Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

adrian10, esti atat de nesimtit incat numai in public se poate rezolva totul! Sa nu mai vorbesc de altcineva!! Lara, nu imi mai bat capul cu nimeni, scuze

Te-as ruga sa incetezi sa ti-l bati si de perete. Nu ajuta deloc si deranjezi si vecinii...

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

io am facut recenzie cam spartana :) nu am nust ce vechime ... dar daca nu`i loc zice`tzi asa nu e cu suparare ... am intrebat doar ... pentru ca de ziua lu fuckster se zicea ca next time cand nu e asa de intim :) daca aveti loc e ok ... daca nu asta e :))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

adrian10, esti atat de nesimtit incat numai in public se poate rezolva totul! Sa nu mai vorbesc de altcineva!! Lara, nu imi mai bat capul cu nimeni, scuze

 

 

alexandru, adrian ii un domn, si nu inteleg ce s-a intamplat cu matale, de ai inceput sa vorbesti mai neadecvat, toti avem perioade de nervozitate, dar nu trebuie sa vorbim, urat unui om, care nu ti-a vorbit cu cuvinte asemanatoare pe care le-ai folosit tu la adresa lui.

 

II poti spune ceva si prin alte cuvinte.

Imi cer scuze fratilor oradeni de interventie, dar il stiam pe alexandru alt om, trebuie sa te mai temperezi alex, nu ai o varsta de pustan, ai trecut ceva prin viata, si la experienta matale de viata nu-i frumos sa vorbesti urat.

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0

Papitule gata tati ai devenit liber de contract?

As onora si eu cu prezenta dar trebuie sa plec

la un eveniment special poate pan la sfarsit de

an va mai vad.

 

Distractie faina.

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Mamaa, da' ce v-ati mai luat in gura... Ia nu stricati voi bunatate de topic ca ma supar! :sado

In fine, lista actualizata e urmatoarea:

 1 - Lubric
 2 - Fater
 3 - Sergiu (daca ajunge)

 4 - Adrian10

 5 - Lara

 6 - Loverboy

 7 - Chane`l (daca-i prin zona)

 8 - PapiAlex

 9 - Balkan

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

  Lista intalnire - 13 Decembrie 2013:

 

  1 - Lubric
  2 - Fater
  3 - Sergiu (daca ajunge)

  4 - Adrian10

  5 - Lara

  6 - Loverboy

  7 - Chane`l (daca-i prin zona)

  8 - PapiAlex

  9 - Balkan

10 - H0lyBoy + "Surpriza"

Link spre comentariu
Vizitator Fater
Reputație: 0

Dupa o conversatie pe mess, ne-am intalnit cu confratele balkan. E un tip OK! pentru aceea a si fost adaugat pe lista de prezenta (sper ca nu sunt obiectiuni impotriva lui ca e "numai" un ucenic...... )

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Va salut! Desi nu am vechime pe acest forum, as dori si eu o intalnire cu ,,gasca'' daca pot ,(trebuie sa gasesc un motiv serios pt a ma crede nevasta-mea sa scap ,,din lant'') si bine-nteles daca sunteti de acord cei care participati!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Va salut! Desi nu am vechime pe acest forum, as dori si eu o intalnire cu ,,gasca'' daca pot ,(trebuie sa gasesc un motiv serios pt a ma crede nevasta-mea sa scap ,,din lant'') si bine-nteles daca sunteti de acord cei care participati!

zepelin cere sugestii de la baietzii insurati c um sa-ti aburesti muierea. :laugh2  probabil tu esti casatorit (nenorocit) de curand si nu ai experientza :laugh2  este un topic deschis pe DG  unde poti  invatza sa minti nevestica :laugh2  bun venit in randul mincinosilor  :pope

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Lara, multumesc pentru "reclama"; esti o dulce! :rax2 Doar ca ai uitat sa specifici ca e vorba de nevestele altora! :wink2

 

Lista actualizata  a intalnirii din 13 Decembrie 2013:

 

  1 - Lubric
  2 - Fater
  3 - Sergiu (daca ajunge)

  4 - Adrian10

  5 - Lara

  6 - Loverboy

  7 - Chane`l (daca-i prin zona)

  8 - PapiAlex

  9 - Balkan

10 - H0lyBoy + "Surpriza"

11 - Zepelin68

12 - Fuckster ( asta vine si neinvitat :D )

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Suntem pe ultima suta de metri cu intalnirea de Vineri, am gasit si-am facut rezervare cu jumate de gura; trebuie sa dau un raspuns mai sigur Miercuri. Cine vrea detallii legate de acest aspect sa-mi dea un PM pentru a putea sa confirm sau nu prezenta noastra in acel loc. Multumesc anticipat!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...