Jump to content

Bună tuturor

Recommended Posts

• Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

stai linistit Marcus nu te lua de nimeni sa nu te trezesti cu vreun par in cap ,cam asa se rezolva lucrurile la suceava,te pup Marcus, aaa si apropo bani si P... sunt pt toate nu va mai dusmaniti intr

Are și colegă dar nu îi deschid topic, pentru 3 zile cât stă de obicei, nu se merită căci nu vor apărea recenzii.

Am ajuns eu la fata cat a fost in oras..locatia intr-adevar in Burdujeni, dar in zona de blocuri noi, nu in partea de ghetou..chiar nu am ce sa comentez in legatura cu asta, locatia a fost ok, apartam

Posted Images

Te salutam Elena..cel mai usor tot pe publi24 cred ca poti gasi ceva de inchiriat in regim hotelier..

Dar pana gasesti, spune-ne ceva despre tine si serviciile tale..poate ai si vreo poza doua ca sa vedem ce vinzi ðŸ˜

ne-ai facut curiosi.

Te salutam Elena..cel mai usor tot pe publi24 cred ca poti gasi ceva de inchiriat in regim hotelier..

Dar pana gasesti, spune-ne ceva despre tine si serviciile tale..poate ai si vreo poza doua ca sa vedem ce vinzi ðŸ˜

ne-ai facut curiosi.

buna dragule nu vand flori 😂asa ca ma poti gasi la testate pe Bacau topicul "Bine v-am gasit" asa vezi ce "vand" 😂😂😂legat de intrebarea mea am cautat pe publi24 si nu gasesc nimic pupicei

Ok..m-am pus pe citit..😀

Recunosc ca mi-ai starnit interesul.

Sper sa gasesti cat mai repede cazare..😉😉

bag cucu in cazare 😂😂😂nu gasesc,am un grup de interesati pt care vin (bine vreau sa mai cunosc si alti interesati 😂 )dar niciunul nu stie vreun loc de cazare ,ti pup

...interesante recenziile din Bacău! Trebuie sa recunosc ca am citit fiecare pagina..(cu excepția celor de la final unde au apărut “amintirile ne chinuiesc”), nu ma săturăm sa citesc...

Felicitări, ... și sa ne vedem sănătoși dacă ajungi in zona și dai un semn.

...interesante recenziile din Bacău! Trebuie sa recunosc ca am citit fiecare pagina..(cu excepția celor de la final unde au apărut “amintirile ne chinuiescâ€), nu ma săturăm sa citesc...

Felicitări, ... și sa ne vedem sănătoși dacă ajungi in zona și dai un semn.

daca gasesc locatie am sa scriu aici nu cred ca are rost sa deschid un alt topic,va pulacesc di nu va vedeti si noapte buna tuturor 😘😘😘😘😘😘

Mai bine in zona centrala a orasului, G Enescu poate, Ramiro e in zona de "Harlem" daca tot facem aluzii la cartiere americane. Bine ai venit si poate ramai mai mult decat ti-ai propus :)

nu am ajuns inca si refuz sa vin in zona asta Ramiro daca voi spuneti ca nu este ok,daca gasesc ceva central voi veni,😘😘😘😘😘