Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Ce va mai place sa va maimutariti :)))

nu te mai plimba de-a lungul Somesului daca ai fost odata ca e intuneric si ploua si doar nu esti pe alcaline sa tot faci ture.

Cu mine nu-ti permiti tu jocuri si nu tot edita tu chiar daca te intimidez. Vorbind de jocuri cand i-ai luat ultima data la stoie un cadou frumos sa ii bucuri ochiul si inima? Aud!

Am inteles.

M-am linistit!

Respir, cu voia ta!

 

P.S.: vezi ca ai o problema cu tasta <g>.

P.P.S.: WTF is Meda?

E aia ... ?

P.P.P.S.: tocmai am fost la plimbare, cu cainele, pe "langa Somes".

Crezi ca trebuie sa ma intorc?

Azi?

Maine ma duc iarasi.

E OK asa?

Ma pasuiesti pana maine ... sa ma duc pe "langa Somes"?

P.P.P.P.S.: ati vrea voi sa aveti in Bucuresti, "pe langa" Dambovita asa esplanada cum avem noi pe "langa Somes".

 

Later Edit: Rozico, io ma joc ... cat ma joc, dar pana la un punct!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

era doar o emfaza faut.o special ca ton pt nivelul sau de intelegere

 

tu vezi=ti de lunul nasului ca incepi sa exagerezi

Roz, chestia aia cu "ceea-ce se cheamă tehnic, pulă", e maximă! Am râs cu lacrimi. :laugh2

  • Like 5
  • Minus 23
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Ce va mai place sa va maimutariti :)))

nu te mai plimba de-a lungul Somesului daca ai fost odata ca e intuneric si ploua si doar nu esti pe alcaline sa tot faci ture.

Cu mine nu-ti permiti tu jocuri si nu tot edita tu chiar daca te intimidez. Vorbind de jocuri cand i-ai luat ultima data la stoie un cadou frumos sa ii bucuri ochiul si inima? Aud!

 

La Cluj e intuneric ... da' nu ploua (ai gresit, deci!).

...

Auzi, sper ca auzi (aici, sau ai gresit, sau ... nu ai gresit).

 

P.S.: citez dintr-un celebru personaj in viata: <Alta intrebare?>.

Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Bine atunci daca nu ploua, aici nu se mai opreste. Imi ramai dator cu un buchet de flori si bomboane de ciocolata sa te iert cum se cuvine ca mi-ai criticat gradul de elevare sau rafinament, orice indrugai tu mai sus.

Si voiam sa zic sa dai pm cu rasa cainelui,dar am uitat ca nu am pm acum. Te prind eu altadata.

La Cluj e intuneric ... da' nu ploua (ai gresit, deci!).

...

Auzi, sper ca auzi (aici, sau ai gresit, sau ... nu ai gresit).

 

P.S.: citez dintr-un celebru personaj in viata: <Alta intrebare?>.

La Cluj e intuneric ... da' nu ploua (ai gresit, deci!).

...

Auzi, sper ca auzi (aici, sau ai gresit, sau ... nu ai gresit).

 

P.S.: citez dintr-un celebru personaj in viata: <Alta intrebare?>.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Asta a fost lovitura grea :laugh2

 

Ea a inceput! :P

 

 

Cand mangaie nea Obse, zici ca da cu paru'! :)

Paru' ca paru', bunu-i daca sparge ... gardu'

 

P.S.: poezie din ... folcloru' popular (!!!???!!!)

Daaaaa e sensibil ca un fierastrau

 

Tzatzelor, gata cu barfa! =))

 

 

E baiat bun, da' are mana grea.

 

Nope! Sunt baiat greu, da' am mana buna. =))

 

 

Nu. Curvă.

 

Mr. p., cred c-ar trebui sa ne imprastiem, suntem prea multi cinici intr-un singur loc. =))

 

 

Da de ce o cauti mah ... ai ceva sa-i dai ?

 

Da! M...! =))

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Nu. Imi apareau notificarile pe yahoo mail . Si am zis sa va dau un raspuns daca tot vorbiti de mn incontinuu :)

Sa va anunt ca ma simt foarte bine . :)

Eu chiar ma bucur cand se vorbeste d mine . Inseamna ca am prezentat interes si nu pot fi uitata usor...

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Nu. Imi apareau notificarile pe yahoo mail . Si am zis sa va dau un raspuns daca tot vorbiti de mn incontinuu :)

Sa va anunt ca ma simt foarte bine . :)

Eu chiar ma bucur cand se vorbeste d mine . Inseamna ca am prezentat interes si nu pot fi uitata usor...

Ai revenit tarfa?

Dar ce s a intamplat?Nu mai merge “mica afacere”?????Parca de aia voiai sa te te apunci nu de supt pula .AHAHAHAHAHAHHAHA

Am venit sa ti dau la muie din nou.Ce mai face prietena ta?Si a luat “vacanta” putin este?De cand o boicotez la venituri.

Incepe sa ti para rau pt cum ai vorbit pe forum rapanoaso este?????

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu

Dar ma scuzi ma scuzi .Eu vorbesc cu tine tarfa si nu l am salutat inca pe celalalt tastator de la butoane pe PESTELE TAU!!Tu scrii cu o zi fara sport si cu Csf Ncsf el scrie ca la scoala.Buna Nelu!Sau cum pula te o chema.

Auzi baiatu spune i la desteapta de tarfa a ta sa nu mai puna poze cu ea si javra in camera ca ne face sa stim ca ce jeg si murdarie e pe pielea ei de DIVA.

