Sari la conținut

Luiza


Postări Recomandate

  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste
Acum 7 ore, kristi22222 a spus:

vizitat de curand

miniona,slabuta, simpatica

atitudine  misto....

250 lei/ora.....

Da. E ok fata din toate punctele de vedere. Singurul minus e ca intarzie pana ajunge la birou si are un program redus. Probabil din cauza copilasului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

din pacate a doua  recenzie a mea nu mai este la fel de pozitiva........nu si da absolut deloc interesul sa te primeasca intr o tinuta sexy....nemachiata, nearanjata, zgribulita intr un prosop.....

 

la un moment dat am vrut sa ma bag la niste limbute si m a luat cu faze ca: asta e serviciu extra si ori stai mai putin ori mai dai 50 de lei......wtf???

per total  nu uiti nici o clipa ca esti la curve.....    foarte mecanic totul.....

oral neprotejat doar daca iei varianta de o ora...

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Romania

Salutare tuturor!

Acum ceva vreme m-am calificat să dau și eu recenzie pe acest topic, dar am așteptat puțin înainte să scriu

Am vorbit cu domnișoara intitulată Luiza pentru o programare cu aproximativ 2 ore înainte și mi-a dat adresa. Când am ajuns, am fost invitat să aștept că nu este gata, probabil alt confrate sau pauză personală, ea intitulase pauza de masă.

Din start ii spusesem că vreau o oră, dar după ce am intrat nu mi-a lăsat impresia pentru o secundă că ar conta ceasul. Am fost întâmpinat de o fată îmbrăcată ca Eva ce nu arată ca in poze, ea recunoscând că erau ceva mai vechi, aspect remediat cu noul anunț. Am remarcat și faptul că avea picături de apă pe corp, semn că tocmai ieșise din duș.

Când am trecut la acțiune m-a întrebat dacă vreau primul sau al doilea oral neprotejat, am spus că primul. După oral neprotejat, am trecut la normal protejat ea deasupra după misionar și am finalizat pe la spate. Am făcut o pauză de vorbă, am avut cam același simț al umorului și am avut un click ok pentru al doilea număr

ON a fost fără tentative de adânc, fără atenție la zonele adiacente, fără scuipat sau artificii

NP se mișcă și se simte bine, este skinny și are un corp de mămică bună. Se vedeau sânii umflați și operația de cezariană.

GFE pentru mine a fost chiar mare plus, între numere pune capul pe mine și mă mângâia, se comporta ca o amantă.

De revenit: pentru mine da, deoarece vreau sa vad daca am aceeași pățanie că și Kristi sau a fost ghinionist a doua oară, vă țin la curent

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:k
  • Oras:k

Am fost si eu. Programare telefonic. Ajuns la locatie, un ap micut 2 cam, curat in camera de actiune. Pro client, am optat pentru OP, si NP doggy, te intreaba cum si ce vrei, geme, macar incearca sa te faca sa te simti bine. La corp e superlim, max 45 kg. Se vede de la o posta operatia cezariana care e un turnoff.

Note:

OP: 7

NP: 7

Aspect: 6

Locatia: 5

Pro client: 9

Per total nimic special. 

Dupa actiune am stat la o tigara si am povestit putin, e cu fara fara graba plus ca e pro client, aspecte care ma fac sa o recomand.

Binepa 👌🏻

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...