Sari la conținut

0753543928 - Pustoaica simpatica


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 26633
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ce subtirica-i gagica in poza 2. Chiar era pustoaica atunci, ca simpatica este si acuma... Cred ca s-au dus vreo 5 ani de cand e poza.

Asta cu viermisorul si marul sec ma incurca. Ideea e daca jos se simte bine. Stramtuta? Dupa cum deviaza jocul catre niste elemente ale ei originale, pare ca incearca sa acopere o nota mai micuta la capitol.

 

Frumoasa e mai putin important, desi conteaza ceva si asta.

 

Te înșeli.Camelia a folosit și folosește numai fotografii actuale.Și hotărăștete, contează sau nu frumusețea.

Ca unul care a vizitat-o cu plăcere de foarte multe ori îți pot confirma că este una dintre cele mai frumoase femei care activeaza azi în Iași.Faptul că folosește poze cu fața îi face pe unii să considere că sunt false sau foarte vechi.Nu sunt actuale,le înnoiește permanent,și le face singură.A fost ultima fată pe care am vizitat-o în plină pandemie acum o lună și ceva în urmă.Dintre fetele recenzate pe forum și care sunt active în momentul de față este cea mai îndreptățită să bată la porțile Topului.Are tot ce-i trebuie, fizic și servicii,ea fiind de fapt bîntr-un top,cel din Timișoara.Ca fizic le bate pe cele patru din top.Am făcut comparația cu un măr mai puțin strălucitor nu ca să ascund un defect,ci să pun în evidență diferența dintre un măr din import și unul cules din grădina bunicii.Este o basarabeancă frumoasă, gustoasă,simpatică prin limbajul trupului,cel nonverbal,dar mai ales cel verbal.La ea,vorba unui coleg,sculă bună să ai că de rest se ocupă ea.

  • Like 7

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:New York
  • Oras:New York

Te înșeli.Camelia a folosit și folosește numai fotografii actuale.Și hotărăștete, contează sau nu frumusețea.

Ca unul care a vizitat-o cu plăcere de foarte multe ori îți pot confirma că este una dintre cele mai frumoase femei care activeaza azi în Iași.Faptul că folosește poze cu fața îi face pe unii să considere că sunt false sau foarte vechi.Nu sunt actuale,le înnoiește permanent,și le face singură.A fost ultima fată pe care am vizitat-o în plină pandemie acum o lună și ceva în urmă.Dintre fetele recenzate pe forum și care sunt active în momentul de față este cea mai îndreptățită să bată la porțile Topului.Are tot ce-i trebuie, fizic și servicii,ea fiind de fapt bîntr-un top,cel din Timișoara.Ca fizic le bate pe cele patru din top.Am făcut comparația cu un măr mai puțin strălucitor nu ca să ascund un defect,ci să pun în evidență diferența dintre un măr din import și unul cules din grădina bunicii.Este o basarabeancă frumoasă, gustoasă,simpatică prin limbajul trupului,cel nonverbal,dar mai ales cel verbal.La ea,vorba unui coleg,sculă bună să ai că de rest se ocupă ea.

Fiind cel care a descoperit-o atras fiind de pozele reale....pot spune ca este o fata ok dar nici nu cred ca trebuie ridicata in slavi. Furatul curent aiurea era un minus pe care il avea...o sa incerc sa ii fac o vizita sa vad evolutia (sper ca e in bine ). Locatia putin indiscreta era un alt minus (colege in locatie - macar daca faceau o nebunie in 3)...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fiind cel care a descoperit-o atras fiind de pozele reale....pot spune ca este o fata ok dar nici nu cred ca trebuie ridicata in slavi. Furatul curent aiurea era un minus pe care il avea...o sa incerc sa ii fac o vizita sa vad evolutia (sper ca e in bine ). Locatia putin indiscreta era un alt minus (colege in locatie - macar daca faceau o nebunie in 3)...

Mai era si bataia ....
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Mai era si bataia ....

Daca ai noroc sa te imbranceasca numai in pat, scapi usor...

Am glumit, eu imi pun toata nadejdea ca plec macar cu jumate de pyla de la ea...

 

E fata OK, dar prezervativele nu sunt bune alea din latex, ca nu protejeaza la muscatura, trebuie din cauciuc ca la masini.

Acuma revenind la ale noastre sigur treceam pe la ea, doar ca eu am un meniu restrans (asa mai vegetarian)  si imi este furnizat la alt halat.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună seara, o seară frumoasă mi-ai făcut Camelia !!! Mai făcut să mă simt in al noului cer. Pentru voi colegi , o recomand cu incredere. Note : 9 pt.aspect ; Oral/n: 10

 

Normal: nu am practicat

 

GFE: 10

 

Igiena: 10

 

De revenit: da

 

Achitat: 150, la final.

