Sari la conținut

Monicasexyxx 0767701351


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Apropo motănașii mei noua mea colegă e bibi, prestăm servicii si împreună !!! Va las o poză cu ea acum si urmează si ceva poze sexyxxx cu amândouă pentru voi !!! Vă pup si va ador!

buna alegre,faina combivatia!io zic ca...ca fizic va potriviti mai bine!urmeaza sa vedem si ca compatibiliatate :P

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Bia este o fiinta deosebita si ma bucur ca am avut ocazia sa o intalnesc in aceasta vara la Constanta unde am avut parte de momente unice alaturi de ea in zona Brotacei. Iti multumesc si tie Mony ca ai luat-o sub aripa ta protectoare pt ca si pe tine te stiu ca pe o fiinta cu mult bun simt din experienta cu tine din Oradea zona Lalescu. Ma bucur pt voi si daca se poate Mony va rog sa ne onorati oradenilor invitatia de a fi prezente ambele pt o scurta perioada la Oradea. Va invit si va astept cu mare drag la Oradea..

Link spre comentariu

Bia este o fiinta deosebita si ma bucur ca am avut ocazia sa o intalnesc in aceasta vara la Constanta unde am avut parte de momente unice alaturi de ea in zona Brotacei. Iti multumesc si tie Mony ca ai luat-o sub aripa ta protectoare pt ca si pe tine te stiu ca pe o fiinta cu mult bun simt din experienta cu tine din Oradea zona Lalescu. Ma bucur pt voi si daca se poate Mony va rog sa ne onorati oradenilor invitatia de a fi prezente ambele pt o scurta perioada la Oradea. Va invit si va astept cu mare drag la Oradea..

 

Pupici dulci:*♡

Link spre comentariu
Vizitator zippotm
Reputație: 0

Buna Monica,

Oare cer prea mult dacă cer sa postezi poze și cu păsărica? Corpul tău e clar de dorit... Insă...

Cred ca pe mulți i-ar atrage și un astfel de detaliu.

Văd ca Bia nu e inhibata, și n-are nici o problema in a-și descoperi bijuteria :)

Thx

Link spre comentariu

Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Buna Monica,

Oare cer prea mult dacă cer sa postezi poze și cu păsărica? Corpul tău e clar de dorit... Insă...

Cred ca pe mulți i-ar atrage și un astfel de detaliu.

Văd ca Bia nu e inhibata, și n-are nici o problema in a-și descoperi bijuteria :)

Thx

Ai de capul meu zippotm, ai hibernat din 2013 sa te trezești acum că vrei să vezi păsărele.

Spălate pe ochi frate după ce te trezești.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...