Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator all_star
Reputație: 0

A ascultat Pisic sugestiile voastre pana a facut tot ca el   :laugh2

Pisicuts intotdeauna am ascultat ;sugestia TA".ca ale noastre ce conteaza :slap2

 

Ce alegere de toata jena...

Poti sa ne dezvalui si noua care ar fi criteriile dupa care tu alegi UL?

Sau, cel putin in cazul asta, dupa ce te ai ghidat?

Felicitari si tie frate pentru desemnarea lui Vasile iar ai facut alegerea perfecta  :slap2

Felicitări Vasile! Nici o dată nu.i prea târziu... :))) meritai de mult premiul ăsta.... :)))

Dar n-are niciun rost să ne mai batem capul cu decernarea acestui titlu onorific de UL. Oricum motanul de vreo 3 ani încoace nu mai ține cont de propunerile nimănui, face ce vrea PL lui. Presimt că și luna viitoare va numi UL tot un troll sau vreun dezaxat mintal, că doar are de unde alege, s-au înmulțit în ultima vreme ca ciupercile după ploaie. Motanul a reușit să-l facă vedetă și pe Vasilică, să se simtă și el mândru și important măcar pentru o lună.)))) Alegerile motanului din lunile/anii următoari, n-are trebui să mai surprinda/mire pe nimeni. Eu sunt obișnuit demult cu asemenea chestii ridicole !
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Ce alegere de toata jena...

Poti sa ne dezvalui si noua care ar fi criteriile dupa care tu alegi UL?

Sau, cel putin in cazul asta, dupa ce te ai ghidat?

 

Vasile a fost propus de utilizatori si am tinut seama de sugestiile membrilor asa cum facem de fiecare data! Vasilepoamarosie este un well known hater incepand cu anul 2010 si pana in prezent si continua sa fie in continuare! Deasemenea el a patimit mult de-a lungul timpului, a fost banat si de 50 de ori. Pentru intreaga lui activitate de 9 ani el a fost premiat astazi.

 

  • Like 5
  • Minus 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vasile a fost propus de utilizatori si am tinut seama de sugestiile membrilor asa cum facem de fiecare data! Vasilepoamarosie este un well known hater incepand cu anul 2010 si pana in prezent si continua sa fie in continuare! Deasemenea el a patimit mult de-a lungul timpului, a fost banat si de 50 de ori. Pentru intreaga lui activitate de 9 ani el a fost premiat astazi.

 

Frate tu decizi ,nu ne trebuiesc explicatii care oricum sunt tardive

Link spre comentariu
  • Oras:13 Septwmbrie
  • Oras:13 Septwmbrie

Vasile a fost propus de utilizatori si am tinut seama de sugestiile membrilor asa cum facem de fiecare data! Vasilepoamarosie este un well known hater incepand cu anul 2010 si pana in prezent si continua sa fie in continuare! Deasemenea el a patimit mult de-a lungul timpului, a fost banat si de 50 de ori. Pentru intreaga lui activitate de 9 ani el a fost premiat astazi.

 

 

data viitoare nu uita de cinestie ca la cat a patimit si el merita un asa premiu si l si clonele lui mai ales ca ai banat pe liviu58 :laugh2  :laugh2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

data viitoare nu uita de cinestie ca la cat a patimit si el merita un asa premiu si l si clonele lui mai ales ca ai banat pe liviu58 :laugh2  :laugh2

Ti-am spus in urma cu o ora ca faci multe greseli gramaticale,nu am sa te corectez iar ca oricum nu intelegi limba romana.

Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Vasile a fost propus de utilizatori si am tinut seama de sugestiile membrilor asa cum facem de fiecare data! Vasilepoamarosie este un well known hater incepand cu anul 2010 si pana in prezent si continua sa fie in continuare! Deasemenea el a patimit mult de-a lungul timpului, a fost banat si de 50 de ori. Pentru intreaga lui activitate de 9 ani el a fost premiat astazi.

