Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Online
  • Oras:Online

Multumim pentru propuneri! Asteptam si altele. Propuneti membrii care scriu recenzii si ajuta comunitatea cu informatii.

O sa va rog frumos sa lasati topicele de recenzii pentru recenzii si sa nu va mai jigniti intre voi.

Nu vreau sa mai dau dungi, dar se pare ca doar asa ne putem intelege. 

  • Like 5
  • Mersi 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 56 minute, Girlsexy99 a spus:

Adica vrei sa mi spui ca m ai mintit 🤨😱🤨😱 mi am pierdut 2 ore din viata si am incercat sa vb in continuu crezând ca il impresionez pe mister x si cand de fapt erai altcineva 😱😱😱 cand tu de fapt erai Albdom rusine nu stiu ce sa mai zic 🤨

Eu cand vin....vin incognito 😎

 

  • Like 4
  • Mersi 1

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 20 minute, cleopatra01 a spus:

Multumim pentru propuneri! Asteptam si altele. Propuneti membrii care scriu recenzii si ajuta comunitatea cu informatii.

O sa va rog frumos sa lasati topicele de recenzii pentru recenzii si sa nu va mai jigniti intre voi.

Nu vreau sa mai dau dungi, dar se pare ca doar asa ne putem intelege. 

Doamna el a futut topic de recenzii da mie mi-ați dat avertisment postările lui li ați șters,haide totuși să dim corecți,Eliminatil

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, aibelito a spus:

Multumesc frumos de propunere, ma onoreaza, dar nu cred ca sunt persoana care sa aduca un plus forumului.

Cred ca mai potrivit ai fi tu pt UL, deci te ptopun.😊

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 5 minute, Marcus6 a spus:

Doamna el a futut topic de recenzii da mie mi-ați dat avertisment postările lui li ați șters,haide totuși să dim corecți,Eliminatil

Nu e mă martianule dar nu fac treabă cu cap ăla mă citează pe topic de recenzii eu nu mi permit,deci lui nimic el trebuia Banat fara discuții,sau ajuns toți troli proxeneții și jegoșii sa posteze,

Doamna Cleo dacă vreți să mi dați o duga tot verticala o vreau

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:SinCity
  • Oras:SinCity
26 minutes ago, cleopatra01 said:

Multumim pentru propuneri! Asteptam si altele. Propuneti membrii care scriu recenzii si ajuta comunitatea cu informatii.

O sa va rog frumos sa lasati topicele de recenzii pentru recenzii si sa nu va mai jigniti intre voi.

Nu vreau sa mai dau dungi, dar se pare ca doar asa ne putem intelege. 

Dunga este singura solutie 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...