Sari la conținut

Intalnire Oradea


Lubric

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Lubric distrativa voi sa va fie de bine ...eu voi veni data viitoare sper ca va placut surpriza trimisa de mine va salut respecte!!!!!

Chanel draga.. ms mult de surpriza si de incredere...  de sarbatori voi fi in Arad..daca ne sincronizam cumva, dau eu berea aceea promisa de Lubric...  ms mult..  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chanel draga.. ms mult de surpriza si de incredere...  de sarbatori voi fi in Arad..daca ne sincronizam cumva, dau eu berea aceea promisa de Lubric...  ms mult..  ;)

NU este stres fratioare..... cu cea mai mare placere te astept in Timisoara la mine acasa sa bem :2808.gif  :2808.gif  :2808.gif  :aplaud  si sa futem  :sexanal esi invitatul meu  .....potzi veni cu frateli PapyAlex ...va astept :hihat

Link spre comentariu

va multumesc ca m-ati primit printre voi,  a fost o intalnire reusita...ma bucur ca v-am cunoscut si sper sa nu fie ultima data cand ne vedem...Intradevar sunteti niste oameni minunati, Jos palaria...

Hey.... sper ca nu sunteti mahmuri si la ora asta... chiar asa bine v-ati distrat dupa ce am plecat eu? Oare cine a avut grija de cine? cine a facut mai multe boacane?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

va multumesc ca m-ati primit printre voi,  a fost o intalnire reusita...ma bucur ca v-am cunoscut si sper sa nu fie ultima data cand ne vedem...Intradevar sunteti niste oameni minunati, Jos palaria...

Hey.... sper ca nu sunteti mahmuri si la ora asta... chiar asa bine v-ati distrat dupa ce am plecat eu? Oare cine a avut grija de cine? cine a facut mai multe boacane?

am luat trista decizie sa fim cuminti chiar si dupa ce ati plecat :)  

Link spre comentariu
  • Oras:de peste tot si de nicaieri
  • Oras:de peste tot si de nicaieri

Loverel, vorbeste pentru tine! Cand am ajuns acasa m-am trezit sub dus c-o erectie (destul de) buna asa c-a trebuit sa ma ocup de ea cu gandul la una dintre "surprize".

 

Note:

Locatie: 9 - miros de fum si aburi de alcool

Normal: 0 - n-am facut

Oral: 0 - n-am facut

Manual: 10* - ne cunoastem de peste 20 de ani

GFE: 10 - tremura de placere

 

De recomandat n-o recomand... o tin doar pentru mine! :P

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

Loverel, vorbeste pentru tine! Cand am ajuns acasa m-am trezit sub dus c-o erectie (destul de) buna asa c-a trebuit sa ma ocup de ea cu gandul la una dintre "surprize".

 

Note:

Locatie: 9 - miros de fum si aburi de alcool

Normal: 0 - n-am facut

Oral: 0 - n-am facut

Manual: 10* - ne cunoastem de peste 20 de ani

GFE: 10 - tremura de placere

 

De recomandat n-o recomand... o tin doar pentru mine! :P

Ceva normal,Lubricel,dupa ce ai bagat botul la savarina mea dulshe,dulshe....si la altceva mai cu viata ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Loverel, vorbeste pentru tine! Cand am ajuns acasa m-am trezit sub dus c-o erectie (destul de) buna asa c-a trebuit sa ma ocup de ea cu gandul la una dintre "surprize".

 

Note:

Locatie: 9 - miros de fum si aburi de alcool

Normal: 0 - n-am facut

Oral: 0 - n-am facut

Manual: 10* - ne cunoastem de peste 20 de ani

GFE: 10 - tremura de placere

 

De recomandat n-o recomand... o tin doar pentru mine!

 

 

cea mai buna amanta a unui barbat: mana dreapta..  e cat de stramta o vrei, e curata, o ai cand doresti, face tot ce vrei tu si (in mod normal) nu te inseala niciodata =))

Link spre comentariu

Loverel, vorbeste pentru tine! Cand am ajuns acasa m-am trezit sub dus c-o erectie (destul de) buna asa c-a trebuit sa ma ocup de ea cu gandul la una dintre "surprize".

 

Note:

Locatie: 9 - miros de fum si aburi de alcool

Normal: 0 - n-am facut

Oral: 0 - n-am facut

Manual: 10* - ne cunoastem de peste 20 de ani

GFE: 10 - tremura de placere

 

De recomandat n-o recomand... o tin doar pentru mine! :P

 Lubric ai uitat ce e mai important... raportul calitate pret.... :))...

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Va salut! mi-a placut si mie intalnirea, nu degeaba am ajuns primul..sper sa ne revedem cat de curand. si sper ca nu am plictist pe nimeni cu (fosta) poveste de dragoste traita de mine sau mai bine ca am avut cui sa ma destainui..ca asa se poate invata si din greselile altora! toti sunteti ok..mai ales,,surprizele''

Link spre comentariu
Vizitator Crazy Lara
Reputație: 0

eu pot sa ma iau de el...pentru ca sunt seful lui...

Bai,sa mor!Mare sef ai ajuns Papito! Mai nou esti si seful lui? :laugh2

 

Zeppelin,ne bucuram,ca ai venit si te-am cunoscut :D

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

A fost o intalnire reusita insa mai calma ca de obicei,se vede ca este sfarsit de an si toti suntem cam obositi.......cu exceptia lui Lubric  care face ce face si ajunge tot sub  masa pana la urma.:P

Link spre comentariu
  • Oras:LA POARTA IADULUI ASTEPTAND PE PISICUTS
  • Oras:LA POARTA IADULUI ASTEPTAND PE PISICUTS

Valabil pentru toti baietii de baieti din Oradea,incepand de luni voi fi in orasul vostru timp de doua saptamani.primul pe lista mea este:

PapyAlex

Loverboy

Lubiric

Father

Adrian 10

si lista continua...va pup si va iubesc pe toti...voi veni cu Izabela si Raluca :ellao  :ellao  :ellao

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea Town
  • Oras:Oradea Town

Valabil pentru toti baietii de baieti din Oradea,incepand de luni voi fi in orasul vostru timp de doua saptamani.primul pe lista mea este:

PapyAlex

Loverboy

Lubiric

Father

Adrian 10

si lista continua...va pup si va iubesc pe toti...voi veni cu Izabela si Raluca :ellao  :ellao  :ellao

 

 

Wow...super... ma aflu intr-o avansata stare de fericire

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...