Sari la conținut

Hei... salut! :*


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu cred că m-am prins. Dameza caută un motiv s-o taie din Iași. Și-a făcut număru p'acilea și tira! O păsărică mi-a șoptit cum că ar avea planuri mărețe, și anume să facă un mega fucking turneu în 8 orașe, câte 3 zile fiecare, în august-sept. Încă un lucru grăitor pentru neseriozitatea ei: la sfârșit de aprilie croncănea că ar urma să vină primul week end din fiecare lună la Bv, iar al doilea la Iași. Procent de realizare al angajamentului: 0,00%!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu de ex. ți-am trimis azi la ora 11:30 un SMS şi am cerut onoarea de a te cunoaste. Peste 7 min mi-ai răspuns că e ok şi mi-ai cerut să îți comunic un moment de timp preferat de mine. Peste încă 2 min ți-am răspuns că ora 13 ar fi pt mine perfectă. După care nu ai mai dat niciun semn. Oare trebuia să respect o programare nefăcută?... Dacă ai vrut să îti iei cuvântul înapoi ai fi putut să scrii : "Ştii ce pretenaş, nu mai e valabil." Să fie asta neseriozitate?...

Hei..."mare fan" , cine te-a supărat asa de dimineață?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Informare.

 

Facut programare prin SMS, din timp, ca om serios.

Primesc SMS cu acceptarea programarii. Mi se comunica si adresa, impreuna cu dorinta de a trimite SMS de confirmare cu 30 de minute inainte de programare.

 

Ceea ce am si facut. CU 40 de minute ininte, chiar. Niciun raspuns. Bun, nu-i nimic, o fi fata ocupata sa culce pula altuia.

 

Ajung la destinatie, si sun. NU RASPUNDE Nu-i nimic, nu o fi terminat cu cel dinainte, se mai intampla.

Sun dupa 10 minute. Nu raspunde. Mai sun de cateva ori intr-un interval de 30 de minute, daca tot batusem drumul pana acolo. Niciun raspuns. Incerc si un SMS. Nimic.

 

Intr-un final, ma resemnez ca d-ra e doar o tepara ca multe altele, care nu au o reputatie de aparat in Iasi, asa ca n-au nicio jena sa mearga dupa regula primul venit-primul servit.

 

Pacat de timpul pierdut, il puteam petrece intr-un mod placut in alta parte.

 

Pentru mine, fata nu e decat o TEPARA, cine vrea sa ii ia apararea, sa ma scuteasca de detalii, cine ma cunoaste, stie ca nu mestec vorbele inutil.

 

In curve si in frane sa nu ai incredere niciodata, si o vei duce bine.

Dacă tu esti G..... pot spune că îmi cer scuze.

Dacă tu esti programarea de la ora 15, te rog să nu mai încerci să iei legatura cu mine pentru că ești salvat la neseriosi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu vin în Iași pentru telenovele, nu îmi plac si cred că sunt un mod de imbecilizare.

Nu am secretară care să țină o evidență.

Ieri, la ora 12 am avut o programare care a ținut pana la ora 13, apoi am luat-o la pas pana la auchan si inapoi ( Nu pot lucra fără protecția muncii), am avut parte de teapa de la ora 15 ( asta cu fututul este o stare de spirit la ăștia mai bătrâniori, degeaba ai ajuns dacă nu ai dat un sms de intarziere, pur si simplu îmi piere cheful pentru care sunt renumită), apoi am dat o țeapă la ora 16.30 ( pur si simplu am ațipit și m-am trezit la 17.30, sunt în faza în care îmi revin după 3 săptămâni haotice în care nopțile mi-au fost zile), apoi a venit programarea dela 18 fără 10, apoi la ora 19, văzând că nu am primit sms-ul de confirmare am trimis eu un sms programării de la ora 19, mi-a răspuns că nu ajunge, apoi am făcut o altă programare pt 19.20 si asta mi-a fost ziua.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hei..."mare fan" , cine te-a supărat asa de dimineață?

Până ieri am fost fan al tău, după bâlbâiala de ieri, pe care nu ai reușit să o explici, am trecut în tabăra opusă, a detractorilor. Și văd că nu am fost un caz singular...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eu nu vin în Iași pentru telenovele, nu îmi plac si cred că sunt un mod de imbecilizare.

Nu am secretară care să țină o evidență.

Ieri, la ora 12 am avut o programare care a ținut pana la ora 13, apoi am luat-o la pas pana la auchan si inapoi ( Nu pot lucra fără protecția muncii), am avut parte de teapa de la ora 15 ( asta cu fututul este o stare de spirit la ăștia mai bătrâniori, degeaba ai ajuns dacă nu ai dat un sms de intarziere, pur si simplu îmi piere cheful pentru care sunt renumită), apoi am dat o țeapă la ora 16.30 ( pur si simplu am ațipit și m-am trezit la 17.30, sunt în faza în care îmi revin după 3 săptămâni haotice în care nopțile mi-au fost zile), apoi a venit programarea dela 18 fără 10, apoi la ora 19, văzând că nu am primit sms-ul de confirmare am trimis eu un sms programării de la ora 19, mi-a răspuns că nu ajunge, apoi am făcut o altă programare pt 19.20 si asta mi-a fost ziua.

Ah, ia uite cine joacă acu' cartea sincerității...😀

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Unde vezi tu bâlbâială,eu văd un raspuns in care "interval orar" înseamnă ora 13. Si asta spune tot. Spor la scris pentru că nu mai am de gand sa îți răspund.

Ultimul mesaj la subiectul respectiv: motivația ta e puerilă. Într-un pas următor era foarte simplu de clarificat durata întâlnirii. Dar te-ai gândit tu să faci din asta un criteriu de selecție, fiind atât de solicitată. În fine...

Link spre comentariu

Femeile au modul lor particular de a-și cere scuze.

Sunt numai ochi si urechi sa aflu. Eu o stiu pe aia, cate femei, atatea moduri de a-si cere scuze.

 

Cat despre jigniri gratuite, ele nu ajuta pe nimeni. Sunt un om combativ, dar nu injur oamenii pentru orice.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare că am deranjat!

Ca și o concluzie declar următoarele:

Poți fi membrul membrilor, nu tolerez neseriozitatea si imbecilitatea.

Sunt o curvă cu pretenții, nu dau în cap nimănui, nu oblig pe nimeni să mă viziteze.

Dacă anumiți membri s-au simțit ofensați, pierderea lor. Eu nu ma fut în cur pentru bani si nici nu voi deveni pupincurista. Cui ii place de mine ma vizitează, cui nu-i place nu ma vizitează. Lucrurile întotdeauna au fost simple.

Dacă voi aveti impresia că-mi voi călca în picioare principiile, va înșelați.

Nu am fost niciodată o figuranta și consider că cerințele mele sunt de bun simt.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...