Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Nu... am zis ca nu dau nume, se va autosesiza daca va citi pe indelete.

nu-mi bat capul!.. whatever.. atunci nu lasa loc de interpretari..zic si eu..

unde te uiti UL?..🤪.. mai ai loc langa tine?.. vin si eu..aici s-a inchis crasma..😝

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
1 oră în urmă, ffsdnd a spus:

 

Felicitari pentru UL @Bruneta168 Meriti UL-ul a fost un schimb de replici frumos la inceputul lunii cu Leul Banatului.

 

 

Salutare,

schimbul de replici, de glume, atat cu Ana cât și cu ceilalți prieteni/ prietene (virtuali/e sau reali/e ) , a fost întrerupt când a început Marcus cu înjurăturile. Asta după ce am colindar câteva orașe.

Nimeni nu era curios de el, de fapt lumea se distra, ne simțeam bine. Se pare ca asta a deranjat. Nu-i problema, o facem în privat, dar sa înțeleg ca Motanul susține genul asta de persoane ? Ca altfel nu înțeleg de ce mai este prezent. Bafta sa aibe cu ăștia! 

Acum 34 minute, marcus6 a spus:

Imi pare rau ana eu nu ofer servicii sexuale. 

Marcus, o sa încerc sa vorbesc pe înțelesul tău: faptul ca noi putem avea idei diferite, preferințe contrare ....ii una, ca putem sa facem caterinca unul de altul, sa facem mișto-uri (mai dulci sau mai acide) ii acceptabil,  dar când,tu crezi ca îmi înjuri familia, îmi înjuri părinți morți, ca la ușa cortului ,și se termina pe forum iti garantez ca te înșeli.

Nu ma cunoști (încă), dar poate viața va face ca în următoarea perioada sa ne vedem. Sa nu uiți, ești în secolul XXI , unde nu prea exista nimic ce nu poate fi aflat,mai ales când o arzi pe net. Dar când ai fost pe la fete ? 😁 😂 😂

Cate informatii despre tine crezi ca am aflat , de cand ai început cu înjurăturile referitoare la familie ?

Un singur sfat : ai injurat pe cine nu trebuie. Tu înjuri pe net , eu  .... o sa te ajut sa ai o viata reala "palpitanta" 😁😂

Așa că,momentan,,,,,,,, doar salutari ție si familiei!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Nu... am zis ca nu dau nume, se va autosesiza daca va citi pe indelete.

Deci....nu sunt eu🙈

Chiar acum, nicieu a spus:

Stii ca de cand am intrat aici nu mai am somn!🤣🤣🤣

Bine, eu te avertizez...daca nu vii în post la ora H, "ai belit-o s-o mi-o ierti" (Upsss, am vorbit urat😂😂😂

Ps. Intuiția îmi spune ca ști...de gluma! 😁 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, _sahy_ a spus:

nu-mi bat capul!.. whatever.. atunci nu lasa loc de interpretari..zic si eu..

unde te uiti UL?..🤪.. mai ai loc langa tine?.. vin si eu..aici s-a inchis crasma..😝

Stai linistit ca nu esti tu si nici scorpi... nu am nimic cu nimeni, chiar nimic.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, 22leon said:

Salutare,

schimbul de replici, de glume, atat cu Ana cât și cu ceilalți prieteni/ prietene (virtuali/e sau reali/e ) , a fost întrerupt când a început Marcus cu înjurăturile. Asta după ce am colindar câteva orașe.

Nimeni nu era curios de el, de fapt lumea se distra, ne simțeam bine. Se pare ca asta a deranjat. Nu-i problema, o facem în privat, dar sa înțeleg ca Motanul susține genul asta de persoane ? Ca altfel nu înțeleg de ce mai este prezent. Bafta sa aibe cu ăștia! 

Marcus, o sa încerc sa vorbesc pe înțelesul tău: faptul ca noi putem avea idei diferite, preferințe contrare ....ii una, ca putem sa facem caterinca unul de altul, sa facem mișto-uri (mai dulci sau mai acide) ii acceptabil,  dar când,tu crezi ca îmi înjuri familia, îmi înjuri părinți morți, ca la ușa cortului ,și se termina pe forum iti garantez ca te înșeli.

Nu ma cunoști (încă), dar poate viața va face ca în următoarea perioada sa ne vedem. Sa nu uiți, ești în secolul XXI , unde nu prea exista nimic ce nu poate fi aflat,mai ales când o arzi pe net. Dar când ai fost pe la fete ? 😁 😂 😂

Cate informatii despre tine crezi ca am aflat , de cand ai început cu înjurăturile referitoare la familie ?

Un singur sfat : ai injurat pe cine nu trebuie. Tu înjuri pe net , eu  .... o sa te ajut sa ai o viata reala "palpitanta" 😁😂

Așa că,momentan,,,,,,,, doar salutari ție si familiei!

Nu-ti bate capul, nu merita ❤️

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

Deci....nu sunt eu🙈

Bine, eu te avertizez...daca nu vii în post la ora H, "ai belit-o s-o mi-o ierti" (Upsss, am vorbit urat😂😂😂

Ps. Intuiția îmi spune ca ști...de gluma! 😁 

Bai tu ai dat in gluma sau in serios?

In serios ba!

