Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

asteptam sugestii pentru noul UL !!

sa auzim !!

    Sa-ti moara la intrare definitiv, sa te pisi pe ea si nici la laba sa nu o mai poti folosi, sa nu te prinda anul viitor in libertate si nu mai ai parte tu de manele, tiganie, sarmale, mamaliga, chiftelute in sos de pizda, prost gust si cocalarie, daca nu pui si luna asta TOT un tigan buzat borat, normal ca semianalfabet, un garide de asfalt oparit si clonat sau care scrie de pe contul unei pirande proaste punga si complet analfabete, nu conteaza, dreaq si parnaia sa-l/sa-i ieie, tiganie, pirande, petarde, pocnitori, infractori, gainari, labagii, limbisti, curisti, guristi, boshorogi impotenti, sifilitici si **spam editat**i, panarama si mizerie la maxim pa system, rules. :D

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

asteptam sugestii pentru noul UL !!

sa auzim !!

 

Io, m-a votat si pulimea mi-ai trantit si avertisment, e sistemul complet.

 

Sau macar sa iasa Panaramic, fa-i si lui o bucurie.

 

 

    Sa-ti moara la intrare definitiv, sa te pisi pe ea si nici la laba sa nu o mai poti folosi, sa nu te prinda anul viitor in libertate si nu mai ai parte tu de manele, tiganie, sarmale, mamaliga, chiftelute in sos de pizda, prost gust si cocalarie, daca nu pui si luna asta TOT un tigan buzat borat, normal ca semianalfabet, un garide de asfalt oparit si clonat sau care scrie de pe contul unei pirande proaste punga si complet analfabete, nu conteaza, dreaq si parnaia sa-l/sa-i ieie, tiganie, pirande, petarde, pocnitori, infractori, gainari, labagii, limbisti, curisti, guristi, boshorogi impotenti, sifilitici si **spam editat**i, panarama si mizerie la maxim pa system, rules. :D

 

:ellao

 

Da, da, sa se indeplineasca daca nu-mi trage avataru in bait si-l lipeste pe prima pagina.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Pfoaii ce-am  ras   :ras 

Motane eu zic sa-l pui pe bucatarie , ca la ce a spus V-SHIP se incadreaza in CV de minune , chiar la multe categorii, iar eu promit ca-i intorc bucataria pe dos si o fac vraiste .

Adevarul este ca la ce a devenit forumul in ultima perioada , doar circ si panarama , cu toti acesti clonati fara ocupatie , nu prea mai exista cale de intoarcere .

Hai , Capatos  fie cu noi si sa aveti spor . Traiasca  Consiliul Izmenarilor , ca media prostiei pe tara , cat si a procentajului  acelora care o populeaza , e usor in  crestere .De ce s-ar regasi schimbata/inversata tocmai aici ?  Cu toate ca , daca stau mai bine si ma gandesc , aici este mai grav , unii  nu se mai multumesc  sa-si etaleze imbecilitatea/idiotenia  de pe un singur cont , spunand "de ce sa nu fim mai multi ?" , prin clonare bineinteles.
 

Link spre comentariu

    Sa-ti moara la intrare definitiv, sa te pisi pe ea si nici la laba sa nu o mai poti folosi, sa nu te prinda anul viitor in libertate si nu mai ai parte tu de manele, tiganie, sarmale, mamaliga, chiftelute in sos de pizda, prost gust si cocalarie, daca nu pui si luna asta TOT un tigan buzat borat, normal ca semianalfabet, un garide de asfalt oparit si clonat sau care scrie de pe contul unei pirande proaste punga si complet analfabete, nu conteaza, dreaq si parnaia sa-l/sa-i ieie, tiganie, pirande, petarde, pocnitori, infractori, gainari, labagii, limbisti, curisti, guristi, boshorogi impotenti, sifilitici si **spam editat**i, panarama si mizerie la maxim pa system, rules. :D

Ce diliu esti, sa n-am parte !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...