Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 3 minute, _sahy_ a spus:

aia astepti.. sa-ti raspund la provocare !..  iti raspund mai vierme!

fata in fata,  te pisi pe tine cu toti banii aia adunati pentru poza..

dupa ce esti prost de te stie toata tara, nu doar  moldova, mai esti si necrofil..

da-te in sloboz .. si linge masa la aia ca-i jegoasa..nu doar o linge in cur pt. o bucatica de pizda...sau pula..mai conteaza?

borbardier de radauti....de-mi pun mintea cu tine, e posibil sa cad..(nu sti tu deastea)...mai bine ignore. nu te mai fuma fân prostule....

 

Fîn fumezi tu, mata, si toata familia ta ma pis pe voi si va dau foc

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Bai prostilor bai retarzilor, am raspuns la ce am fost provocat, unde sunt fetele sa comenteze? Pai va zic eu vorb si rîd intre ele, dar pe mine mă doare n pula eu asa sunt mai atacat te am rupt.. Pina la urma astea se fut toate pe bani noi toti muncim pentr u bani ce le dam lor alti i fac mai usor alti mai greu, altii isi permit curve mai scumpe altii mai eftine, dar toate sunt curve, va zic eu nici una nu merge pe recenzii sau puncte. Dar voi ma atacati pe mine eu normal sa explodez cind vad ca ziceti ca sunt peste, sau am favorite. Pai ba prostilor de atita timp de cînd am contul asta, si nu e primul ca am mai avut 2 ce am fost banat, voi credeti ca pisicuts nu stie ce fac si cine sunt? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
La 23.12.2021 la 12:47, evaforyou a spus:

Tu esti vinovat doar pentru ca existi, amaraciune ce esti😁😁

Hai ca tocmai am pus sarmalele la fiert, iti pun pa curier cateva cand sunt gata😁😁

IMG_20211223_124029.jpg

Saracie, ti-au ajuns sarmalele de Sărbători ? Acum iar ești pe burta goala ? Iti trimit de o pâine? Dar promiți sa nu le mai iei din mâncarea babacilor tăi?

 

Acum 28 minute, marcus6 a spus:

Bagamias pula n mata si in tot ce iubesti tu daca vre o data ajung sa stau pe bani parintilor cu tot pacatu ma sinucid jur, deocamdata eu i intretin chiar de au ei destul. 

Care pula ? Degețelul de care vorbesc fetele ? 😂😂😂

As trebui sa îmi bag si eu în tine și familia ta, dar în asemenea gunoaie, eu nu pot.Are și pula mea un anumit respect de sine.

Piticot, pina acum ai fost la cerșit prin jermania ? Pardon, cu afaceri prin străinătate 😂😂😂 

Bai ,acum am înțeles eu de ce esti așa turbat. Au anunțat ăștia la tv ca întârzie pensiile luna asta 😁😂  Lasă forumul și treci la cersit, adica la "servici". Te trezești ca nici acolo nu te descurci 😂😂😂

 

Fetele nu întra în discuții cu o curva așa ieftina ca tine. Noi doar ne distram de o saracie ca tine, care când ii fumat se crede cineva.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Da cum am zis numai un retard un trol, un neterminat poate face asa ceva. 

Ba borîmeas pula  in mata hai ca o dam pe tiganeste😂, sa iti dea d zeu tie sa ai ce am eu de 10 ori mai putin, dar nu ca tot bine traesti de 20 de ori. Eu nu am vazut ca Eva sa imi scrie mie asa ceva pentru ca totusi e femeie in vîrsta si la locul ei. Dar tu o pramatie infometata, nefutut poate de luni de zile ce ai de facut. Ba futu va in d zeu mami voastre si sa va fut toate familia in gura ca in pizda care ma atacati de n pula fara sa stiti nimic si care traiti din saiturile astea. Ba sa va fut pe voi si fam voastra in gura cum fut fetele in pizda. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, marcus6 a spus:

 

Ba borîmeas pula  in mata hai ca o dam pe tiganeste😂, sa iti dea d zeu tie sa ai ce am eu de 10 ori mai putin, dar nu ca tot bine traesti de 20 de ori.

 

Eu nu am vazut ca Eva sa imi scrie mie asa ceva pentru ca totusi e femeie in vîrsta si la locul ei. 

Necrofilule, asa de josnic esti ? Sa te bântuie pe tine și pe familia ta.

Pai tu nu ai decat pensia de handicat, crezi ca se poate mai rau de atat ?

Degețel, pe langa ca esti un retardat mintal,  ești și mincinos. Ai și răspuns sobolane. 

