Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:Fuckster's Land
  • Oras:Fuckster's Land

Deci pana acum m-am abtinut de la comentarii privind intalnirile voastre.dar voi chiar nu sunteti constinti ca sunteti monitorizati? Pe langa faptul asta voi chiar nu aveti prieteni cu care sa iesiti? Trebuie sa va intalniti aici? In plus cand va aud ca "am intalnit oameni minunati" ma bufneste rasul.si pe cei din alte localitati chiar nu ii inteleg sa vina.eu nu m-as duce si nici nu ma voi duce la intalniri de genul.si nu ma luati cu chestii de genul "hai si tu si o sa vezi ce bine e" ca nu sunt interesat. Sunteti patetici. Am vazut poza din clubul ala din pivnita sa nu ii zic numele si unul din voi mi-a format ideea despre ce gen de oameni merg la intalnire.parul ala cu carare pe mijloc, tipic looserilor. Atat am vrut sa zic. Nu va obositi sa raspundeti la acest post ca nu mai citesc raspunsurile.este ultima postare si ultima vizita.chiar trebuie sa va ganditi putin.

 

 

Multumim frumos ca nu ne-ai onorat cu prezenta. Sincer sa fiu, nu cred ca te-ai fi putut integra in mediul nostru de oameni patetici, tu bineinteles facand parte din "elita" umanitatii, si faptul ca te-ai fi deplasat sa ne cunosti, probabil ai fi cazut din rangul tau, de pe piedestalul tau de cristal, in lumea ta.

 

Probabil, facandu-ti aparitia erai "idolul" nostru, ai fi primit un statut de prim rang, in capul mesei.

 

Imi pare rau ca sunt coleg cu astfel de om pe un forum, chiar daca forumul este unul de vicii, dar toti suntem oameni cu principii, unde primeaza respectul reciproc si intelegerea, fara judecata.

 

Te "pupa" tata Fuckster in frunte! Si din partea tuturor celor prezenti la intalnire ai o urare de bine!

 

Pa Pa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator raynor009
Reputație: 0

Deci pana acum m-am abtinut de la comentarii privind intalnirile voastre.dar voi chiar nu sunteti constinti ca sunteti monitorizati? Pe langa faptul asta voi chiar nu aveti prieteni cu care sa iesiti? Trebuie sa va intalniti aici? In plus cand va aud ca "am intalnit oameni minunati" ma bufneste rasul.si pe cei din alte localitati chiar nu ii inteleg sa vina.eu nu m-as duce si nici nu ma voi duce la intalniri de genul.si nu ma luati cu chestii de genul "hai si tu si o sa vezi ce bine e" ca nu sunt interesat. Sunteti patetici. Am vazut poza din clubul ala din pivnita sa nu ii zic numele si unul din voi mi-a format ideea despre ce gen de oameni merg la intalnire.parul ala cu carare pe mijloc, tipic looserilor. Atat am vrut sa zic. Nu va obositi sa raspundeti la acest post ca nu mai citesc raspunsurile.este ultima postare si ultima vizita.chiar trebuie sa va ganditi putin.

 

Ai auzit vorba aia: " Ce te fute pe tine grija?"

 

Cum poti sa spui asa ceva despre niste persoane pe care nici macar nu le cunosti? Nu cred ca erai lucid cand ai scris acel mesaj, nu inteleg de ce iti pasa de niste persoane pe care nu le-ai vazut sau nu le vei cunoaste niciodata. Daca asa te sti tu comporta inseamna ca ai probleme.. prietene am sa iti spun un secret. Daca Politia sau cei care "monitorizeaza" acest forum chiar vor sa te gaseasca si sa te aresteze vor folosii IP-ul calculatorului tau ca sa te gaseasca ceea ce nu dureaza mai mult de 5 minute, iar intr-o dimineata pe la ora 2 cand dormi tu mai bine ai sa te trezesti din somn cu usa sparta si cu vreo 6 politisti in camera care te vor imobiliza si te vor duce la sectie. Stai tu linistit, ca Politia are treburi mai importante decat sa stea toata ziua pe un forum cu anunturi la curve. Sau ai facut tu ceva si te simti cu musca pe caciula?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Salut daca avetzi un loc pe sambata as veni si eu :D

sambata nu e o intalnire standard.. e ceva restrans.. sarbatorim ziua de nastere a unuia dintre noi... dar pastram legatura si discutam la urmatoarea intalnire mai "publica" ...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Apropo.. cu aceasta ocazie.. multumiri pentru minunata intalnire: CrazyLara, Fater, Adrian10, Lubric, Fuckster, PapiAlex ...

Doar noi de aceasta data...   ( + prietena lui Papi de la un moment dat )

Link spre comentariu

Vizitator Fater
Reputație: 0

Pfff... a curs alcoolu' :)))))   show cu ecou.. a fost supeeeerb

Nush despre ce vorbesti! A fost naspa rau, numa luzeri......nici nu inteleg de ce draq am ramas pana la 5 dimineata ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...