Sari la conținut

Aviz pentru toti garizii, promovatorii si taximetristii flamanzi de la negoitza-coitza, pedofil, homalau si proxenet sef pe sect 3


Postări Recomandate

pisalaule, vezi-ti de pastele m...tau  si nu ma mai baga in seama... te framanta pastele meu...crezi ca altceva mai bun nu am de facut?

 

saracie, iar vrei sa vezi ce am avut eu pe masa de paste? nu am sa-ti arat ca imi e teama ca mori de pofta si nu vreau sa fiu cauza decesului tau prematur

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

pisalaule, vezi-ti de pastele m...tau  si nu ma mai baga in seama... te framanta pastele meu...crezi ca altceva mai bun nu am de facut?

 

saracie, iar vrei sa vezi ce am avut eu pe masa de paste? nu am sa-ti arat ca imi e teama ca mori de pofta si nu vreau sa fiu cauza decesului tau prematur

Hooooo......bre mamaie,nu mai fa crize de isterie.te-am întrebat cât de frumos ai petrecut pastele pe forum,ca doar aici ai stat nu in pula lui Terente

  • Like 1
Link spre comentariu

Hooooo......bre mamaie,nu mai fa crize de isterie.te-am întrebat cât de frumos ai petrecut pastele pe forum,ca doar aici ai stat nu in pula lui Terente

 

hao sa te lamuresc, va vad ca vrei sa arati ca esti prostul satului nu doar un pisalau prost ... prostule care esti tu prost, mai dau si eu un ochi prin zona, de relaxare ca de altfel nu-mi vad capul de treburile mele ... in fine... ramai pisalaul prost al forumului in continuare, te prinde bine postura

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

hao sa te lamuresc, va vad ca vrei sa arati ca esti prostul satului nu doar un pisalau prost ... prostule care esti tu prost, mai dau si eu un ochi prin zona, de relaxare ca de altfel nu-mi vad capul de treburile mele ... in fine... ramai pisalaul prost al forumului in continuare, te prinde bine postura

Asa spune fa isterico,ca ai foarte multa treaba,ai un job,o familie,ai dat petrecere.........

Ai-de PLM,a inebunit baba leșinată de foame.

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ce papagal!!!! ti-as plange de mila dar nu sunt in stare sa fac asta ... se are ca nu prea sunt capabila de compasiune ...marsh potaie...mai linge blidele de la cantina saracilor poate te saturi si tu 

Plânge-ti de mila ca ai ajuns sa stai in ziua de Paste pe site.

Pula,familie,pula prieteni,.......esti doar o curva expirata singura si trista

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

:laugh2, l-ai facut din glezna 

 

tuşică, iti iesplic io pă pemeu :)

     Mareane, globtrotere de jilava-giulesti, tur-retur, da cioara vopsita/deghizata in caine roshu, treci futu-tzi rasa ma-tii de cioara infect-borata, impreuna  cu troleu, ticutza, quasim, nashu, sangre, xoxo, ghitza cu duba si restul recidivistilor/ciorilor clonate, multiclonate si rasclonate, si lingetzi-va pe pula pe sub podu grand, giulesti, depou, ferentari, balta alba, gara de nord si pe unde ciocurile voastre mai ciugulitzi ceva, pentru voi libertatea fiind un kin, aushwitz 2=puscarie/colivie sa fii rut in cur de foame si de pula in libertate, beciu si intunericu, reprezentand 5 stele cu adevarat, ca n-atzi mancat si nu v-atzi futut(in cur) in totzi anii vostri de libertate, cat ati facu-o la beci/bulau.

  O facetzi vedeta natzionala si pe baba asta de monica a nimanui, baba terminata over, 45 de cotoare, din 10 clone si inca vro 10 recenzii false, o plimbatzi si pe stramba asta de antrax/ebola cu pizda si papuci/shoshoni, prin toata tara ???
  Mortzii vostri de viermi si paduki ordinari, hai marsh la cacat, bagati-o din nou in carantina/la produs la circu globus/zoo cu ciori si gabori dresatzi si fututzi cu totzii in cur indiferent de sex, unirii-sector 3.
 