Asa ca mie glume de-astea nu imi plac 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, nicieu said:

Si Ruxy... dar imi place ca ati cazut toate in capcana mercenarului 🤣🤣🤣 v-a facut pe toate 3 la un loc... si nu m-as mira sa mai fie inca una bagata fara voia ei, dar nu mai zic nimic.😅

Eu nu am căzut in capacana nimănui …. Nu este și nu a fost clientul meu , a fost clientul lor :) pe mine dacă ma ameninți , eu nu o sa tac și nu o sa-mi vând aproapele , sa fiu bine, cine înțelege ce scriu , bine, cine nu iarăși bine! 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Eu nu am căzut in capacana nimănui …. Nu este și nu a fost clientul meu , a fost clientul lor :) pe mine dacă ma ameninți , eu nu o sa tac și nu o sa-mi vând aproapele , sa fiu bine, cine înțelege ce scriu , bine, cine nu iarăși bine! 

Si de ce ma certi nevasta? De ce? Te-am facut UL si te iei de viata mea? 😅

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Bai tu ai dat in gluma sau in serios?

In serios ba!

Asa ca mie glume de-astea nu imi plac 🤣🤣🤣

Am dat-o cu manta, nu? 😀 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 minut, nicieu a spus:

Si de ce ma certi nevasta? De ce? Te-am facut UL si te iei de viata mea? 😅

nu te vad bine..  treaba ta.. 🤣🦁.vezi ca eu is nas ..😠😈🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, nicieu said:

Si de ce ma certi nevasta? De ce? Te-am facut UL si te iei de viata mea? 😅

Eu nu te cert , îți răspund la ceea ce tu ai scris …. Nu m-ai făcut tu :) voi m-ați făcut ;)  cu toate ca v-am rugat pe unii dintre voi ! Eu trebuie sa fiu făcută albie de porci și atunci toată lumea e happy . 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, _sahy_ said:

nu te vad bine..  treaba ta.. 🤣🦁.vezi ca eu is nas ..😠😈🤣

Nu am de ce sa-l cert , eu de obicei nu ma cert , 🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, _sahy_ a spus:

nu te vad bine..  treaba ta.. 🤣🦁.vezi ca eu is nas ..😠😈🤣

Sa se schimbe apele o data la o luna? N-as prea crede! 🤣🤣🤣 nu-i dracu asa de negru 🤣

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Eu nu te cert , îți răspund la ceea ce tu ai scris …. Nu m-ai făcut tu :) voi m-ați făcut ;)  cu toate ca v-am rugat pe unii dintre voi ! Eu trebuie sa fiu făcută albie de porci și atunci toată lumea e happy . 

Esti seaca iar! Ma enervezi 🤣🤣🤣 descreteste-ti fruntea aia odata! Vrei fututa? 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 9 minute, Bruneta168 a spus:

Nu-ti bate capul, nu merita ❤️

Știut ca nu merita, dar au ajuns toți analfabeți sa te înjure din spatele unui calculator ? Ca se cred "importanți și de negăsit " ?  Hai sa vedem dacă ii tot așa de "tare" și in realitate.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Nu am de ce sa-l cert , eu de obicei nu ma cert , 🤣🤣🤣🤣🤣

Nu de obicei, de regula 🤣🤣🤣 Ana ti-am zis azi ca te iubesc? 😅😅😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, nicieu said:

Esti seaca iar! Ma enervezi 🤣🤣🤣 descreteste-ti fruntea aia odata! Vrei fututa? 🤣

Eu sunt seaca ? Tu vorbești ? Sunt Nefututa de anul trecut , ultimul m-a futut și nu m-a futut bine , mi-a mai tras și teapa cu bani :) era unul dintre clienții cunoscuți , nu dau nume 👅

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 2 minute, nicieu a spus:

Sa se schimbe apele o data la o luna? N-as prea crede! 🤣🤣🤣 nu-i dracu asa de negru 🤣

😂 😂 😂 😂 

Când este boboteaza? 😀 Poate ne aduci niște aghiazma sa ne curate un pic. 

Apropos, poate înoți și după cruce....

😀 

Îmi pare rău dar am rămas fără "muniție" 😀 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, 22leon said:

Știut ca nu merita, dar au ajuns toți analfabeți sa te înjure din spatele unui calculator ? Ca se cred "importanți și de negăsit " ?  Hai sa vedem dacă ii tot așa de "tare" și in realitate.

Așa suntem toți …. Neasumati , tari in gura , dar fata in fata , sa mor de nu fac pe ei :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Eu nu te cert , îți răspund la ceea ce tu ai scris …. Nu m-ai făcut tu :) voi m-ați făcut ;)  cu toate ca v-am rugat pe unii dintre voi ! Eu trebuie sa fiu făcută albie de porci și atunci toată lumea e happy . 

aici si eu am partea mea de vina.. am sustinut asta .. considerand ca totusi forumul asta se mai bazeaza si pe altceva decat pe 💩 improscat de sclavi ai unora...nu a fost la misto.. a.fost cu buna intentie.. 🙏...#forgiveme

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Eu sunt seaca ? Tu vorbești ? Sunt Nefututa de anul trecut , ultimul m-a futut și nu m-a futut bine , mi-a mai tras și teapa cu bani :) era unul dintre clienții cunoscuți , nu dau nume 👅

Eu nu sunt sec! 🤣🤣🤣 sunt plin de poante 🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, nicieu said:

Nu de obicei, de regula 🤣🤣🤣 Ana ti-am zis azi ca te iubesc? 😅😅😘

Nu mi-ai mai zis de anul trecut …. Ca deh, te-ai supărat :) 

Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, scorpion1970 a spus:

😂 😂 😂 😂 

Când este boboteaza? 😀 Poate ne aduci niște aghiazma sa ne curate un pic. 

Apropos, poate înoți și după cruce....

😀

Îmi pare rău dar am rămas fără "muniție" 😀 

Aici m-ai nimerit... dar eu nu sar dupa cruce, arunc crucea daca e nevoie! 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...