Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

roz , in afara de dmx nu m-a jignit nimeni inca  multumesc ca m-ai scos din ghearele capcaunului  :) daca am alta parere nu inseamna ca tb sa zic ca tine , cauta sa ajuti pe cine merita atunci

Nu ca vreau sa i iau apararea lu Rozkendra da aia cu “nu preea stii sa fii doamna ce a fost?”Idiotule.

Auzi ba lingai ca tine se vand 100 la 1 leu stau la curul fetelor si ling cacatul ce iese din ele.

Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

roz , in afara de dmx nu m-a jignit nimeni inca  multumesc ca m-ai scos din ghearele capcaunului  :) daca am alta parere nu inseamna ca tb sa zic ca tine , cauta sa ajuti pe cine merita atunci

si eu am parerea ca sa ma pis pe tine ar fi irosire de urina

fa.te util in alta parte unde nu vb ca un papagl neintrebat

lache

de cand si pana unde banuntatea si toleranta mea echivaleaza cu unda erde sa se bage un fraier in seama cu japca

gura mica LINGE SPERMA

Link spre comentariu

roz , in afara de dmx nu m-a jignit nimeni inca  multumesc ca m-ai scos din ghearele capcaunului  :) daca am alta parere nu inseamna ca tb sa zic ca tine , cauta sa ajuti pe cine merita atunci

Te am jignit????Da????Vai ce ma bucur !!!

Am jignit un vierme fara coloana ca tine?Ce bine ma simt .Mai spune retardatule ca imi place.Nu plangi un pic ca data trecuta?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Te am jignit????Da????Vai ce ma bucur !!!

Am jignit un vierme fara coloana ca tine?Ce bine ma simt .Mai spune retardatule ca imi place.Nu plangi un pic ca data trecuta?

tu oricum esti o nulitate in ochii mei daca mi-ar fi zis ceva vship sau bubutz cu siguranta as cauta sa corectez

  • Like 2
Link spre comentariu

tu oricum esti o nulitate in ochii mei daca mi-ar fi zis ceva vship sau bubutz cu siguranta as cauta sa corectez

Vezi ca Inesuka are nevoie urgent de limba ta dandilau mic si redus ce esti.Azi ai reusit sa ti gasesti puta in pantalonasii tai sau iar te ai pisat pe tine?
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ti-am zis sa ne intalnim in Bucuresti ca sa arati cat esti de smechera, nu doar online.

Ca tu ai dat sms prima :)))) ia hai posteaza

Cum faci plangere la politie ca scrie pisicuts pe forum :)))))))))))))) numele meu

Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Ia fa plangere la adresa din buletin ca abia astept sa imi primesc citatiile

vaca urata si talamba eu refuz sa b cu pisicuts de ieri si asa raamne

e despre tine

e ca dupa un sms ai trimit cu zecile ca o disperare inclusiv amenintari cu moartea pe care nu le duci ca ma duc cu ele din tribunal la ma ta acas in plic

sin apoi iti desrfiurez si pe veci moaca si tu ramane sa dovedesrti ca am fppst eu

dar da frate daca o psihopata ma deraneaza cu zeci de chestii fara rasp la foc automat in cadru personal ma duc la politie

meri si tu si spune-ti versiunea prostituato

ti.am zis eu sa nu te aperi legal cumva>

psycho retard

Link spre comentariu
  • Oras:heavens
  • Oras:heavens

Mi-ai trimis sms cu telenovelele din capul tau bolnav

Ipocrito . Du-te si spala-te pe cap cu acidul tau sulfuric pana nu te calca vreo masina ;)

in momentu i care vei avea un eventual proces nu ma intereseaza ce papagal trist ti.a facut o adresa provizorie

ma-ta si sor.ta vor fi citate cA  martori sa iti confirme comprtamenttul

eu ,curva prosta si imprastiata spre psycho, nu am vazut in aproape 3 ani esti labila tare

 

nu am ce discutqa cu tine.ti.am zis orice comunicare pe tel dela tine in masura in care ai luat-o asa razna va fi trimisa direct la avocat procuratura etc

:bye  :bye

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Ce faci, nebunule?!  :laugh2

Iar ai bagat-o pe asta in boala!  :laugh2  :slap2

Da' nu se invata minte, cred ca mai merge sa i-o faci vreo 10 ori.  :laugh2

 

 

Amandino,........................... taci.  :))))))

  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...