Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Propun desemnarea utilizatorului lunii pe Stefa=Vendeta=Amerie= pana mea, stiu eu cate altele...  :laugh2

Ca ne-a utilizat de ne-au sarit capacele!  :laugh2

Apoi daca tot este asa de fierbinte sa-l ia pe Xoxo, Advanced sau oricare altul care isi tot baga puzta pe aici... si sa se linisteasca fratilor!  :laugh2

Facem 2 in 1, cel putin la 2 trolli le dam de lucru si fericire... :laugh2  :laugh2  :laugh2

:hug1  

:iagree  :kiss3  Amandooo esi o  raza de lumina a forumului :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Să mi-o lingi pe gagica lu' Xoxo in pizdă =))

Doi terminati, tu cu tactu'. Deh, asta este viata. Doi bosorogi care dau cu gura in stanga si dreapta, bine ca va mai tin articulatiile. Vad ca ameninti la fel ca sulfa aia batrana si impotenta. Noroc cu fasolea lui ca ii mai iese si lui o basina pe gura!
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Da ventrino, te-a futut tactu peste tot. Iarta-ma era un fel de a spune! Barbugiule, se vede fa iti place sa te futi in cur! Bosorogul ala numai asta iti poate face, tie si protejatelor. Mai o clatita, o limbq in cur, deh specialitatea lui! 'm-as in gura ta de prost si idiot ce esti, numele tau o spune barbugiule. Bai, esti piturca futem-as in numele tau!

Advanced!...se stie!mai are putin si injura toti membrii de pe site!Hai ca poti !  :refoz

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

Doi terminati, tu cu tactu'. Deh, asta este viata. Doi bosorogi care dau cu gura in stanga si dreapta, bine ca va mai tin articulatiile. Vad ca ameninti la fel ca sulfa aia batrana si impotenta. Noroc cu fasolea lui ca ii mai iese si lui o basina pe gura!

 

Salut!

Permite-mi sa iti spun Alexandru...mai devreme ma gandeam, de ce pula mea am pierdut atatea luni de zile, sa scriu des sau doar din cand in cand, pe forumul asta...ma gandeasc ca am jignit si o groaza de useri, total de-ampulea, doar bagandu-ma in seama ca un fraier, si sa imi expun pareri intr-un mod prea agresiv poate.Ma bucura faptul ca nu am fost ca tine insa, atat de dedicat injuraturilor, spurcatului, sau sa pastrez o anumita ura in piept care sa mocneasca acolo, non-stop.

Sunt curios, si te rog, daca poti (cu siguranta poti), sa imi spui de ce am senzatia, ca atunci cand scrii, nu vrei sa transmiti nimic?vrei ca totul sa nu aiba nici o noima si sa scrii doar injurii si provocari la injurii?Gandeste-te ca nu poti avea nici un impact pe vreun forum, nu poti schimba mentalitati(eu unul am ajuns in sfarsit la concluzia asta),nici macar nu stii cine e la capatul celalalt al monitorului, tu de ce vrei sa fii ala care lasa o pata murdara?Repet...am jignit si eu intr-un fel sau altul ,lume, dar imi si pare putin rau, ma simt prost! Tu? Pula ta te doare-n pula?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:n-am locatie, doar outcall
  • Oras:n-am locatie, doar outcall

Salut!

Permite-mi sa iti spun Alexandru...mai devreme ma gandeam, de ce pula mea am pierdut atatea luni de zile, sa scriu des sau doar din cand in cand, pe forumul asta...ma gandeasc ca am jignit si o groaza de useri, total de-ampulea, doar bagandu-ma in seama ca un fraier, si sa imi expun pareri intr-un mod prea agresiv poate.Ma bucura faptul ca nu am fost ca tine insa, atat de dedicat injuraturilor, spurcatului, sau sa pastrez o anumita ura in piept care sa mocneasca acolo, non-stop.

Sunt curios, si te rog, daca poti (cu siguranta poti), sa imi spui de ce am senzatia, ca atunci cand scrii, nu vrei sa transmiti nimic?vrei ca totul sa nu aiba nici o noima si sa scrii doar injurii si provocari la injurii?Gandeste-te ca nu poti avea nici un impact pe vreun forum, nu poti schimba mentalitati(eu unul am ajuns in sfarsit la concluzia asta),nici macar nu stii cine e la capatul celalalt al monitorului, tu de ce vrei sa fii ala care lasa o pata murdara?Repet...am jignit si eu intr-un fel sau altul ,lume, dar imi si pare putin rau, ma simt prost! Tu? Pula ta te doare-n pula?

 

boss-ule ? ai renuntat la verde?? primul post din care se intelege ceva =))

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

pana pa urma, esti singurul care meriti un raspuns. O intrebare clara, curata si fara ranchiuna. Ma mai gandesc daca fac pblica conversatia cu picon. Cred ca o fac, lumea trebuie sa stie ce si cum! Stai sa vezi atacuri acum! Ce ma deranjeaza? Fatarnicia, minciuna si as-ulll asilor in asa ceva... PICON!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aaaaa.... pai daca ma apuc eu sa postez tot schimbul de mesaje cu Advanced/Alexandru 69, integral si fara taieturi, ...

Cocosel, iti cam dai cu tesla-n coaie!

Toata "prestatia" ta pe forumuri nu este decat un sir lung de scandaluri, cam cu toti/toate cu care ai interferat. Baiete, sincer, e cazul fie sa te lasi de Unirea sau Patriot, fie sa-ti faci un consult. Psihiatric.

Howght!

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Aaaaa.... pai daca ma apuc eu sa postez tot schimbul de mesaje cu Advanced/Alexandru 69, integral si fara taieturi, ...

Cocosel, iti cam dai cu tesla-n coaie!

Toata "prestatia" ta pe forumuri nu este decat un sir lung de scandaluri, cam cu toti/toate cu care ai interferat. Baiete, sincer, e cazul fie sa te lasi de Unirea sau Patriot, fie sa-ti faci un consult. Psihiatric.

Howght!

Tu ai mai multa nevoie decat mine maetru al denigrarilor. Se pare ca esti un bautor sef asa cum te-au vazut multi nubnumai eu
Link spre comentariu
  • Oras:Tigaie
  • Oras:Tigaie

Cine se aseamana se aduna: Saorma cu fratele sau Alexandru, Amada, Navrom, inginerul ... toti o apa si un pamant

Pamant de flori .

Tataee du-te vezi ca-i sofi activ dincolo...mai plange nitel dupa bani. Daca nu, poate-ti face vreo combinatie sa futi si tu moca.

 

Ai de dus la piata cu mainile la spate si incercat patrunjelul intre degete. Nu te mai primesc aia la table in parc?

 

In locul lu' mata' eu n-as vorbi de pamant. Ia zi, ai fost la Techirghiol sa te dai cu namol? Nu de alta da' sa te obisnuiesti cu sentimentul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...