 ...statzi cumintzi la voi acolo pe craca/sarma/stalp, la rond si rin, ca iar vi-i fut in cur pe fratzii ouatzi pa cur de aceiasi cioara, necoitza-cocaina, zidar-carpetarii analfabeti, **spam editat**o-bulanjii ...haidi ciao, cioarilii :D
 
   
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

     Mareane, globtrotere de jilava-giulesti, tur-retur, da cioara vopsita/deghizata in caine roshu, treci futu-tzi rasa ma-tii de cioara infect-borata, impreuna  cu troleu, ticutza, quasim, nashu, sangre, xoxo, ghitza cu duba si restul recidivistilor/ciorilor clonate, multiclonate si rasclonate, si lingetzi-va pe pula pe sub podu grand, giulesti, depou, ferentari, balta alba, gara de nord si pe unde ciocurile voastre mai ciugulitzi ceva, pentru voi libertatea fiind un kin, aushwitz 2=puscarie/colivie sa fii rut in cur de foame si de pula in libertate, beciu si intunericu, reprezentand 5 stele cu adevarat, ca n-atzi mancat si nu v-atzi futut(in cur) in totzi anii vostri de libertate, cat ati facu-o la beci/bulau.

  O facetzi vedeta natzionala si pe baba asta de monica a nimanui, baba terminata over, 45 de cotoare, din 10 clone si inca vro 10 recenzii false, o plimbatzi si pe stramba asta de antrax/ebola cu pizda si papuci/shoshoni, prin toata tara ???
  Mortzii vostri de viermi si paduki ordinari, hai marsh la cacat, bagati-o din nou in carantina/la produs la circu globus/zoo cu ciori si gabori dresatzi si fututzi cu totzii in cur indiferent de sex, unirii-sector 3.
 
 ...statzi cumintzi la voi acolo pe craca/sarma/stalp, la rond si rin, ca iar vi-i fut in cur pe fratzii ouatzi pa cur de aceiasi cioara, necoitza-cocaina, zidar-carpetarii analfabeti, **spam editat**o-bulanjii ...haidi ciao, cioarilii :D
 
   

 

Iar ai tras praf de copt? 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Visul vostru umed, din păcate pentru voi, o sugeți în cur! Faptul că am dreptate, rezultă că mulți, dacă nu majoritatea celor cu care m-am sfădit pe aici, au fost banați. ..clarrr dementza si scleroza combinata cu neurosifils...hehe :D

    Vrei sa fii miliardar, ai intrebari, itzi plak quitz-urile, te-ai culturalizat la rebus, integrame, scrable si almanahele flacara, calendarele alea cu povetze cu care vreo 15 milioane de bosketari s-au sters si inca sa ma mai sterg la wc-ul din fundu curtzii, ai prins glume de glumetz de balaceanca si te crezi haios din dumele auzite la radio eravan si revista furnica, vrei sa-l mai intrebam pa bosss, sarmale cu sloboz dan coaiele mele in loc de smantana/iaurt, pula mea prin drob si preputzu/belita prin ardei umpultzi sa mi-o vada/viseze tot restu vietzii, chiar si la puscarie, de cate ori ma mai lasa, sa-mi bag pula in viatza si sufletu tau, in osemintele, crucile si covilele lu muista aia ma-ta si lu curistu ala de tactu in pula, care au supt-o ambii si cu gura la pecereu si la securitate, ca sa nu mori orfan pe strazi, inca de acum 10 ani cand l-ai ingropat pe ultimu/ma-ta ????

