Sari la conținut

0731741225 fata nonconformista - Titan


Postări Recomandate

Vizitator cristina6969
Reputație: 0

Dedic acest banc lui dragonuak477 și alinnut care sunt una și aceeași persoană, același țăran basit cu strunga de 2 m: De ce spermatozoidul are coadă?Ca să-l poți trage dintre dinți.

Link spre comentariu
Vizitator cristina6969
Reputație: 0

Bună Geo.Da ,sunt bine.M-am retras din domeniu,lucrez în contabilitate.Mi-am reluat studiile, m-am căsătorit, acesta fiind și cauza pentru care m-am retras și cel mai minunat lucru care mi sa întâmplat este faptul că sunt însărcinată și peste 7 luni voi deveni mămica.Va pup!Toate cele bune!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

Era insarcinata de acea sa si retras,despre  studi,angajare contabil minciuna,administratorul contului cristina6969 nu este persoana reala cu numele Cristina,banuiesc ca este o persoana de sex masculin.Zic acestea pentru ca eu am gasit mai multe profiluri cu poze ale persoanei cu numele Cristina pe un alt site din Romania,fata pe care noi o stiam si am cunoscuto.Va las pe voi sa ganditi daca ce zice mai sus este adevarat,

dragonuak477 ia-m zis pe ce site am gasito pe Cristina isi cauta un barbat pe acel site de dating.

Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

Dedic acest banc lui dragonuak477 și alinnut care sunt una și aceeași persoană, același țăran basit cu strunga de 2 m: De ce spermatozoidul are coadă?Ca să-l poți trage dintre dinți.

te inseli amarnic dragonuak477 și alinnut nu sunt aceas persoana,sunt persoane diferite,ar trebui sa iti dai seama.

Link spre comentariu
Vizitator cristina6969
Reputație: 0

Acesta este numărul meu de telefon +31687788787 .Cine dorește să vorbim, consideră că vrea să îmi spună ceva mă poate contacta.Pupici!!!

Link spre comentariu

Era insarcinata de acea sa si retras,despre studi,angajare contabil minciuna,administratorul contului cristina6969 nu este persoana reala cu numele Cristina,banuiesc ca este o persoana de sex masculin.Zic acestea pentru ca eu am gasit mai multe profiluri cu poze ale persoanei cu numele Cristina pe un alt site din Romania,fata pe care noi o stiam si am cunoscuto.Va las pe voi sa ganditi daca ce zice mai sus este adevarat,

dragonuak477 ia-m zis pe ce site am gasito pe Cristina isi cauta un barbat pe acel site de dating.

.. Unde? Pe Badoo :)))
Link spre comentariu
Vizitator cristina6969
Reputație: 0

Bine sănătos aronaghi!Sa îti povestesc o întâmplare.Mi-a intrat în urmă cu câteva luni un canar în casă,în condițiile în care era doar un geam rabatat.Și bineînțeles că băiatul meu sa jucat cu el până la omorât, l-am găsit jumulit,jumate fără pene,haos ce a fost acolo.Ghinionul lui ,norocul lui Tobias !Tu ce mai faci aronaghi?Toate bune?

Link spre comentariu

Vizitator alinnut
Reputație: 0

Acesta este numărul meu de telefon +31687788787 .Cine dorește să vorbim, consideră că vrea să îmi spună ceva mă poate contacta.Pupici!!!

nr de telf din Romania nu mai vrei sa afisezi ? :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...