Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 1 minut, _sahy_ a spus:

eu-ti vreau bine @nicieu. ..

renata,  cu cine iti pofteste sufletelul sa vii insotita? ca baietii astia uita ca sunt 'inchiriati' deja.

🤭

Stiu, dar nu o intaratati pe asta mica pentru ca pune dulaul pe mine apoi 😅

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 minute, Sofia91 a spus:

Curaj câine fricos 😅

Eu nu mai am chef sa patesc inca o data ce am patit in recenzia cu care am luat voturile! 😅🤣

 

Chiar acum, loriii536 a spus:

A vazut ca am disparut un pic , gata .. 

Sa stii ca de acum pana ma pun sa dorm nu mai am treaba si sunt cu ochii pe tine @nicieu

Stai linistita viata mea, eu sunt cu tine in gand... chiar o sa ies la treaba acum cu tine in gand! 🥰 vei fi cheful meu de lucru in seara asta! Speranta si dorinta mea 🥰 

Ce parere ai? 😁😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 minutes ago, loriii536 said:

A vazut ca am disparut un pic , gata .. 

Sa stii ca de acum pana ma pun sa dorm nu mai am treaba si sunt cu ochii pe tine @nicieu

@nicieu e groasă treaba ,sta și ea cu ochii pe tine și liliacul și dulăul ala 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
2 minutes ago, nicieu said:

Eu nu mai am chef sa patesc inca o data ce am patit in recenzia cu care am luat voturile! 😅🤣

 

Stai linistita viata mea, eu sunt cu tine in gand... chiar o sa ies la treaba acum cu tine in gand! 🥰 vei fi cheful meu de lucru in seara asta! Speranta si dorinta mea 🥰 

Ce parere ai? 😁😘

Ptiu sa nu va deochi și tu și @_sahy_ sunteți romantici inCURabili. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 2 minute, Sofia91 a spus:

@nicieu e groasă treaba ,sta și ea cu ochii pe tine și liliacul și dulăul ala 🤣🤣🤣

Nu imi este teama, atata timp cat ma stiu curat cu sufletul! Eu voi fi dresorul inimii lui Loriii 🥰

Chiar acum, Sofia91 a spus:

Ptiu sa nu va deochi și tu și @_sahy_ sunteți romantici inCURabili. 

Chiar sunt o fire romantica, dar nu inCurabila! Orice pe lumea asta are leac! Si moartea tot un leac este! 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Nu imi este teama, atata timp cat ma stiu curat cu sufletul! Eu voi fi dresorul inimii lui Loriii 🥰

Chiar sunt o fire romantica, dar nu inCurabila! Orice pe lumea asta are leac! Si moartea tot un leac este! 🤣

Al meu catel se uita din cand in cand la mine se intreaba de ce rad de nebuna 😂😂😂 

Chiar sunteti faini toti , amuzanti jur 😂😂

Cred ca voi sunteti familia perfecta 😂🤪🤪

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, loriii536 a spus:

Al meu catel se uita din cand in cand la mine se intreaba de ce rad de nebuna 😂😂😂 

Chiar sunteti faini toti , amuzanti jur 😂😂

Cred ca voi sunteti familia perfecta 😂🤪🤪

Abia astept sa ne si cunoastem, abia atunci vei putea afirma ceea ce tocmai ai scris! Deocamdata suntem o familie online! 🤣

App, in trecut, se intalneau useri de prin tara cu cei de la Constanta pe la mare la baute, si cu fetele si cica iesea mare chef si veselie! Ce ati spune daca am face si noi asa ceva intr-un viitor apropiat? Nasii, finii ce parere aveti?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Abia astept sa ne si cunoastem, abia atunci vei putea afirma ceea ce tocmai ai scris! Deocamdata suntem o familie online! 🤣

App, in trecut, se intalneau useri de prin tara cu cei de la Constanta pe la mare la baute, si cu fetele si cica iesea mare chef si veselie! Ce ati spune daca am face si noi asa ceva intr-un viitor apropiat? Nasii, finii ce parere aveti?

Nu suna rau , n am mai avut de mult o iesire din asta asa in grup mare , caterinca , nebuneala 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 5 minute, loriii536 a spus:

Al meu catel se uita din cand in cand la mine se intreaba de ce rad de nebuna 😂😂😂 

Chiar sunteti faini toti , amuzanti jur 😂😂

Cred ca voi sunteti familia perfecta 😂🤪🤪

Lorii, eu zic sa fugii cât mai repede ca...."boala asta, este contagioasa" 😀 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, _sahy_ a spus:

.. stai s-o intreb pe nasa... ca doar eu-s barbatul..💪

Ma, in principiu la anu, dupa luna februarie-martie! Ca acum nu sunt acasa! Ne vorbim sa ne adunam cu totii intr-un oras de comun acord si vedem noi acolo unde, ce si cum! Este vorba doar de o intalnire amicala la o masa mare! Asa vad eu lucrurile! Eventual undeva cu muzica buna sa putem si dantui 😁

Link spre comentariu
Vizitator RenataR
Reputație: 0
Acum 29 minute, nicieu a spus:

Stiu, dar nu o intaratati pe asta mica pentru ca pune dulaul pe mine apoi 😅

Aloooo toti barbatii fara pereche sa apeleze la mine! 🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, scorpion1970 a spus:

Lorii, eu zic sa fugii cât mai repede ca...."boala asta, este contagioasa" 😀 

o fugit blonda cu shreck .. de vorbesti asa? 🤣🤣

 

Acum 1 minut, RenataR a spus:

Noooooo !!! De la mama Natura

🤗🤤..😊

 

Acum 3 minute, nicieu a spus:

Ma, in principiu la anu, dupa luna februarie-martie! Ca acum nu sunt acasa! Ne vorbim sa ne adunam cu totii intr-un oras de comun acord si vedem noi acolo unde, ce si cum! Este vorba doar de o intalnire amicala la o masa mare! Asa vad eu lucrurile! Eventual undeva cu muzica buna sa putem si dantui 😁

parintele sigur are slujbe.. deci nu vine.. 🤭..

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, _sahy_ a spus:

o fugit blonda cu shreck .. de vorbesti asa? 🤣🤣

 

🤗🤤..😊

 

parintele sigur are slujbe.. deci nu vine.. 🤭..

Acum am fost serios! Prin 2012-2013 se vedeau cativa useri prin Cta cu uniu din alte parti ale tarii, am citit pe forum, ca eram prea tanar pentru asa ceva la vremea aceea! @Bruneta168, @Sofia91, @blonda_a voi ce parere aveti de propunerea asta?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, nicieu said:

Acum am fost serios! Prin 2012-2013 se vedeau cativa useri prin Cta cu uniu din alte parti ale tarii, am citit pe forum, ca eram prea tanar pentru asa ceva la vremea aceea! @Bruneta168, @Sofia91, @blonda_a voi ce parere aveti de propunerea asta?

Mie îmi place propunerea ✌️

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
19 minutes ago, loriii536 said:

Al meu catel se uita din cand in cand la mine se intreaba de ce rad de nebuna 😂😂😂 

Chiar sunteti faini toti , amuzanti jur 😂😂

Cred ca voi sunteti familia perfecta 😂🤪🤪

Păi și pe forum chiar dacă nu ne cunoaștem unii dintre noi trebuie sa fie frumos, nu doar ură,clone,certuri,drogate înfumurate. 😁

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...