 
...ai noroc ca-s chill, ca altfel imi rupeam pula in oasele si crucea lu ma-ta, pa putzin vreo 3 pagini, esti pa duca mumieee, esti pa duca, ca si GOT, mai ai maxim 3 episoade/3luni de trait, si te duci si tu pa pula mea, drama fiind, ca nu o sa-ti aprinda nimeni vreo lumanare, totzi si toate, or sa se pishe si pe mormantu tau si pe a lu ma-ta. :D
 
 
...in rest cum zice englezu dan spania cu capitala la paris....Miseînkârlandî. :D
 
 
 
  • Like 1
Link spre comentariu

 

     Mareane, globtrotere de jilava-giulesti, tur-retur, da cioara vopsita/deghizata in caine roshu, treci futu-tzi rasa ma-tii de cioara infect-borata, impreuna  cu troleu, ticutza, quasim, nashu, sangre, xoxo, ghitza cu duba si restul recidivistilor/ciorilor clonate, multiclonate si rasclonate, si lingetzi-va pe pula pe sub podu grand, giulesti, depou, ferentari, balta alba, gara de nord si pe unde ciocurile voastre mai ciugulitzi ceva, pentru voi libertatea fiind un kin, aushwitz 2=puscarie/colivie sa fii rut in cur de foame si de pula in libertate, beciu si intunericu, reprezentand 5 stele cu adevarat, ca n-atzi mancat si nu v-atzi futut(in cur) in totzi anii vostri de libertate, cat ati facu-o la beci/bulau.

  O facetzi vedeta natzionala si pe baba asta de monica a nimanui, baba terminata over, 45 de cotoare, din 10 clone si inca vro 10 recenzii false, o plimbatzi si pe stramba asta de antrax/ebola cu pizda si papuci/shoshoni, prin toata tara ???
  Mortzii vostri de viermi si paduki ordinari, hai marsh la cacat, bagati-o din nou in carantina/la produs la circu globus/zoo cu ciori si gabori dresatzi si fututzi cu totzii in cur indiferent de sex, unirii-sector 3.
 
 ...statzi cumintzi la voi acolo pe craca/sarma/stalp, la rond si rin, ca iar vi-i fut in cur pe fratzii ouatzi pa cur de aceiasi cioara, necoitza-cocaina, zidar-carpetarii analfabeti, **spam editat**o-bulanjii ...haidi ciao, cioarilii :D
 
   

 

http://3.bp.blogspot.com/-ToNrxecyozA/U_jfM9uPXtI/AAAAAAAAHEE/gZtfM7I9Z2w/s1600/tumblr_n015rsCLqI1qbjy8co3_r1_500.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

  Da pula mea, alba, medie europeana, prin ciocu, tartitza, pipota si penele lu ma-ta, care te-a avortat la ghena-mai bine te vindea pentru organe, de mancatori de lebede si whiskas la viena, nu vrei s-o iei/ti-o dau ???

