Sari la conținut

Hei... salut! :*


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aș raspunde...Astăzi au fost 4 neserioși și un țepar :) Unele programări neonorate au fost de bun augur pentru că m-am putut întâlni cu oameni de calitate.

 

Țeapa este luată acum la ora 19, cu mesaj de anunțare la 19.05 :)

 

Eu revin luna viitoare și cred că încă vreo cel mult 13 luni :) , dacă nu-mi apare vreun pitic :)

 

Și tin să anunț că nu mă pot întâlni cu oameni care si-au "bătut joc" de timpul meu pentru că sunt scorpion și asta ar însemna să-mi bat joc de mine :) sau să plătesc cu aceeași monedă :)

 

Vă mulțumesc pentru minunatele întâlniri de care am avut parte și vă doresc tot binele din lume :*

 

Ne revedem luna viitoare :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru a nu crea confuzie:

-neserios= persoană pe care nu te poți baza;

-țepar= persoană care nu onorează programarea și nici nu anunță că nu o va onora.

 

Este alegerea mea dacă vreau sau nu să mi-o trag cu cineva.

 

Cârcotașii pot scrie ce vor, dar până să-și dea drumul degețelelor ar fi bine sa citească diferența dintre produs și serviciu, fără generala confuzie între prostituată și produs :))) chiar dacă ambele încep cu "pro"

 

Și nici să nu mai generalizeze precum dracnea. :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26643
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Gând la gând cu bucurie!🌺

Aștept cu nerăbdare noul tău număr de telefon pentru a prinde o programare.🌹

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Matracuca mai cere username-ul. Ce este? Vrei sa-i dai țeapă si nu poti decât daca-ti dezvălui identitatea virtuală de soricar?

Matracuca face un studiu: știai că doar ciorile si femeile folosesc cuvantul "matracuca"? La fel este și în cazul cuvântului "panaramă".

 

Asa că, da. Încă mai cer username-ul :) Și stai liniștit ca nu stau suficient de mult încât să-ți stric ploile :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Matracuca mai cere username-ul. Ce este? Vrei sa-i dai țeapă si nu poti decât daca-ti dezvălui identitatea virtuală de soricar?

Matracuca face un studiu: știai că doar ciorile si femeile folosesc cuvantul "matracuca"? La fel este și în cazul cuvântului "panaramă".

 

Asa că, da. Încă mai cer username-ul :) Și stai liniștit ca nu stau suficient de mult încât să-ți stric ploile :)

 

 @ Monique  unique , cand  revii  in vechea  urbe  Bucuresti, tu esti  la  categoria  speciala !

Cam  ceva de genul  ultra-super-triper -mega  -uber ! :bow2  :clapp  :crazylove

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Matracuca mai cere username-ul. Ce este? Vrei sa-i dai țeapă si nu poti decât daca-ti dezvălui identitatea virtuală de soricar?

Matracuca face un studiu: știai că doar ciorile si femeile folosesc cuvantul "matracuca"? La fel este și în cazul cuvântului "panaramă".

 

Asa că, da. Încă mai cer username-ul :) Și stai liniștit ca nu stau suficient de mult încât să-ți stric ploile :)

 

:) Tare asta.

Tanti, tu ai putea sa faci cel mult un studiu legat de forma si gustul penisurilor pe care le-ai degustat in lunga si glorioasa-ti cariera. Da' ca sa nu zici ca-s meschin, te informez ca "matracuca" provine din tucescul "matrak", si e un cuvant care a fost utilizat, printre altii, si de Caragiale sau Lazar Saineanu (chiar, astia ce or fi fost, femei sau ciori??????).

 

Cat despre stricat ploile, iti urez sa castigi toata viata exact atati bani cati am castigat si eu din activitatea asta.

 

PS Ignorance is bliss.:)

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...