Sari la conținut

Desemnare succesor Utilizatorul Lunii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

+1 pentru ce ai scris Advanced, dar nu vad de ce e o replica la acea postare...poate nu am prins eu gluma, dar sunt perfect de acord cu ce ai scris.

Nu am dreptul sa te judec si nici nu o fac.Ceea ce am emis eu, tine de o relevanta matematica.

Scrii 5, 5 postari pentru un punct de reputatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Psihologia inversa la mine nu functioneaza pt ca nu uit ce vreau sa analizez... :)

In ce priveste Gabriel sau Advance, sunt pesti mai mari ca tine, deci nu mai fi rusinos, esti mic copil...

-Amada,nu poti sa faci fata...sunt in clan ;-)
  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Psihologia inversa la mine nu functioneaza pt ca nu uit ce vreau sa analizez... :)

In ce priveste Gabriel sau Advance, sunt pesti mai mari ca tine, deci nu mai fi rusinos, esti mic copil...

 

           :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

    Te invit la casting  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Daca nici asta nu este evidenta... poate ar trebui sa-i rugam sa deschida un topic pentru proxeneti ca sa-i putem bana...

Sau poate si atunci intrebam doar cat costa...

Link spre comentariu

Daca nici asta nu este evidenta... poate ar trebui sa-i rugam sa deschida un topic pentru proxeneti ca sa-i putem bana...

Sau poate si atunci intrebam doar cat costa...

 

  Amada mama, eu pot face oricand dovada cu ce ma ocup in realitate.  Acum sa nu-mi spui ca sint pescar cu doua job-uri.  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

  Amada mama, eu pot face oricand dovada cu ce ma ocup in realitate.  Acum sa nu-mi spui ca sint pescar cu doua job-uri.  :laugh2  :laugh2

 

Dar nici nu refuzi o pizda gratis care depinde de tine...

Fiind baiat finut, pun pariu ca meriti mai mult, nu? :)

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Nu-mi place sa dau din casa, mai ales ca nu divulg un secret... Nu mi s-a spus ca este un secret, cred ca era doar pentru mine, dar te rog eu frumos sa lasi fatarnicia macar fata de mine...

Te joci de mult timp, mai fac si eu ca esti haios, dar sa nu uitam ce esti...

Cel mai bun lucru pe care l-ai facut in viata ta a fost sa nu mai fii moderator aici!

Luna care vine, cine stie, poate si tu, prin meritele de pesticism o sa ajungi utilizatorul lunii...

Tinem pumnii cu totii, unde or nimeri... :)

Link spre comentariu

      Ia da din casa madam. Daca tot esti atat de tare bazata, fa o lista cu reducerile si gratuitatile de care am avut eu parte.

 

  P.S. Si tine pumnii bine stransi. Eu am fost deja utilizatorul lunii, dar pe vremea aceea erai ocupata cu vodka lui Picon. :D

 

  P.S. 2 Si fetele pe care le-am ars mocca sa iti spune si cele doua semne distinctive ale mele. Nu poate sa spuna nici una ca nu le-a observat. 

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Ce dragut. :)

Eu stiu ce inseamna sa ai coloana vertebrala... ti-am reprosat cumva ca ai adus pizde prin Constanta de care te-ai folosit?

Nu.

Nici macar faptul ca ai fost bodyguardul pizdelor oarecum necunoscute prin cunostinte...  :laugh2

Nu am spus nici asta.

Nu am spus nici faptul ca ai ingropat pizde care nu conveneau pizdelor din protectie... :D

Deci, nu am ce sa spun.

  • Like 1
Link spre comentariu

    :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2   1. Sorinoooooooooooooooooooo,  Amada cica te-am futut moccaaaaaaaaaaaaaaaa. 

 

 

                             2. Defineste ce inseamna bodyguardul necunoscutelor prin cunostiinte si apoi cer semnele distinctive.

                             3. Am rugamintea sa dai Pm-uri la pizdele pe care le-am ingropat eu si sa posteze aici fara nici o frica.

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Crezi ca eu sunt unul din dementii de pe aici care incearca sa faca un subiect de scandal?...

Eu mi-am exprimat puncturl de vedere, nu o fac fara sa am argumente.

Ti-am spus ce stii si tu foarte bine, nu ma intereseaza sa-mi dea lumea dreptate, lumea doame sau isi vede interesul... Ancuta a fost printre principalele tale protejate, dar cine mai sta sa calculeze....

:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

COMUNICAT DE PRESA

In urma lungilor discutii avute cu mult iubitul si stimatul Advanced (vreo 5 minute la telefon) s-au stabilit urmatoarele:

-palatul sau prezidential va fi stabilit pe soseaua Berceni.Sintem vecini cu unu Bagdazar.Seara se aud niste baieti care numara,niciodata mai mult de noua.

-eu voi fi numit prim ministru (pentru asta a trebuit sa negociez cu nevasta-sa,dar sa nu-i spuneti lui)

-promite sa nu-si extinda reteaua de baruri ,zvonurile cum ca Cazinoul din Constanta ar fi al lui sint doar rautati inventate de "prietenii" lui constanteni

-printr-un decret lege a legalizat cacofonia si a scos inafara legii analfabetismul deci de acum inainte putem scrie cum ne place,vina este a celor ce citesc in cazul in care nu vor intelege

-urmeaza sa preia forumul de la pisicuts si sa instaureze cea mai pura democratie,modelul rusesc-alternanta la putere va fi garantata

-va aplica subventii la achizitionarea Xanax,de fapt nici nu va mai fi considerat medicament ci aliment de baza

  • Like 1
Link spre comentariu

Crezi ca eu sunt unul din dementii de pe aici care incearca sa faca un subiect de scandal?...

Eu mi-am exprimat puncturl de vedere, nu o fac fara sa am argumente.

Ti-am spus ce stii si tu foarte bine, nu ma intereseaza sa-mi dea lumea dreptate, lumea doame sau isi vede interesul... Ancuta a fost printre principalele tale protejate, dar cine mai sta sa calculeze....

:)

 

  Si nu e vorba sa-ti dea sau sa-mi dea dreptate lumea. Vorbim contradictoriu. Vrei sa nu mai citeasca si altii. Acuza-ma prin PM. Dar fa-o cu detalii si argumente, nu o mai face la general. 

Link spre comentariu

COMUNICAT DE PRESA

In urma lungilor discutii avute cu mult iubitul si stimatul Advanced (vreo 5 minute la telefon) s-au stabilit urmatoarele:

-palatul sau prezidential va fi stabilit pe soseaua Berceni.Sintem vecini cu unu Bagdazar.Seara se aud niste baieti care numara,niciodata mai mult de noua.

-eu voi fi numit prim ministru (pentru asta a trebuit sa negociez cu nevasta-sa,dar sa nu-i spuneti lui)

-promite sa nu-si extinda reteaua de baruri ,zvonurile cum ca Cazinoul din Constanta ar fi al lui sint doar rautati inventate de "prietenii" lui constanteni

-printr-un decret lege a legalizat cacofonia si a scos inafara legii analfabetismul deci de acum inainte putem scrie cum ne place,vina este a celor ce citesc in cazul in care nu vor intelege

-urmeaza sa preia forumul de la pisicuts si sa instaureze cea mai pura democratie,modelul rusesc-alternanta la putere va fi garantata

-va aplica subventii la achizitionarea Xanax,de fapt nici nu va mai fi considerat medicament ci aliment de baza

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...