mi am luat chipsuri, suc, inghetata

un pachet de biscuiti tuc cu paprika

niste bomboane werthers original

     Daaa, aia avea ceva impotriva sa te duci in mortzii ma-tii cu tot pizdaderi-pulii mele, piconi, oly-oligofreni, pipilici, muioni, raioni, daneli, mareani, trolei, nashi, ticutze, quasimi, the(ca)catzi, georgei cu dube-saltele pa jos si futut ca cainii-picon dand doar 10 la locatie(daca-n mortzii lui o fi folosit-o doar ca sa borasca si sa doarma-chiar mi se pare normal sa o noteze cu zece, plecand cu notarea de la 5-shantzu, 6-bordura, 7-canapeaua-n parc/garr...), alecsiqwerty, miss-kinuitzi si totzi mortzii vostri, ca sa pot fi sigur si linstit ca iti iau doar tie si lu bosss mafoame care tot isti da conturi, mortzii, sufletu si viata in pula cate zile oi mai avea pa pamant/pa site date de conturile SP(sugator de pula) moca de admin sarmala si restul gaborilor la fel de handicapat-retardatzi, pentu circ, tiganie si pula trafic, servicii, admistratori si gabori analfabetzi(prin job description) fututzi in cur, care nici dintr-o duzina de bosketari coruptzi, nu reusesc sa stranga de un creere normal-functional, apoi sa-ti dau doo mentosane de coshuri de carrefour/kaufland, pa oki, o barca/pluta pentru o croaziera in drum spre...pula mea,  pana te duci si tu definitiv, iremediabil si irevocabil, la muistii aia din ceruri, ca sa-tzi gasesti fericirea si linistea sufleteasca, vesel in rai-dar futut/testat/rodat bine in cur de saint pedro la poarta si facut apoi posta de barbosu cel mare, sau la poarta ailalta, inainte ca sa te faca jumeri la cazan, mici, kiftele, sarmale si lebar/toba din tine skaraotzki, sa te incerce  in cur si traheee totzi dracii cu pula-n cur/gat...sau vrei sa te bag la lesbiene, daca da, atunci o fie nevoie sa-mi suji pula cate zile oi mai avea de trait in libertate/in viatza pa site-ul/haznaua asta, cu toate conturile tale primite moca, tale si moca fiind un paradox, ma refer la un gabor-securist futut in cur, care tot mai incearca sa tina in viatza tomeronul asta, ca sa justifice, zecile de milione cheltuite degeaba, pa infitrari si acoperiri reale, cand ei sunt mai infractori decat infractorii, sa le spuna careva prostiilor de la summerland-mamaia-tiganie nord, daca nu vor sa ajunga la parnaie, sa nu se combine cu nimeni de acolo, 75% din spatzii si real estate-uri sunt detinute de gabori-bosketari, avocatzi, procurori si judecatori coruptzi.
 
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

    Vrei sa fii miliardar, ai intrebari, itzi plak quitz-urile, te-ai culturalizat la rebus, integrame, scrable si almanahele flacara, calendarele alea cu povetze cu care vreo 15 milioane de bosketari s-au sters si inca sa ma mai sterg la wc-ul din fundu curtzii, ai prins glume de glumetz de balaceanca si te crezi haios din dumele auzite la radio eravan si revista furnica, vrei sa-l mai intrebam pa bosss, sarmale cu sloboz dan coaiele mele in loc de smantana/iaurt, pula mea prin drob si preputzu/belita prin ardei umpultzi sa mi-o vada/viseze tot restu vietzii, chiar si la puscarie, de cate ori ma mai lasa, sa-mi bag pula in viatza si sufletu tau, in osemintele, crucile si covilele lu muista aia ma-ta si lu curistu ala de tactu in pula, care au supt-o ambii si cu gura la pecereu si la securitate, ca sa nu mori orfan pe strazi, inca de acum 10 ani cand l-ai ingropat pe ultimu/ma-ta ????

 
...ai noroc ca-s chill, ca altfel imi rupeam pula in oasele si crucea lu ma-ta, pa putzin vreo 3 pagini, esti pa duca mumieee, esti pa duca, ca si GOT, mai ai maxim 3 episoade/3luni de trait, si te duci si tu pa pula mea, drama fiind, ca nu o sa-ti aprinda nimeni vreo lumanare, totzi si toate, or sa se pishe si pe mormantu tau si pe a lu ma-ta. :D
 
 
...in rest cum zice englezu dan spania cu capitala la paris....Miseînkârlandî. :D
 
 
 

 

Acum ai trecut pe ARIEL?  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Ce să-ți fac puțoiule, dacă, după ce că ești prost și aramat, te bagi în seamă cu oamenii mari!  Eu când te taxam, te citam pe acel topic, tu m-ai mușcat de cur cu lacheii ăia, văzând că nu am nicio treabă cu topicul ăsta. Se cheamă bârfă,  mahalagism și lașitate. Și nu mai încerca să pari ceea-ce nu ești! Ești penibil, mon cher! 