 

Iti bati joc de userii acestui forum si nu e ok deloc. Din cauza asta Adrian a rupt orice amicitie cu tine ;)
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Vasile a fost propus de utilizatori si am tinut seama de sugestiile membrilor asa cum facem de fiecare data! Vasilepoamarosie este un well known hater incepand cu anul 2010 si pana in prezent si continua sa fie in continuare! Deasemenea el a patimit mult de-a lungul timpului, a fost banat si de 50 de ori. Pentru intreaga lui activitate de 9 ani el a fost premiat astazi.

 

 

Vasile merita intr-un fel , in primul rand ca este mai amuzant decat tristii astia care iti populeaza site-ul si in al doilea , spune de multe ori lucrurilor pe nume fara alte ascunzisuri si minciuni , cel putin mie mi se pare suficient de corect in aprecieri . :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vasile a fost propus de utilizatori si am tinut seama de sugestiile membrilor asa cum facem de fiecare data! Vasilepoamarosie este un well known hater incepand cu anul 2010 si pana in prezent si continua sa fie in continuare! Deasemenea el a patimit mult de-a lungul timpului, a fost banat si de 50 de ori. Pentru intreaga lui activitate de 9 ani el a fost premiat astazi.

 

.... aha ... un fel de Oscar pentru intreaga "activitate" ... io zic ca odata ce l-ai facut UL ... acum il poti bana pentru a 51 oara ... macar dispare in glorie  :laugh2

  • Like 7
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Daca nu voteaza si @ciurelistu sau  @trujillo  , parca nu-ti  intri  cum trebuie , cu aceeasi eleganta de fetita rasa pe picioare ,  pe functia de spalator glorios  .

 

Pampon iti mai trebuie si esti ... gata de scos la parada 

 

Serios acum  ...am momente cand nu pot sa ma abtin . :(

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Vasile merita intr-un fel , in primul rand ca este mai amuzant decat tristii astia care iti populeaza site-ul si in al doilea , spune de multe ori lucrurilor pe nume fara alte ascunzisuri si minciuni , cel putin mie mi se pare suficient de corect in aprecieri . :)

Esti prost de besi, incapabilii nu pot exprima o parere, un punct de vedere valid! Tu esti un incapabil!

Il felicit pe Vasile, in ce te priveste.... sugi stiuletele si nu ai dreptul la opinie pana nu inveti limba romana bulangiule!

 

Daca nu voteaza si @ciurelistu sau  @trujillo  , parca nu-ti  intri  cum trebuie , cu aceeasi eleganta de fetita rasa pe picioare ,  pe functia de spalator glorios  .

 

Pampon iti mai trebuie si esti ... gata de scos la parada 

 

Serios acum  ...am momente cand nu pot sa ma abtin . :(

Te-n gura Heidi, zburda cu tapul pe centura, esti un terminat! :laugh2

PESEU: Ti-am trimis o basculanta de stiuleti .... esti si tu o .... javra de om! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba pizda , sa nu-ti vina ciclu pe aici , ca ultima oara cand plangeai dupa Amelia  ca nu vrea sa te mai primeasca si incepusei sa  latri ca milogul pe topicul ei .

 

PS: D-eule este ca e nasol cand iti construiesti  o casa  pe o fosta  cultura de cucuruz  ? Numai tu stii in cati stiuleti ai sarit pana  ai iesit la liman .  Ma miram de unde iti pleaca fantezia asta .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ba pizda , sa nu-ti vina ciclu pe aici , ca ultima oara cand plangeai dupa Amelia  ca nu vrea sa te mai primeasca si incepusei sa  latri ca milogul pe topicul ei .

 

PS: D-eule este ca e nasol cand iti construiesti  o casa  pe o fosta  cultura de cucuruz  ? Numai tu stii in cati stiuleti ai sarit pana  ai iesit la liman .  Ma miram de unde iti pleaca fantezia asta .

HEIDI, eu am sarit peste stiuleti, tu i-ai luat in cur si la muie jegosule mitoman! :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...