Acum pentru ca a inceput sezonul ploios pute cainele ala este?Probabil urca si in pat este?Pute a animal jogodia aia de tarfa a ta de iti muta nasu.Mai ales la ce “blana”are .Da ce sa faci vere.Trebuie sa suporti.Asta e.

  • Like 18
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Hristosu ma-tii de rapandula proasta aka ines. ai impresia ca ma cobor la mintea unei curve comune? fah pizda am sani mai frumosi si poreminenti ca tine si buze mai pline natural!

sunt cel putin la fel de frumoasa ca tine  de o mie ori mai inteligenta pe treaba mea si amuzanta si tu ce faci?

te-am ajutat cu toata inima cand erai nici macar pielea pulii , am intervenit pt tine tine cand nimeni nu te-a ajutat cat erai de-a dreptul debila si absolut oricine iti lua apararea aia putini puneau doar paie pe foc.

am fost sincera si te-am sfatuit real si tu ce ai facut zdreanto? m-ai cauta singura in p sa barfesti membrii si sa te plangi de pisicuts care nu iti raspunde deloc de mult timp. si in disperarea ta ce am facut eu neglijind ca vb de barbat iubit carpa tututror?

ti-am spus ca nu esxista alti moziadmi si sa incerci sa vb cu el direct

si apoi tu ce ai facut taratura comuna ? ti.ai dat minumul semn ca are chef sa vada cum esti batjocorita de toti dupa ce a stat saptamani intregi tu crezandu-te importanta cum te batjocrotresti singura si apoi fugi la mine singura care te.a ajutat sa te consolez eu pe tine fute-te-n gura de pitipoanca cacata pe tine ca el nu mai mai vb cu tine deloc si sa barfesti multi membrii doar pt ca te-am ajutat?

mai martane,cacat in ploaie si cu ochi ce esti?ti-am interzis eu amicitie cu vreo escora?

futu-tiin cohi zdreanta cacata de ma-ta care te-a fatat de ce ai sters postarea mea de ieri?

ti-am multimit pt raspuns, apoi :) ti-am zis ca asta asteptam, apoi...:) ti-am zis sa nu ma mai contactezi vreodata 

si daca stergi cacat de vele ce ai impresia?

trafa tuturor

bogdan nu te-am respectat niciodata! nu te.am placut ca om niciodata. punct

ines esti o curva proasta care vine neintrebata fuguta in pm sa o consolez si apoi in gura mare strici tot

ce ai facut gioarsa cretina inaine de editatre? te-ai tarat ca ultima catea in genunchi in afata unui barbat care te-a platit si si-a sters sloboxu pe muianu tau de proasta um\ si apoio l-ai barfit pe el, curve si membrii deootriva mie in pm ?

mortii tai de giorsa

fata de mine baga-ti in cap esti urata fa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aaitate mai mici si mai mprost spre artificial puse nu ai craci mei vreodata niciodata nu ai bzuele mele cat botox ti,.ai baga. nu e vorba de mine canalisto e vorba ca cineva care e frumosoasa de bot va fi 1000 la 100 este tine

si in ult rand esti o gioarsa handicapata. ai venit in bratele mele sa te plangi de membrii alte curvwe si pisicuts

cand esti proasta si neinstruita fata de mine sadea. esti proasta de puti.

si pisicuts tu insuti esti prost de puti

daca ai sters ultima mea postare cum ca e tot ce asteptam iti urez o viata frumoasa si te rog sa nu ma mai dersanjezi niciodata nu o sa se schimbe

ines esti o taratura comuna

crede-ma

si nu esti atatde frumoasa

si daca in mortii tai voi avea vreodata pm si ma tot futi la cap neintrabata cum ai facut-o dupa ce ti-am aratat gentilete..

 

ei bine vei sfarsi intr-o mslastina cu un dovlacel incur capu ala tamp crapat in toate directiile

ai putin respect taratur loaza?o barfesti pe jst love? vrei sa ma cunosti pizda? daca arat bunatate si mi-e abuzata dau de tine iti cracesc gura si ma pis dupa sticle de beri pana inghiti forrtAT DE ITI AJUNGE IN MATE

 

Vstai pe pizda ta si nu ma face sa iti depistez familia

nu am treaba cu tine te consider plicitisitoare si stupida dar asta nu inseamna ca nu tre sa stai la curva ta de loc in viata

 

tampa si prostanca dracu

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Roaa-te ;la Dumnezeu Ines sa nu imi iesi in cale. tu pt o alinatura unde ai fost scui[pata in grup lingi in cur si nu iti pasqa ca srrici cea doar ca sa te simti tu vipa

mortisorii ma-tii pai daca dau eu de tine vanilla real si in iata asta vei fi ireconoscibila. urasc oamenii ingrati!  mai ales strainii

asa ca astepqatata sa [primesrti atatea picioare in cap in in mufa aia trista incat sora-ta medica sa nu te recunoasca. si da.ma in udecata pt amenintari  artea si puroi de mall ce esti si vezi ce face ustitia cu amenintari fara sa ai rupt capu nintai.

pe bune roaa-te sa nu imi iesi in cale, te desfiurez si nici macar nu e gluma. fugi la politie la membrii9i si la pisicuts

las ca ezi tu

pot sa treaca si 10,20 asa lipsa de onoare a fi replatita pe mesura. deci fata ta a avea parte de multe operatii estetice ca crede-ma pe cuvant unele persoane sunt real atletice. atat incat sa iti rupa botu cu oricine te.ai afisa

")

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...