    Tu vorbesti de barfa, ma hemoroidu lu iliescu/visinescu, in mm(ma-ta mare) da stalinist sifilitic sclerozat ???
   In afara catorva zeci de recenzii mincinoase/promovare a prostitutiei organizate(corupere/trafic de **spam editat**e si droguri, 99% consumatoare de droguri) a ciorilor ciochiste si a gaborilor fututzi in cur de la sector 3/rond alba-unirii-circu globus cu cioare, moldoveni, gabori muisti, cerbi lopatari si restul labarilor, cu care se fute-n cur negoitza cocaina coitza, ce-ai adus tu benefic in haznaua asta, lu-mi-ar ma-ta rama-n gura si da-i-as coliva cu sloboz lu tac-tu pa sicriu ???...mortzii tai, ca da nu erau shobolanii muisti aia 2 mancatzi de carabushi de ma-ta si tac-tu, nici loc de veci n-aveai ma bosketarule, sclerozat, mitoman, sifilitic, pamblicar si futut in cur, mortzii vostri de hiene bolshevic staliniste, sugeai pula cot la cort si gura la gura cu pipilica, muion-raion,lopix-marean cristescu, trole=marean, deceiver, oly, xoxo si pisdasera in toberoane/canale la gara de nord, lua-v-ar ebola si buba neagra toate clonele si conturile donate de bosketaru ala fomist manelisto-sarmalagiu de la oradea, sekestrat in portbagaj.
 
  Muieeee cpl, plm, ucl si fooolbal, hai SIMOOOO ! ...lua-mi-tzi rama-n dintzi da bulajii, care atzi ajuns sa divinizatzi si sa visatzi totzi bulanjii manelisto-retardatzi si tatuatzi, sa dormitzi cu posterelele lor la cap, da bulajii bolnavi care suntetzi, manca-v-ar viermii in frute cu papa si cu danel, cocoshatzi da haur si cruci...da din milioanele de euro futute/sparte/cheltuite zilele astea, au donat muistii macar cateva cruci si cosciuge pentru copiii aia inghitzitzi de ape, au inaugurat si ei un adapost, azil de batrani, orfelinat ???? :D
 
     
     
....daca nu ma dascarc complect dan coaie in noaptea asta, sa ajung iar pe la o locatie si sa ma trezesca vreun clopot da biserica/puscarie maine dimineatza, nici papa si nici danel, nu va mai salveaza sa va dezgrop totzi mortzii si vi-i fut in adeneu si maduva oasoasa. :D
 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

 

    Tu vorbesti de barfa, ma hemoroidu lu iliescu/visinescu, in mm(ma-ta mare) da stalinist sifilitic sclerozat ???
   In afara catorva zeci de recenzii mincinoase/promovare a prostitutiei organizate(corupere/trafic de **spam editat**e si droguri, 99% consumatoare de droguri) a ciorilor ciochiste si a gaborilor fututzi in cur de la sector 3/rond alba-unirii-circu globus cu cioare, moldoveni, gabori muisti, cerbi lopatari si restul labarilor, cu care se fute-n cur negoitza cocaina coitza, ce-ai adus tu benefic in haznaua asta, lu-mi-ar ma-ta rama-n gura si da-i-as coliva cu sloboz lu tac-tu pa sicriu ???...mortzii tai, ca da nu erau shobolanii muisti aia 2 mancatzi de carabushi de ma-ta si tac-tu, nici loc de veci n-aveai ma bosketarule, sclerozat, mitoman, sifilitic, pamblicar si futut in cur, mortzii vostri de hiene bolshevic staliniste, sugeai pula cot la cort si gura la gura cu pipilica, muion-raion,lopix-marean cristescu, trole=marean, deceiver, oly, xoxo si pisdasera in toberoane/canale la gara de nord, lua-v-ar ebola si buba neagra toate clonele si conturile donate de bosketaru ala fomist manelisto-sarmalagiu de la oradea, sekestrat in portbagaj.
 
