Sari la conținut

laura


Postări Recomandate

  • Telefon: ffgfgttt_uyy
  • Oras:severin
  • Telefon: ffgfgttt_uyy
  • Oras:severin

buna, imi doresc ca in conditii de maxima seriozitate, discretie si igiena sa pot intalni barbati care isi doresc cu adevarat sa petreaca clipe de pasiune alaturi de mine ! pentru motive usor de inteles cer si ofer confirmare web cam, yahoo id : EDITAT

post-69319-0-69855200-1363855724_thumb.jpg

Link spre comentariu

         Domnule fotbalist inainte de a fi postat ar fi trebuit sa testezi mai intai fata.

 

       Sa revenim la obiectul topicului.Luat adresa de messenger si contactat fata.

       In spatele acestei adrese de mess se afla intr-adevar o fata frumusica tare din ce am putut eu vedea. Pare noua in bransa dupa cat am putut eu sa imi dau seama din ce am vorbit.

       Serviciile care se ofera sint sex total cu urmatoarele mentiuni. Sexul anal se face numai daca dimensiunea permite acest lucru, dar dorinta de incercare exista. Finalizarea se face oriunde in afara de fatza. Se poate face finalizare orala dar fara swallow (sau fara inghitire pentru cei mai noi in bransa)

       Tarifele sint 200 ora si numai outcall adica exclusiv hotel.

       Nu exista limita de finalizari in acea ora deci daca puteti mai mult de doua nu este nici o problema.

       Programarile se pot face macar cu doua trei ore inainte.

       Fata ofera confirmare pe web si din motive de confidentialitate cere si ea acest lucru.

       Modalitatea de contact este adresa de messenger publicata de fata si rog un moderator sa o treaca in titlul topicului.

       Ve-ti primi si un numar de telefon (eu l-am primit deja) dar mai intai folositi adresa de messenger pentru asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Neighbourhood
  • Oras:Neighbourhood

multumim pentru informatii coane ....insa nu vad motivul pentru nu ne-a precizat EA aceste detalii.Ai noroc ca te cunosc....ca esti om de qualitate...ca altfel....iti dai seama ce credea lumea!!!

Link spre comentariu

  • Telefon: ffgfgttt_uyy
  • Oras:severin
  • Telefon: ffgfgttt_uyy
  • Oras:severin

         Domnule fotbalist inainte de a fi postat ar fi trebuit sa testezi mai intai fata.

 

       Sa revenim la obiectul topicului.Luat adresa de messenger si contactat fata.

       In spatele acestei adrese de mess se afla intr-adevar o fata frumusica tare din ce am putut eu vedea. Pare noua in bransa dupa cat am putut eu sa imi dau seama din ce am vorbit.

       Serviciile care se ofera sint sex total cu urmatoarele mentiuni. Sexul anal se face numai daca dimensiunea permite acest lucru, dar dorinta de incercare exista. Finalizarea se face oriunde in afara de fatza. Se poate face finalizare orala dar fara swallow (sau fara inghitire pentru cei mai noi in bransa)

       Tarifele sint 200 ora si numai outcall adica exclusiv hotel.

       Nu exista limita de finalizari in acea ora deci daca puteti mai mult de doua nu este nici o problema.

       Programarile se pot face macar cu doua trei ore inainte.

       Fata ofera confirmare pe web si din motive de confidentialitate cere si ea acest lucru.

       Modalitatea de contact este adresa de messenger publicata de fata si rog un moderator sa o treaca in titlul topicului.

       Ve-ti primi si un numar de telefon (eu l-am primit deja) dar mai intai folositi adresa de messenger pentru asta.

Multumesc pentru completarile de rigoare ! cum tu ai sesizat acest lucru (sunt noua in bransa ) as dori ca toti ceilalti sa inteleaga acest lucru si sa nu mi se ceara sa fiu prea activa pentru inceput  pe acest forum ! a conversa mai intai pe mess...nu este un moft al meu ci doar un fapt care poate fi usor inteles...daca se permite acest lucru vreau sa pot ...beneficia !!! pe aceasta cale pot fi mai selectiva...imi doresc calitate mai intai de cantitate ! nu vreau sa supar pe nimeni sau sa creez discutii...polemici ...etc !!! va rog sa comentati ...la momentul potrivit doar prestatia mea!!! bineintels...este un forum...deci free conversations !!!  confirm ...ca si servicii tot ce este scris mai sus de acest user !!!  doresc o seara placuta tuturor !

Laura

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...