Sari la conținut

Maria LUX 0727192878


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

 

Un detaliu biologic de știut prntru marii amatori de dat limbi in păsărică: Beatrice cand se udă are secreții un pic acide, e ceva ce eu am mai vazut la alte fete cu care am fost (platite sau neplatite, n-are nicio legatura)... e o chestie biologica, nu e vreo boala si n-.

 

P

...

 

Ș

 

Nu sunt lamurit cu acest aspect. Ce inseamna secretie acida? Nu-mi amintesc sa fi intalnit vreodata termenul sau sa am vreun echivalent. Mai in gluma, singura secretie acida o avea Alien..:)

La modul serios, secretia are vreun miros? Vreo culoare ciudata? 

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Nu sunt lamurit cu acest aspect. Ce inseamna secretie acida? Nu-mi amintesc sa fi intalnit vreodata termenul sau sa am vreun echivalent. Mai in gluma, singura secretie acida o avea Alien.. :)

La modul serios, secretia are vreun miros? Vreo culoare ciudata? 

Coane asta e gusterul pazitor care ne explica voalat ca daca prestam limbi sa nu o facem in necunostinta de cauza, el doar ne previne. Baiat bun!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu

Hai sa mai incerc o data sa lamuresc treaba cu gustul păsăricii... E vorba pur si simplu de lichidul pe care o femeie il secretă atunci cand se uda. Nu, nu are culoare nici normala nici bizară, nu e ca in Allien, nu topește oțelul, ci doar ca nu e foarte placut la gust.

 

Pt o mai buna intelegere, ganditi-va la transpiratie: in acealeasi condiții de efort, caldura, umiditate, mirosul transpiratiei este diferit de la om la om.

 

După cum am zis, in cazul in care cineva dintre voi are in topul preferintelor sa dea limbi, atunci nu va pleca de la ea multumir - la fel cum, daca iti plac foarte mult sânii mari, nu o sa pleci multumit de la o fata care are sanii mici.

 

Deci e doar o precizare “good to know”, si in niciun caz o contrarecomandare in ce o privește pe fată per total.

  • Like 1
Link spre comentariu

Hai sa mai incerc o data sa lamuresc treaba cu gustul păsăricii... E vorba pur si simplu de lichidul pe care o femeie il secretă atunci cand se uda. Nu, nu are culoare nici normala nici bizară, nu e ca in Allien, nu topește oțelul, ci doar ca nu e foarte placut la gust.

 

Pt o mai buna intelegere, ganditi-va la transpiratie: in acealeasi condiții de efort, caldura, umiditate, mirosul transpiratiei este diferit de la om la om.

 

După cum am zis, in cazul in care cineva dintre voi are in topul preferintelor sa dea limbi, atunci nu va pleca de la ea multumir - la fel cum, daca iti plac foarte mult sânii mari, nu o sa pleci multumit de la o fata care are sanii mici.

 

Deci e doar o precizare “good to know”, si in niciun caz o contrarecomandare in ce o privește pe fată per total.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...