  Muieeee cpl, plm, ucl si fooolbal, hai SIMOOOO ! ...lua-mi-tzi rama-n dintzi da bulajii, care atzi ajuns sa divinizatzi si sa visatzi totzi bulanjii manelisto-retardatzi si tatuatzi, sa dormitzi cu posterelele lor la cap, da bulajii bolnavi care suntetzi, manca-v-ar viermii in frute cu papa si cu danel, cocoshatzi da haur si cruci...da din milioanele de euro futute/sparte/cheltuite zilele astea, au donat muistii macar cateva cruci si cosciuge pentru copiii aia inghitzitzi de ape, au inaugurat si ei un adapost, azil de batrani, orfelinat ???? :D
 
     
     
....daca nu ma dascarc complect dan coaie in noaptea asta, sa ajung iar pe la o locatie si sa ma trezesca vreun clopot da biserica/puscarie maine dimineatza, nici papa si nici danel, nu va mai salveaza sa va dezgrop totzi mortzii si vi-i fut in adeneu si maduva oasoasa. :D
 

 

Omule daca ai spune mai pe scurt si la obiect niste chestii unora ar fi ok =))

Link spre comentariu
Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

    Tu vorbesti de barfa, ma hemoroidu lu iliescu/visinescu, in mm(ma-ta mare) da stalinist sifilitic sclerozat ???
   In afara catorva zeci de recenzii mincinoase/promovare a prostitutiei organizate(corupere/trafic de **spam editat**e si droguri, 99% consumatoare de droguri) a ciorilor ciochiste si a gaborilor fututzi in cur de la sector 3/rond alba-unirii-circu globus cu cioare, moldoveni, gabori muisti, cerbi lopatari si restul labarilor, cu care se fute-n cur negoitza cocaina coitza, ce-ai adus tu benefic in haznaua asta, lu-mi-ar ma-ta rama-n gura si da-i-as coliva cu sloboz lu tac-tu pa sicriu ???...mortzii tai, ca da nu erau shobolanii muisti aia 2 mancatzi de carabushi de ma-ta si tac-tu, nici loc de veci n-aveai ma bosketarule, sclerozat, mitoman, sifilitic, pamblicar si futut in cur, mortzii vostri de hiene bolshevic staliniste, sugeai pula cot la cort si gura la gura cu pipilica, muion-raion,lopix-marean cristescu, trole=marean, deceiver, oly, xoxo si pisdasera in toberoane/canale la gara de nord, lua-v-ar ebola si buba neagra toate clonele si conturile donate de bosketaru ala fomist manelisto-sarmalagiu de la oradea, sekestrat in portbagaj.
 
  Muieeee cpl, plm, ucl si fooolbal, hai SIMOOOO ! ...lua-mi-tzi rama-n dintzi da bulajii, care atzi ajuns sa divinizatzi si sa visatzi totzi bulanjii manelisto-retardatzi si tatuatzi, sa dormitzi cu posterelele lor la cap, da bulajii bolnavi care suntetzi, manca-v-ar viermii in frute cu papa si cu danel, cocoshatzi da haur si cruci...da din milioanele de euro futute/sparte/cheltuite zilele astea, au donat muistii macar cateva cruci si cosciuge pentru copiii aia inghitzitzi de ape, au inaugurat si ei un adapost, azil de batrani, orfelinat ???? :D
 
     
     
....daca nu ma dascarc complect dan coaie in noaptea asta, sa ajung iar pe la o locatie si sa ma trezesca vreun clopot da biserica/puscarie maine dimineatza, nici papa si nici danel, nu va mai salveaza sa va dezgrop totzi mortzii si vi-i fut in adeneu si maduva oasoasa. :D
 

 

https://dok7xy59qfw9h.cloudfront.net/075/635/910/1280003007-1roi0e3-hg1bn57e1mfifgk/original/file.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
    Hai cu statu paralel :D , sa (mai)dam o muie pe pagina noo, sa (mai)vedem inca o data cum da dracii in viermii, parazitzii, padukii si infractorii clonatzi, rasclonatzi si multiclonatzi, care isi petrec efectiv veatza, acilea nonstop de vreo 9 ani, de cand s-a dat drumul la prostiutia si proxenetismul organizat, implicit, traficul de droguri, de persoane si de **spam editat**e. :D

  

 

 

 

 

   BVO SIMOOOO !!! :D

Link spre comentariu

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Domnul a început sa se repete, "circul globus", și altele. 

