Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 9 ore, anastasia007 a spus:

Sa autopropus. Ce nu e interzis e permis. 🤫

Altă clonă infectă, tu prostituată murdară voi toți sunteți unul? 

Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz3
Reputație: 0

Întreb.  

Dacă  două clone si elprofesore ,  sunt la egalitate de puncte pentru câștigarea trofeului.  

Cum se face departajarea? 🤔  

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 5 minute, Turcoaz3 a spus:

Întreb.  

Dacă  două clone si elprofesore ,  sunt la egalitate de puncte pentru câștigarea trofeului.  

Cum se face departajarea? 🤔  

Păi toate 3 conturi cîștigă acuma stiu toți că este unul singur😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 11 ore, eva001 a spus:

Te autopropui marcus? Vai de steaua ta de schizofren distrus psihic!?!

Parașută jegoasă și boschetară, nu este contul meu, tot dintre ai voștri e da merge la cacealma, in Decembrie am avut o cearta cu mai multi utilizatori și a doua zii m am trezit cu vre o 800 de plusuri, am scris pe forum atunci că nu am nevoie de puncte de la clone si dupa ma minusat, nu mai retin cine era. Eu nu sunt ca voi eu nu traesc aici jegosule. Marș la coteț si tu sărăcie răpănoasă. 

Întrebă și tu de asta ce te plusează ca el stie de conturi care si cum, el detine majoritatea clonelor, doar e seful vostru Retardul.  

O să atasez mai jos poze cine te punceaza pe tine ca sa stii si tu cine esti. Cum dracu se face ca toate conturile ce te au punctat sunt banate?doar seful a mai ramas, Acuma intelegi care sunt clonele poti face și diferenta dintre clonă și pupicuriști ca sunt si din astea. 😂😂😂😂😂

😂

Screenshot_20220521_072947_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220521_073718_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220521_074049_com.android.chrome.jpg

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 08.05.2022 la 16:07, Turcoaz3 a spus:

Întreb.  

Dacă  două clone si elprofesore ,  sunt la egalitate de puncte pentru câștigarea trofeului.  

Cum se face departajarea? 🤔  

Păi eu cred că aici trebuie să specifice el pe care dintre conturi vrea votat, contul principal e doar pentru pus poze si muzică😂 mai are cîteva doar pentru minusat, si restul pentr u atac😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
5 hours ago, marcus6 said:

Parașută jegoasă și boschetară, nu este contul meu, tot dintre ai voștri e da merge la cacealma, in Decembrie am avut o cearta cu mai multi utilizatori și a doua zii m am trezit cu vre o 800 de plusuri, am scris pe forum atunci că nu am nevoie de puncte de la clone si dupa ma minusat, nu mai retin cine era. Eu nu sunt ca voi eu nu traesc aici jegosule. Marș la coteț si tu sărăcie răpănoasă. 

Întrebă și tu de asta ce te plusează ca el stie de conturi care si cum, el detine majoritatea clonelor, doar e seful vostru Retardul.  

O să atasez mai jos poze cine te punceaza pe tine ca sa stii si tu cine esti. Cum dracu se face ca toate conturile ce te au punctat sunt banate?doar seful a mai ramas, Acuma intelegi care sunt clonele poti face și diferenta dintre clonă și pupicuriști ca sunt si din astea. 😂😂😂😂😂

😂

Screenshot_20220521_072947_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220521_073718_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220521_074049_com.android.chrome.jpg

 Taci măh că @iulian16 e contul tău clonă

PS : rujaților =))

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, disjokey a spus:

 Taci măh că @iulian16 e contul tău clonă

PS : rujaților =))

I am zis si la fata aia ce futi tu, stii tu cui, sa crucit😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
On 1/21/2022 at 4:42 PM, Tandem3 said:

 Mă marcuse,   de ce mă  ești  lepră?   Glumim și noi cu tine și tu începi cu d alea pe dos.  După incepi iarăși să  te plângi lui pisc că  pula mea.🤣🤣

M-au năpădit amintiri @Turcoaz3 mă gândeam să te propun UL că la oscaruri te ia marcucica lejer 

=))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 14 minute, disjokey a spus:

M-au năpădit amintiri @Turcoaz3 mă gândeam să te propun UL că la oscaruri te ia marcucica lejer 

=))

Ai aparut cu tot cu jegoasa de @zelensky, te fute s au il futi ia zii? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
On 1/4/2022 at 2:43 AM, marcus6 said:

Da pai la toate intre voi circula poza ma doare n pula cine mia mai trimiso sau cui am trimiso eu mie indiferent eu sunt curvar voi curve. Voi trebuie sa fiti inchise nu eu. 

=)) poză o mai pui odată ? 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 2 minute, disjokey a spus:

=)) poză o mai pui odată ? 

Pai nu vezi un pic mai sus ce nu o mai cunosti pe mata, bine ca in pat o cunosti😂😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, disjokey a spus:

 😁

Nu zii ca l ai prins si pe asta la mata, pai ce dracu citi futeti la o babă, 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
2 minutes ago, marcus6 said:

Nu zii ca l ai prins si pe asta la mata, pai ce dracu citi futeti la o babă, 😂😂😂

Rujat cu barbă și demascat de fete, asumă-ti  =))

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 6 minute, disjokey a spus:

 😁

De ce tîrîi tu toate fetele in scandaluri bă jegosule? Tu le compari cu mata, pe mata o futi gratis da astea vor bani. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
On 5/22/2022 at 7:33 PM, disjokey said:

Rujat cu barbă și demascat de fete, asumă-ti  =))

Nu știu de ce ma mai aduceți in discuții , credeți ca mai îmi faceți vreun rău ? Sau ca nu mai pot duce scandaluri ? Pot duce la nesfârșit , dar m-ați plictisit , nimeni nu vine sa-mi zică in fata nimic, ptr ca sunteți niște oameni care nu au soarta și viața ! Aștept sa ma înjurați și sa vedeți ce va dau sa mâncați :) 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 6 minute, Bruneta168 a spus:

Nu știu de ce ma mai aduceți in discuții , credeți ca mai îmi faceți vreun rău ? Sau ca nu mai pot duce scandaluri ? Pot duce la nesfârșit , dar m-ați plictisit , nimeni nu vine sa-mi zică in fata nimic, ptr ca sunteți niște oamenii care nu au soarta și viața ! Aștept sa ma înjurați și sa vedeți ce va dau sa mâncați :) 

Asta e batut de soarta  c am multe fete nu suporta pentru ca nu are bani de ele, el fute altceva gratis. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...