Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Just now, _sahy_ said:

aici si eu am partea mea de vina.. am sustinut asta .. considerand ca totusi forumul asta se mai bazeaza si pe altceva decat pe 💩 improscat de sclavi ai unora...nu a fost la misto.. a.fost cu buna intentie.. 🙏...#forgiveme

 Nimeni nu este de vina, sunt doar oamenii ofticosi Și invidioși :) 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Nu mi-ai mai zis de anul trecut …. Ca deh, te-ai supărat :) 

Te bag in 'zda ma-ti de urgenta! 🤣🤣🤣 te iubesc de nu te vezi! ❤ si nicitu nu mi-ai mai zis... ai fost ocupata... te-am lasat sa iti faci treburile, stii doar...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Așa suntem toți 

Dacă spui tu, asa o fi 😈

Acum 4 minute, Bruneta168 a spus:

Așa suntem toți …. Neasumati , tari in gura , dar fata in fata ....

Ok.....dacă spui tu.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nicieu.. eu o nasesc pe ana.. numai cu leu..altfel n-o las la maritis.. mai bine o iau eu..decat la altu..ori leut..ori niciunu.. asa ca tu orienteaza-te pe unde mi-ai fost si pana acu.. capisci?😎

 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, _sahy_ a spus:

nicieu.. eu o nasesc pe ana.. numai cu leu..altfel n-o las la maritis.. mai bine o iau eu..decat la altu..ori leut..ori niciunu.. asa ca tu orienteaza-te pe unde mi-ai fost si pana acu.. capisci?😎

 

Am sory... am cazut de acord cu Ana caci si ea ma vrea... 6 luni pe an sunt barba-su, 6 luni cat plec se descurca cum poate 🤣

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 2 minute, Bruneta168 a spus:

Așa suntem toți …. Neasumati , tari in gura , dar fata in fata , sa mor de nu fac pe ei :) 

Ce răutăciosa esti🙈, dar cand am fost la tine(în primăvara anului.. 1914),nu mi-am asumat, nu am fost tare în gura....la "amandina" ta(și ce cearta a fost!!! 😁) și ca răsplată din partea ta mi-ai dat doua palme cu pulpele tale...de mi-au tiuit urechile o luna de zile😂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, nicieu said:

Am sory... am cazut de acord cu Ana caci si ea ma vrea... 6 luni pe an sunt barba-su, 6 luni cat plec se descurca cum poate 🤣

Aoleu …. 6 luni fututa și 6 luni Nefututa ? 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, _sahy_ said:

nicieu.. eu o nasesc pe ana.. numai cu leu..altfel n-o las la maritis.. mai bine o iau eu..decat la altu..ori leut..ori niciunu.. asa ca tu orienteaza-te pe unde mi-ai fost si pana acu.. capisci?😎

 

Leutul e pus deoparte :) nu mai vreau sa ma mărit :) 

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 7 minute, 22leon a spus:

 

Leon, vrei probleme? Stai ca iti dau eu probleme...

Trenul A si trenul B circula cu viteze diferite. Te afli in trenul C, in compartiment este foarte cald, mai ai doua domnite cu tine si nu stii ce sa faci caci nevasta este la toaleta. Totusi te hotarasti sa deschizi fereastra, cu ce viteza intra curentul in toaleta femeii care la prima statie s-a dat jos din tren, luand trenul A fara ca tu sa stii?

🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, scorpion1970 said:

Ce răutăciosa esti🙈, dar cand am fost la tine(în primăvara anului.. 1914),nu mi-am asumat, nu am fost tare în gura....la "amandina" ta(și ce cearta a fost!!! 😁) și ca răsplată din partea ta mi-ai dat doua palme cu pulpele tale...de mi-au tiuit urechile o luna de zile😂

A fost demult :) cred-s 3 ani …. 😆😆😆 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Chiar acum, nicieu a spus:

Leon, vrei probleme? Stai ca iti dau eu probleme...

Trenul A si trenul B circula cu viteze diderite. Te afli in trenul C, in compartiment este foarte cald, mai ai doua domnite cu tine si nu stii ce sa faci caci nevasta este la toaleta. Totutusi te hotarasti sa deschizi fereastra, cu ce viteza intra curentul in toaleta femeii? 

🤣🤣🤣

Ai luat în calcul și varianta ca te interesează "vecina" din compartiment,  nu curentul ?😜😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, 22leon a spus:

Ai luat în calcul și varianta ca te interesează "vecina" din compartiment,  nu curentul ?😜😂

Am rectificat problema... reciteste mai sus! 😅

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, Bruneta168 a spus:

Leutul e pus deoparte :) nu mai vreau sa ma mărit :) 

atunci nici la vagabonti nu te las..

nicieu iti fac vapor de carton, daca esti golan ..

ps ma zgarie pe retina ..gluma ta..zau..aia cu urgenta....🤔😕

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, _sahy_ a spus:

atunci nici la vagabonti nu te las..

nicieu iti fac vapor de carton, daca esti golan ..

Ah, deci eu sunt vagabond? Asa crezi tu despre mine fara sa ma cunosti... frumoooos, foarte frumos mon cher! 🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 minute, nicieu a spus:

Am rectificat problema... reciteste mai sus! 😅

Deci ea a luat alt tren, eu raman cu "vecinele de compartiment " ? Perfect 😂😂 Toată lumea ii fericita 😂😂 Alta întrebare? 😂😂

Ps. am vazut ca ai scris ca ^cu barca nu se plimba pe oceane", sau ceva similar. Am înțeles răspunsul tău, dar am o mica întrebare: dacă stau în Franța,  dacă ies cu o bărcuțe pe apa, înseamnă că mă plimb sau nu cu "barca pe ocean "? 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Dragii mei, eu trebuie sa ma retrag, plec în patrulare! La unii, somn ușor vise plăcute cine va prinde...sa va cânte nani, nani;alții care sunt cu sapa...spor la munca!!! 😁 🥂🦂

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, scorpion1970 said:

Dragii mei, eu trebuie sa ma retrag, plec în patrulare! La unii, somn ușor vise plăcute cine va prinde...sa va cânte nani, nani;alții care sunt cu sapa...spor la munca!!! 😁 🥂🦂

Somn ușor ❤️

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 3 minute, 22leon a spus:

Deci ea a luat alt tren, eu raman cu "vecinele de compartiment " ? Perfect 😂😂 Toată lumea ii fericita 😂😂 Alta întrebare? 😂😂

Ps. am vazut ca ai scris ca ^cu barca nu se plimba pe oceane", sau ceva similar. Am înțeles răspunsul tău, dar am o mica întrebare: dacă stau în Franța,  dacă ies cu o bărcuțe pe apa, înseamnă că mă plimb sau nu cu "barca pe ocean "? 😂😂

Teoretic da, practic avem doua situatii... 1. Iesi cu barca pe la Sud, e Mediterana, 2. Iesi cu barca pe la Vest, ai spune ca e ocean, dar nu e, este Golful Biscaia, si ar mai fi o varianta prin Canalul Manecii care face legatura cu Marea Nordului, deci practic mai e pana la ocean... ah si te asigur ca Biscaia este mai al dracu decat Oceanul in sine, asa ca n-ai scapare 🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, Bruneta168 a spus:

Suntem chit , iar eu nu ma bag unde nu înțeleg ce vorbiți voi :) 

Bine hai fie... suntem chit... dar gata... de acum ne revenim da? Ca de nu...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...