Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

:laugh2

La fel de dusa sau la fel de greu de inteles?  :laugh2  :hug1

 

 

La ciaunul cu masochisti au instalat cale ferata pentru ca tot cereau sa le aduca mai multe lemne de foc!  :laugh2

Becali are IQ 140, ai grijă ce vb! Te compari tu cu el să-ți dai cu părerea despre alții? Lui i-a trebuit 140 IQ să-și dea seama că există creator și tu n-ai reușit nici cu IQ + EQ :laugh2 , vreau să aflu ce IQ ai tu, dacă nu m-a ucis șocu viitorului, fac față la șocu prezentului garantat, plus doresc explicații la ce e aia femeie cu atitudine, cu ®, refurbish,  ce?

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Becali are IQ 140, ai grijă ce vb! Te compari tu cu el să-ți dai cu părerea despre alții? Lui i-a trebuit 140 IQ să-și dea seama că există creator și tu n-ai reușit nici cu IQ + EQ :laugh2 , vreau să aflu ce IQ ai tu, dacă nu m-a ucis șocu viitorului, fac față la șocu prezentului garantat, plus doresc explicații la ce e aia femeie cu atitudine, cu ®, refurbish,  ce?

 

:laugh2

Nu te-am jignit cu nimic, dar desi ai incercat asta, eu oricum spun merci pentru ca ai confirmat ce am spus mai sus...  :laugh2

Legat de IQ-ul lui Becali... Oricine cu banii lui ar putea sa aiba rezultat cu 140!  :laugh2

In ce priveste creatorul... Aleg sa nu fiu religioasa, religia din punctul meu de vedere duce la ipocrizie...

Si daca tot te intereseaza persoana mea si nivelul de inteligenta, poti sa ma cunosti personal, apoi vedem ce ai de spus...

Sa iei si testul de IQ la tine...  :laugh2

:hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Oz
  • Oras:Oz

Da-mi voie sa ma indoiesc de faptul ca se va legaliza prostitutia in Romanica, cu toate ca eu consider ca ar fi un lucru foarte bun. Din pacate, "Batman" care bate clopotele nu haleste treaba asta si in cacatul asta de tara si nu numai, asta e o mare problema.

In alta ordine de idei, daca fetele astea care nu sunt in stare sa ia BAC-ul aleg calea mai usoara, este fix problema lor. Nu au nicio scuza si isi merita soarta...vezi postarile mele anterioare.

 

Hai sa te mai intreb ceva. Ce inseamna "job platit corespunzator"? Ai terminat liceul, ai reusit cu greu sa iei BAC-ul si vrei sa te faci director. Ca sa vezi! Nu se poate! Eeeeeiiiii nuuu. Ele vor director. Asta e...atunci sa se futa ;)

 

dar tu, poți?

 

(legalizarea a 2-3 mii de șaormerii, ar salva bugetul național?)

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Inginere' fii cu grija ca Amada recomanda castrari stanga-dreapta...nu stii niciodata de unde-i sar ustensilele.

De ce nu o- castrat pe picon? In afara de faptul ca merita, nici nu avea ce strica! Oricum ala, la varsta lui e fetita!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dar tu, poți?

 

(legalizarea a 2-3 mii de șaormerii, ar salva bugetul național?)

Iubesc exprimarile tale eliptice si evazive =))

Ma intrebi daca pot sa iau BAC-ul, sa fiu director sau sa ma fut?  :thinking

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iubesc exprimarile tale eliptice si evazive =))

Ma intrebi daca pot sa iau BAC-ul, sa fiu director sau sa ma fut?  :thinking

ma Roberto tata... Esti la ce mult a doua generație de Țărani urbanizati... Las-o ma,mai moale cu cuvintele englezești., a devenind grotesc. Nu e funny,e amuzant,nu? Nu suna mai bine? Nu vezi balegar pe marginea drumului? Nu vezi ca nu esti in Baltimore? Ai dracu,nu va mai place limba româna...
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ma Roberto tata... Esti la ce mult a doua generație de Țărani urbanizati... Las-o ma,mai moale cu cuvintele englezești., a devenind grotesc. Nu e funny,e amuzant,nu? Nu suna mai bine? Nu vezi balegar pe marginea drumului? Nu vezi ca nu esti in Baltimore? Ai dracu,nu va mai place limba româna...

Ai baut dupa inginer? Unde vezi tu cuvinte din limba engleza? Sau poate ai tu engleza ta... :thinking

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

naibi, da..asa injuram de copil..."du-te ma naibi" :))

Acum am invatat "iesi in plm" :)))

 

 

NÁIBA s. m. art. (Fam.; adesea în imprecații) Dracul, diavolul. 

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

naibi, da..asa injuram de copil..."du-te ma naibi" :))

Acum am invatat "iesi in plm" :)))

 

 

NÁIBA s. m. art. (Fam.; adesea în imprecații) Dracul, diavolul. 

 

Acu' ca ai mai crescut, ai putea si tu sa injuri corect.  :laugh2

 

náiba s. f. art., g.-d. náibei/náibii 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...