Nu-i semn bun ... 

:no2

     Tie, ba boshorog **spam editat** si ghebos, muie ti-am mai dat, dar vad ca esti nesatul, tu kear vrei sa-ti iau existentza aia de paduke in pula pe repeat ? ... vrei sa mergi cu punga/plosca dupa tine, kear nu ti-ar luat nimeni totzi mortzii in pula si pa clona asta, da orfan si stafilococ sifonar, stalinisto-securist, care esti, chiar crezi ca circu si diversiunea asta de 2 bani si popa prostu mai tine la cineva ???

 Ai/atzi ramas doar si exclusiv parazitzii hiperactyivi acilea, care traitzi din mizeria asta de viatza si infractiuni, vizibil de catre orice imbecil/cititor cu mai mult de 8 clase facute pe bune si dooj de neuroni proprii inca activi/functionali, astia suntetzi, cateva zeci de bosketari, securisti, cioarili, taximetristi, recidivisti, parnaiasi in colivie cu acces la net/telefon/tableta si sectoristii-sclavii sclavilor, totzi fututzi in cur, clonatzi, multiclonatzi si rebraduitzi, plus donatiile de conturi verzi ale martalogului al maneleisi seketrat in portbagaj ca o oaie-pe la oradea-vrajeakla si pe undre rasa lui de orfan-ofigofren s-o mai ascunde, care promovatzi prostitutia si proxenetismul organizat, o lume mizerabila ce se baseaza in peste 90% din cazuri ca corupere de **spam editat**e si trafic de droguri, futu-zi mortzii ma-tii sa sobolab clonat diversionist, ca daca nu ie clonatu ala de gelu uro-limbistu, dylan buc, oly, tuikari, muioni, raioni, pipilici, piconi, kaizeri parizeri, lopixi, deceiveri, bretti si mortzii vostri, apari si tu ca un cacat bolnav si uscat pe batz cu clona asta ca sa creatzi circ si caterenica de puscarie, care tragetzi cu viatza si cu curu de site-uri de genu astuia, 100% penale, ca sa mai recenzatzi/promovatzi/vindetzi si voi cate un kil de kizda, care, in majoritatea aurolacelor astea amarat-analfabete, va mai intretzin si traficu de droguri, in mortzii, viii si kopkiii vostri.
  Astia suntetzi, niste parazitzi, majoritatea cu 4 rotzi/roabe/cosciugeSH, nespalatzi cu rame moarte ingropate in untura, cacatzi, opratzitzi si mancatzi de hemorizi la cur... 
...in mortzii vostri de cultivatzi/educatzi de google, parnaie si scoala de corectie, care daca nu va sunt suficiente pula-n cur/gat, acu-n vena si nara-n praf de copt, berea la pet/damigeana, vin cu cola si metaxa cu pepsi, oleduri 4 k in garsonerii de 6m2 si frigidere fram dan 70' cu ciorbe lungite, pangasius, plakie da platica, parizer si pateu, halucinatzii/vise/tripuri induse de iutub, fasbuci si whats-plm-up cu care o sa va rascolesc mortzii, vii si copkii, pana la banarea mea sau la inkiderea mizeriei asteia.
...rugati-va sa nu inkida astia iutubu, pa unde isi mai pierde lumea timpu ca sa se calmeze/evadeze dupa zile si zile dupa zile de munca constanta si prost platita la privat, sa nu ia odata paru si sa iasa pa strase printre gabori muisti coruptzi si mai infractori decat infractorii si restul paratzitzilor, sa sa-l lase doar pt ciori, manelisti, houseri drogatzi si retardatzi, ca suntem multzi scarbitzi de mizerii cu muie umana ca voi.
 
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...