră, nu m-am simțit grăbit, dpdv fizic este o femeie atractivă, punctul forte fiind chipul ei adolescentin. Nici vorbă să fie largă, ceea ce am apreciat. Oralul a fost bun, fără ajutorul mâinilor, a fost și deep, soft. La normal am apreciat mult faptul că se implică și ea. Recomand o vizită la ea. Fiți oameni cu ea, comunicați și va fi ok. Achitat 250(200+50 extra) de RON. Era să uit, este o tipă de gașcă. Te simți bine în prezența ei. De revenit da, pentru mai mult. Te pup Daniela💋

Mulțumesc mult pentru vizita 

pupici dulci 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil de curata,epliata  (50 extra)

CIM 50 extra

COF 50 extra

FK 50 extra dacă este compatibilitate 

Rolly play(schimb de roluri am și costumații)-50 extra

Foot fetish (50 extra)

Anal 200fin sau 350 ora in funcție de grosime și mărime (rog sa fiu anunțată din timp)

Masaj prostatic 50 extra 

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

pupicei jos acolo unde va place 🫣😁💋

Link spre comentariu

  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0767190024
  • Oras:București
  • Disponibila

Serviciile mele sunt:

Oral protejat

Oral neprotejat în funcție de igienă

Diferite poziții

Normal protejat

69 

Masaj de relaxare

Cob și alte fantezii pe care le putem discuta

Anniligus pasiv/

Anniligus activ daca igiena este ireproșabil de curata,epliata  (50 extra)

CIM 50 extra

COF 50 extra

FK 50 extra dacă este compatibilitate 

Rolly play(schimb de roluri am și costumații)-50 extra

Foot fetish (50 extra)

Anal 200fin sau 350 ora in funcție de grosime și mărime (rog sa fiu anunțată din timp)

Masaj prostatic 50 extra 

Deeptroath depinde de grosime  🤗🤗

 - 100 lei 30 de min fără cim

150 lei 30 de min cim inclus dacă igiena corespunde 

200 ora (2 fin sau 1 fin și masaj)

250lei/1 oră(2 fin sau 1 fin și masaj  -1 fin cim dacă igienacorespunde)
 

pupicei jos acolo unde va place 🫣😁💋

5507E79E-5398-4C58-ACE9-48E50F7CE2B6.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...