Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Just now, marcus6 said:

Dute n pula mea de boschetara ca eu merg la cine vreau, si imi zic parerea de cine vreau daca de pe una curge carnea ca de pe balena scriu daca una imprumuta bani si nu i mai da, daca e tiganca, jegoasa fomista tot trebuie scris

Jet in pulele noastre ! Îți place caca? Behhhh , uuuuaaaa după mama și tata , nesimtitule ! 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Tiganca și grasa , îmi merge bine , vrei o înregistrare cu iubi a ta când plang ca nu face bani ? Nu ma provoca ! Te rog ❤️

Eu chiar nustiu despre ce vorbesti tu Boschetaro? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
6 minutes ago, marcus6 said:

Eu chiar nustiu despre ce vorbesti tu Boschetaro? 

Taci dracului din gura aia spurcata ! Când te pune favorita ta , tu execuți , acum te faci ca nu știi , sa-i sugi pula lui pisicuts și a lui scorpion , și pe Eva sa-i dai numai limbi in cur , dar când se caca :) ca ea e o femeie curată ! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, marcus6 said:

Daca tot nu avea pisicuts vizitatori acu are, hai bruneto ca ma pun sa beau ceva poate ne mai auzim mîine

Pai ti-a zis favorita , sa termini ca pun imediat înregistrări și împrumuturi ! Fi-ar-i de ras , ca de caca ai fost !  De nu te termin psihic :) 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Nustiu la cine te referi da nume sunt femei ce da le laud ca merita Sofia33 are 700 ora femeie frumoasa buna Ally 500 ora femeie tipla ramoo o bruneta cu servicii bune, Ruxi sunt femei bune

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, Bruneta168 a spus:

Pai ti-a zis favorita , sa termini ca pun imediat înregistrări și împrumuturi ! Fi-ar-i de ras , ca de caca ai fost !  De nu te termin psihic :) 

Da pune ce vrei dute n mata de proasta

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, marcus6 said:

Da pune ce vrei dute n mata de proasta

E la cimitirul Belu , te așteaptă , ii dau de pomana de Crăciun , fac și tie portia , slobozi-m-aș in mâncarea ta de Crăciun :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, marcus6 said:

Nustiu la cine te referi da nume sunt femei ce da le laud ca merita Sofia33 are 700 ora femeie frumoasa buna Ally 500 ora femeie tipla ramoo o bruneta cu servicii bune, Ruxi sunt femei bune

Nu o mai bagă  alte femeii :) taci dracului din gura aia proasta ! Pai pana când ? Vezi -ti de favorita ta , și lasă-ne pe noi, astea mai grase și urate , vezi -ti de jegoasa ta ! 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Dar pune iubi numele la care vrei tu, eu nu sunt din Bucuresti am recenzi si impresi la jumatate de pe saitul asta nustiu la cine te referi, chiar pune daca stii tu ceva

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Nu câștigi nimic handicapatule :) eu nici atât :) 

Handicapata esti tu ca sugi pula pe tigari poate si eu ca merg la unele dintre voi

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 minute, Bruneta168 a spus:

Nu o mai bagă  alte femeii :) taci dracului din gura aia proasta ! Pai pana când ? Vezi -ti de favorita ta , și lasă-ne pe noi, astea mai grase și urate , vezi -ti de jegoasa ta ! 

Nu da zimi iubi  zimi ca nustiu la cine te referi am si favorite normal

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, marcus6 said:

Handicapata esti tu ca sugi pula pe tigari poate si eu ca merg la unele dintre voi

Asta-i îmi este meseria , dar tu ? Lingi curul care pute a cacat , nici măcar nu știe sa se spele , gura-i pute a pula :) 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Asta-i îmi este meseria , dar tu ? Lingi curul care pute a cacat , nici măcar nu știe sa se spele , gura-i pute a pula :) 

La toate va pute gura a pula si noua la o parte ce chiar stiu sa aduca o femeie la orgasm oral

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Asta-i îmi este meseria , dar tu ? Lingi curul care pute a cacat , nici măcar nu știe sa se spele , gura-i pute a pula :) 

Bruni vorbim mai tirziu sau m>ine ca am o vizita sunt pe carantina🤦‍♀️😇😂😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 minutes ago, ionut_rs said:

Ce e galagia asta frate aici? @Bruneta168vad ca ai inceput sa deranjezi🥰😘, la unii oameni le e greu sa-ti accepte valoarea si cararterul tau ala dulce😘 de"tiganca jegoasa" stii ce zic😉

Pai cum am spus , ofticoase :) asta era de mult in viziorul meu , de când a atacat-o pe Eva și nimic nu a zis nimic …. Așteptăm demult :) eu îmi asum , altele nu-și asuma …. Scriu și după , șterg, mi-e scarba , sa mor eu ….

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Pai cum am spus , ofticoase :) asta era de mult in viziorul meu , de când a atacat-o pe Eva și nimic nu a zis nimic …. Așteptăm demult :) eu îmi asum , altele nu-și asuma …. Scriu și după , șterg, mi-e scarba , sa mor eu ….

Fato nu ai treaba cu nimeni vrei sa jur, eu te am atacat sa vad ce caracter ai apropo chiar abea astept sa ajung in zona voastra sa am parte de servicii ok, sunt sigur ca si tu esti buna in felul tau aia ce au scris pe topicul tau nu sunt toti nebuni, dar esti tu mai rea de gura

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

degeaba vrei sa dregi surceaua.. dupa ce-ai porcait-o.. ai fii vrut sa-ti zica sarumana?

asa tiganca cum e, multi o apreciaza si nu pt ca i-au vârât-o..ci pentru ca da dovada de om normal, bun si nebun... ceea ce multj dintre noi  ne zugravim o cu totul alta identitate, sa dea bine la nickname..

bruneto merav anda tu.💪

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, Bruneta168 a spus:

Asta-i îmi este meseria , dar tu ? Lingi curul care pute a cacat , nici măcar nu știe sa se spele , gura-i pute a pula :) 

Te referi la tipa aia maniacodepresiva care se lasa de meserie si pleca din tara, care participa la "cel mai tare party ever" in sufragerie gen anii '90???

Care face spume cat Casa Poporului cand ia o teapa?? 

Oare e tipa aia care o arde pe lux si ii ies sobolani de sub pat?? Sau care de putoare ce e isi arunca sticlele de bautura si gunoiul in balcon??? 

Sa fie fata aia care traieste doar pe forum fara de forum viata ei ar fi 0???

Sa fie aceeasi persona??🤔

  • Haha 1
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...