 

Spor la ciocanase!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Bună seara, o seară frumoasă mi-ai făcut Camelia !!! Mai făcut să mă simt in al noului cer. Pentru voi colegi , o recomand cu incredere. Note : 9 pt.aspect ; Oral/n: 10

 

Normal: nu am practicat

 

GFE: 10

 

Igiena: 10

 

De revenit: da

 

Achitat: 150, la final.

 

Spor la ciocanase!

Bună dragule, ma bucur ca tea plăcut. pupicii și te mai aștept cu drag.

 

:* :ellao :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Disponibila inca cateva zile in oras ....

 

 

 

https://i.postimg.cc/wMNZphnH/Whats-App-Image-2020-05-23-at-12-42-08.jpg

 

Pleci in alt oras?

La Bucuresti nu vii? Tare as vrea sa te cunosc 😘

 

 

 

Pupici .....

 

:ellao :ellao :ellao :ellao

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

 

Disponibila inca cateva zile in oras ....

 

 

 

https://i.postimg.cc/wMNZphnH/Whats-App-Image-2020-05-23-at-12-42-08.jpg

 

Pleci in alt oras?

La Bucuresti nu vii? Tare as vrea sa te cunosc 😘

 

Pupici .....

 

:ellao :ellao :ellao :ellao

Bună dragule.. O perioada am să plec intr-o scurta vacanta..

 

:ellao :ellao

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună dragule.. O perioada am să plec intr-o scurta vacanta..

 

:ellao :ellao

Vacanta placuta!

 

Pe viitor sper sa am ocazia sa te vizitez si eu deoarece am ramas placut surprins de ceea ce am vazut la tine aici ❤

Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Vacanta placuta!

 

Pe viitor sper sa am ocazia sa te vizitez si eu deoarece am ramas placut surprins de ceea ce am vazut la tine aici ❤

Ms mult scumpule! Te aștept cu drag ❤️ cind ma reîntorc!!!

 

:* :ellao

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator xtgem33
Reputație: 0

Salutari :)

 

Am reusit in sfarsit sa o vizitez pe domnisioara si am ramas cu o amintire placuta.

 

Descriere scurta:

 

Frumusica foc, corp ferm, sfarcuri ca niste bomboane.

 

Locatia: 9 - stim cu totii . (avea si o colega de camera dar nu m-a deranjat)

Igiena: 10 - curata, absolut nimic de reprosat!

GFE: 10 - Pupacioasa, intelegatoare, dulce tot ce ti-ai putea dori.

O/N: 10 - a depus ceva efort si a fost foarte ok si intens.

N/P : 10 - e buna tare

 

Overall: foarte intelegatoare, nu m-a lasat sa plec pana nu am terminat restu descoperiti voi. Recomand si. am sa mai revin :)

Multumesc Camelush :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Doar la mine
  • Oras:Doar la mine

Salutari :)

 

Am reusit in sfarsit sa o vizitez pe domnisioara si am ramas cu o amintire placuta.

 

Descriere scurta:

 

Frumusica foc, corp ferm, sfarcuri ca niste bomboane.

 

Locatia: 9 - stim cu totii . (avea si o colega de camera dar nu m-a deranjat)

Igiena: 10 - curata, absolut nimic de reprosat!

GFE: 10 - Pupacioasa, intelegatoare, dulce tot ce ti-ai putea dori.

O/N: 10 - a depus ceva efort si a fost foarte ok si intens.

N/P : 10 - e buna tare

 

Overall: foarte intelegatoare, nu m-a lasat sa plec pana nu am terminat restu descoperiti voi. Recomand si. am sa mai revin :)

Multumesc Camelush :*

Ms mult scumpule, pop și te mai aștept cu drag !

 

:couple

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Disponibila doar azi in oras la voi ....

 

 

https://i.postimg.cc/Vv6hkjjX/Whats-App-Image-2020-06-01-at-20-04-36.jpg

 

https://i.postimg.cc/NMbVtNrg/Whats-App-Image-2020-06-01-at-20-04-36-1.jpg

 

 

Va pup dulce ....

 

  :couple  :couple  :couple

Pe la Timisoara mai ajungi?

Link spre comentariu

Salut!Vizitat pe Camelia pe vremea starii de urgenta si pot spune ca a fost o experienta foarte frumoasa. Cum pe vremea aia avea putini clienti am putut sta relaxati fara graba doar ca la actiune m a facut repede nu am putut rezista prea mult.

Note

Fizic 9

Oral 9,5

Normal 9

Atitudine 10

E o fata foarte comica , sociabila si foarte puternica:) ( m a ridicat in brate la urma sa mi arate ca a facut sport eu fiind destul de greu)

Zi buna sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde
  • Telefon: Jonny Fucker is on the wave !!
  • Oras:Dupa Pizde

Băi fata asta umblă pân tătă țara sau și pafară ..... că amu ii pănicării. Oare  mai vine ??? so aștept sau ..... so aștept ???

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...