Sari la conținut

0753543928 - Pustoaica simpatica


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună dragilor, astazi sunt indisponibilă... Sărbători fericite tuturor!!!

 

:couple

E ceva firesc,după o vizită făcută de mine e nevoie măcar de o zi de recuperare.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa Sindbad, tine-te tare...

Te roade invidia și neputința?

Până la anul îți trece,nu mai e mult.

Semne bune anul are!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Te roade invidia și neputința?

Până la anul îți trece,nu mai e mult.

Semne bune anul are!

Asa e, sunt ros de invidie. Deocamdata sunt bucuros pentru tine, ca te-ai izbit frontal de fericire.

 Si acum, doar intre noi, n-am avut niciodata gand sa merg la fata asta, ti-o las tie in intregime. 

Personal, in perioada care urmeaza am alte probleme, iar daca o fi sa caut ceva nou in viitor oricum nu ma iau dupa recenzii cu personaje din desene animate. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa e, sunt ros de invidie. Deocamdata sunt bucuros pentru tine, ca te-ai izbit frontal de fericire.

 Si acum, doar intre noi, n-am avut niciodata gand sa merg la fata asta, ti-o las tie in intregime. 

Personal, in perioada care urmeaza am alte probleme, iar daca o fi sa caut ceva nou in viitor oricum nu ma iau dupa recenzii cu personaje din desene animate. 

https://heroes-and-villians.fandom.com/wiki/Olive_Oyl

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa e, sunt ros de invidie. Deocamdata sunt bucuros pentru tine, ca te-ai izbit frontal de fericire.

 Si acum, doar intre noi, n-am avut niciodata gand sa merg la fata asta, ti-o las tie in intregime. 

Personal, in perioada care urmeaza am alte probleme, iar daca o fi sa caut ceva nou in viitor oricum nu ma iau dupa recenzii cu personaje din desene animate.

 

 

BRAVO!

Uite un om "cu picioarele pe pământ",dar prea serios.Uită unde se află.Rămân cu speranța că până la anul îți trece c-un pahar cu apă rece(copiii nu au voie să consume alcol,fără supărare față de mine ești copil atât la propriu cât și la figurat).

Zâmbește!

Lasă încrîncenarea deoparte,viața-i scurtă.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Poti so iei cu tine de tot nu ne suparam eu si akum am urme pe pula de la dintii ei cand musca

 

 

     Hopa Ionele... Unde ai ținut contul ăsta de nu sa văzut?  Cate mai ai? 

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

fără supărare față de mine ești copil atât la propriu cât și la ...

Zâmbește!

 

Am banuit io c-ai fost coleg de banca cu bunelu lui Greuceanu. Cred ca spuneati poeziile impreuna la serbare.

Zambesc, vezi?!

Respect oamenii in varsta eu, altfel ti-o spuneam pe aia cu bunelu pizdachi (si nu vine de la grecescul pistachios, regasit pe pungutele de fistic)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu ca ii tin partea dar omu' stie ce zice, nu vorbeste prostii...

Colegul Vasileblej s-a referit la numărul de conturi pe care le au unii,nu la ce-a spus legat de titulara acestui topic.Sunt numai pe acest topic vreo doi,ei sunt conviși că nu sunt recunoscuți,dar se înșeală amarnic.

 

Am banuit io c-ai fost coleg de banca cu bunelu lui Greuceanu. Cred ca spuneati poeziile impreuna la serbare.

Zambesc, vezi?!

Respect oamenii in varsta eu, altfel ti-o spuneam pe aia cu bunelu pizdachi (si nu vine de la grecescul pistachios, regasit pe pungutele de fistic)

Sper să ne oprim aici,am poluat suficient de mult topicul fetei.Suntem cu niveluri diferite de așteptare pe acest forum și nu are sens să ne bălăcărim atât,fiecare cu gusturile și plăcerile lui,"frumos și plăcut" e ce-i place fiecăruia dintre noi.

 

UN AN NOU MAI BUN!

SĂRBĂTORI FERICITE ȘI LA MULȚI ANI!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Mdea....

Am fost și eu la domnișoara.

Locație 7. Zice ca e singura în locație dar mai era o bruneta plinuta bună de poola ce umbla în pizda goala pe acolo.

 

Aspect 7 cur smecher bun de poola, sâni mici un pic de celulita...

 

Oral 9 adânc, ceva coaie totuși nu se compara cu cel al Andreei.

 

Normal 7.... Larga frate. Larga.

 

In rest, glume de popricani... Fata de la țară...

Nu mai revin decat dacă se fute în cur și tace din gură.

 

Sănătate!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...