Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Amada, postmortem pe site pentru contributii...

Inchide topicul, draga, la ultimul comentariu era sa-i spun cateva... da' ce rost are? :)

Ai tranformat site-ul intr-o plictiseala crancena, loc pentru obsedati ca tine, din cate se pare in afara de Inesuka altceva nu mai scoti pe tastatura... :slap2

Vrei trafic in toata splendoarea lui, cand prezenta ta ar fi mai bine sa lipseasca? :laugh2 Roaga-ma frumos si negociem. ;)

 

chiar inspiri incredere,cred ca si cum as crede ca māta era virginā cand te-a cācat pe lumea asta

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da-ti chilotii jos amada

:laugh2 La ce bun? Nu ai sti ce sa faci...  :no2 

Pizda neplatita pentru cei ca tine e un prea mare mister! :laugh2 :rax2

 

 

chiar inspiri incredere,cred ca si cum as crede ca māta era virginā cand te-a cācat pe lumea asta

 

Pentru limba romana apasati tasta unu, for English... well, just go fuck your self! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

stiu eu multe sa fac amada

 

Cunoastem. ;)

Iti dau un simplu exemplu:

Pe vremuri scriai ba aici, ba colo, mai neutru, in afara momentelor in care faceai recenzii... Un lucru care nu face un admin.

Am mai intrat de cateva ori doar sa vad cazatura inca numita nimfomane.com... Pfff, la DG decat sa citesti mai bine te reapuci de citit carti, iar tu esti blocat pe un singur user...

Pisi, cu drag iti spun, trebuia sa-ti dai seama ca te duci la vale, nu era cazul sa tragi si site-ul dupa tine, site-ul care era sus si acum.

Nu te mai ajuta traficul fals, oricine ar intra nu mai are ce sa citeasca, la ce sa scrie?

Retardatii care se mai perinda pe aici fac lucrurile si mai rau.

Ai avut o idee acum multi ani, una care a prins, dar nu ai stiut si nu stii s-o pastrezi. Motiv pentru care, scuza-ma, esti singur.

Poti pune un mare RIP pentru Amada aici. Eu stiu cata caterinca ai facut si de mine. :bye

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

onoare ? ahahhaah pai daca-l pune pe prostu ala sare siteu in aier

un prost cu un cont cu 3 milioane de puncte

cat de rupt in cur trebuie sa fii ???

sclav cine are 3 milioane de puncte ? tu ai citit pe cine am propus eu luna trecuta ? Sa vorbesti cu mine cand iti iese aurora din cap si pleci din Gara de nord ! :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...