La 23.12.2021 la 12:48, marcus6 a spus:

Cu sarmale pune poze, da cu tine sa nu pui

Stăteam acum și ma întrebam cum te au trecut fetele in telefon : Pitocot sau Degețel  ? 😂😂 

Acum 2 minute, marcus6 a spus:

.... nu numai aici la fazan

Uite și la asta, a ajuns sa se creadă fazan 😂😂😂 Bine, ceva știe el, doar ca-i doar o ruda îndepărtată 😂😂😂

Sa nu te enervezi prea tare, ca iti mai pocnește vreo vena 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, 22leon a spus:

Necrofilule, asa de josnic esti ? Sa te bântuie pe tine și pe familia ta.

Pai tu nu ai decat pensia de handicat, crezi ca se poate mai rau de atat ?

Degețel, pe langa ca esti un retardat mintal,  ești și mincinos. Ai și răspuns sobolane. 

Stăteam acum și ma întrebam cum te au trecut fetele in telefon : Pitocot sau Degețel  ? 😂😂 

Uite și la asta, a ajuns sa se creadă fazan 😂😂😂 Bine, ceva știe el, doar ca-i doar o ruda îndepărtată 😂😂😂

Sa nu te enervezi prea tare, ca iti mai pocnește vreo vena 😂😂😂

Vrei răspuns? Haide ca nu prea am timp  sa ma complic. 

Dar totusi iti zic. 

Mars in pizda mati de boschetar flamind si neterminat. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, marcus6 a spus:

Vrei răspuns? Haide ca nu prea am timp  sa ma complic. 

Dar totusi iti zic. 

Mars in pizda mati de boschetar flamind si neterminat. 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, marcus6 a spus:

Vrei răspuns? Haide ca nu prea am timp  sa ma complic. 

Dar totusi iti zic. 

Mars in pizda mati de boschetar flamind si neterminat. 

Degețel ,ai rămas fără cuvinte ? Pai vezi ce rău ii sa fi și prost și uituc ? Și pe burta goală? 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, 22leon a spus:

Degețel ,ai rămas fără cuvinte ? Pai vezi ce rău ii sa fi și prost și uituc ? Și pe burta goală? 😂😂😂

Duten morti tai de flamind sarac ba iti fut toata familia in gura, ba nu doar pe nevastata in cur si dupa ce scot pula din curul ei ti o bag tie in gura. Multumit? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, marcus6 a spus:

Duten morti tai de flamind sarac ba iti fut toata familia in gura, ba nu doar pe nevastata in cur si dupa ce scot pula din curul ei ti o bag tie in gura. Multumit? 

in cur sa futi numai transii..😜ca aia te mai accepta bossule..aaa! si drogatele ..asa ca tine!

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, _sahy_ a spus:

in cur sa futi numai transii..😜ca aia te mai accepta bossule..aaa! si drogatele ..asa ca tine!

Meri si nevastata stai linistit😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

leon..ce plm de distractie ne-am gasit .. cu amaratu asta..🤣🤣..nu stiu daca sa rad sau sa-mi fie mila de prost.

eu-s curios daca si fata in fata e tot asa tare-n pizda..

copil fatat la 3 luni...

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Hai ma ca ma duc la un vin ca voi ati uitat de secolu viteza, nu stau eu numai cu voi, cind erati mai multi mai mergea da cu voi, 🙄 aveti limita nu aveti 10 euro sa puneti pe cont, sau i ati dat pe orez pentru sarmale? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 13 minute, marcus6 a spus:

Duten morti tai de flamind sarac ba iti fut toata familia in gura, ba nu doar pe nevastata in cur si dupa ce scot pula din curul ei ti o bag tie in gura. Multumit? 

Cu ce vrei sa faci toate astea ? Bai Degețel, tu te-ai uitat în oglindă? Spune drept, au fost bune sarmalele de la Eva ? Sau ai făcut ca și aleea sunt mai mari decât pulicica ta ? Pardon,  "degețelul tău" asa cum îl alinta fetele 😂😂

Cine crezi ca ii "frate" cu o saracie ca tine  ?  Tu nu știi sa scri , dar sa mai și citești 😂😂😂 De futut n-ai cu ce 😂😂 Ce viata jalnica ,aproape ca mi-au dat lacrimile când ma gândesc la ce indura părinți tai când vad ce anomalie de om ai ieșit. Săracii de el !

Nu avem limita, doar incercam sa-i scriu cu cuvinte mai simple ca să priceapă.

 

Degețel, trebuie sa te ajute Motanul sa-ti închizi contul ? Nu ști unde sa pui degetul ?😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, _sahy_ a spus:

leon..ce plm de distractie ne-am gasit .. cu amaratu asta..🤣🤣..nu stiu daca sa rad sau sa-mi fie mila de prost.

eu-s curios daca si fata in fata e tot asa tare-n pizda..

copil fatat la 3 luni...

Da frate poate mai tare, de un timp o las mai moale dar daca m am suparat rau nici ponpieri nu ma opresc😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...