Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pisicuts, te rog, Xoxo sa fie...poate luna urmatoare nu o mai dai "de gard"...

 

Sa argumentez de ce Xoxo: ma enerveaza el cand injura, dar recunosc ca ma si amuza. Si frate intotdeauna, omu' e "pe subiect", intotdeauna are pula la el   :laugh2

Gluma gluma dar cel mai important este ca, cu tot limbajul lui colorat, baiatul asta are caracter...macar la el "ce e-n gusa-i si-n capusa" nu ca altii care vor sa para ceea ce NU vor fi niciodata  :no2

 

Xo-xo te iubim, ca, ca tine nu gasim!!! :P

  • Like 1
Link spre comentariu

Pisicuts, te rog, Xoxo sa fie...poate luna urmatoare nu o mai dai "de gard"...

 

Sa argumentez de ce Xoxo: ma enerveaza el cand injura, dar recunosc ca ma si amuza. Si frate intotdeauna, omu' e "pe subiect", intotdeauna are pula la el   :laugh2

Gluma gluma dar cel mai important este ca, cu tot limbajul lui colorat, baiatul asta are caracter...macar la el "ce e-n gusa-i si-n capusa" nu ca altii care vor sa para ceea ce NU vor fi niciodata  :no2

 

Xo-xo te iubim, ca, ca tine nu gasim!!! :P

Slabe gusturi ai la barbati  :no2  pacat !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar daca nu conteaza votul meu, propunerea mea este colegul kuzakelu... Nu il cunosc personal, insa mi-a captat atentia cu cateva calitati ce il fac recomandabil: este un cautator si descoperitor de "talente", vorbeste cat trebuie si unde trebuie, nu are gashti, fratii sau cumetrii... Cat despre propunerea "xoxo", pot spune doar atat: imi place de nu mai pot stilul lui, ma face a rad, imi aminteste de un prieten vechi - rebelul gashtii, insa utilizatorul lunii cred ca trebuie sa fie mai mult decat atat.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...