Sari la conținut

Oare am hepatita?


Postări Recomandate

Vizitator caproshu
Reputație: 0

Tu ai luat-o prin supt de pule, tantalaule !

aia a luat o ma-ta aia proasta care a fost insamantata de aia de la balaceanca..rezultatul se vede..ai aparut tu,un avorton reusit...

Link spre comentariu

De vreo 4 ani de zile am probleme cu trigliceridele marite, iau si tratament in acest sens cu anumite pauze evident. Astazi in schimb cand am fost sa imi ridic analizele am descoperit cu stupoare ca mi-au iesit si transaminazele marite, ceea ce indica ca pot fi suspect de hepatita. Eu am si o mostenire genetica ficatul nu imi metabolizeaza grasimile cum trebuie.

Dar daca tot ti-ai facut transaminazele de ce nu ti-ai facut si o analiza sa clarifici chestiunea ce te macina.

Aici maxim daca nu scoate careva globul de cristal iti putem da un raspuns

Link spre comentariu
  • Oras:Bu
  • Oras:Bu

Pai mi-am facut teste pentru hepatita dar au iesit negative. Am inteles ca virusul odata contractat poate sa devina activ dupa mai multi ani.

 

Bai frate, ce te faci dacă unul de aici spune: "DA coaie, ai hepatita !" De curiozitate și fără supărare, ce faci ? Dai print la răspuns și te duci la farmacie cu el ca sa-ți dea tratament ? Sau cum ?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bai frate, ce te faci dacă unul de aici spune: "DA coaie, ai hepatita !" De curiozitate și fără supărare, ce faci ? Dai print la răspuns și te duci la farmacie cu el ca sa-ți dea tratament ? Sau cum ?

Pai de unde naiba sa stie ce e profet careva?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...