Sari la conținut

Hei... salut! :*


Postări Recomandate

Pai bre Monica, stai calma, sa nu crape ceva in tine. Nu conteaza ce membru sunt, conteaza ca sunt perceput pe forum ca om serios, pe cand actiunile tale de om serios au luat-o la vale ca bursa din New York in 1929.

 

Eu te-am tratez politicos, in toate mesajele de pe forum sau pe telefon si tu imi spui ca  "nu tolerez neseriozitatea si imbecilitatea"?

Pai cea neserioasa ai fost tu, acum dai dovada si de imbecilitate, neapreciind ca am fost baiat finut, desi tu mi-ai tras clapa? :slap2
 

 

Dacă voi aveti impresia că-mi voi călca în picioare principiile, va înșelați.

 

Ai principii doar cand e vorba de tine, nu le aplici si altora.

 

Nu am fost niciodată o figuranta și consider că cerințele mele sunt de bun simt.

 

Sunt de bun simt, sa nu ti se traga clapa. Doar tu ai voie sa o tragi altora. :laugh2

 

Totusi, G. te saluta. :pope

Link spre comentariu

Cu aceasta d-ra care  scoate in fata  o  falsa spoiala de civilizatie, mi s-a confirmat inca odata: nu merita sa te comporti frumos cu cineva care iti trage clapa.

 

Aviz amatorilor de intalniri cu Monica:

-sa aveti inca 2 variante de rezerva

-daca nu raspunde, nu pierdeti mai mult de 10 minute insistand la telefon, stanga-nprejur spre urmatoarea pizda, altfel ramaneti cu pula sculata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mă sa-mi bag picioarele, cine pana mea te crezi mă?

Ai luat si tu o țeapă, iti doresc sa ai parte de atâtea tepe pe cate am parte eu.

Revino-ti, viața e o curvă, bine ai venit în lumea mea!

Ce te tot plângi ca fată mare la pula?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si uite așa, renunț la forum. Cartela nu am rupt-o pana acum doar pentru că mai am vreo două programări si am de gand sa le respect.

Asa că îmi voi pune anunt pe publi, neseriosii tot neseriosi vor fi, numerele salvate în telefon tot salvate vor fi, dr cel putin nu voi mai fi luată la pilă virtual si gratuit, pentru unu căruia nu i s-a mai răspuns la sms (wtf), pentru un altul care se crede zmeu, etc.

Gata. Ati mai scapat de o curvă fitoasa,neserioasă,sau cine stie cum.

Monica log out.

Link spre comentariu

Mă sa-mi bag picioarele, cine pana mea te crezi mă?

Ai luat si tu o țeapă, iti doresc sa ai parte de atâtea tepe pe cate am parte eu.

Revino-ti, viața e o curvă, bine ai venit în lumea mea!

Ce te tot plângi ca fată mare la pula?

Un om serios, ti-am mai zis. Nu te mai agita, ca nu iti face bine la sanatate.

Cu alte cuvinte, daca tu ai luat teapa de la careva inainte, e normal sa-mi fi dat  si tu mie teapa. Buna logica! :laugh2

 

 

Pai nu ma plang, doar ti-am demontat explicatiile de rahat pe care le dai.

Nebeneficiind de serviciile tale, nu o sa imi lipsesti, asa ca ma doar fix in koor ca o sa dispari din Iasi.

 

 

Si uite așa, renunț la forum. Cartela nu am rupt-o pana acum doar pentru că mai am vreo două programări si am de gand sa le respect.

 

Da-le teapa! Daca citesc pe forum, macar se asteapta la asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Normal ca nute doare , fiecare e cu pizda ma-sii. Dacă nu îți voi lipsi ție asta nu inseamna ca nu voi lipsi nimănui.

Am asa un sentiment de împlinire ca ti-am dat țeapă aia! Chiar daca a fost fără intenție, se pare ca m-a scapat divinitatea de o întâlnire cu tine!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu intelegi, tu nu existi ca om, de vreme ce una pretinzi ca esti, dar realitatea e fix invers.

Pulifiricilor care iti canta in struna nu am ce sa le spun, decat ca imi e mila de ei.

 

Hai, trage tare cat nu atarna pe tine alea alea, acusi se termina sfoara si ramai cu amintirile cand faceai niste bani usor.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Numai sotul si sotia intind cearta, asa ca noi avem toate motivele sa-i punem punct.

 

Eu te apreciam pentru fizicul tau, daca era si restul la acelasi nivel, discutiile erau evitate.

Nu vreau sa crezi ca ii tin partea Monicai. Cand a venit la Brasov si eu am patit la fel ca tine. M-am programat prin sms pentru a doua zi, ea mi-a cerut confirmare cu 30 min inainte..binenteles ca nu a mai raspuns...draci pe mine😃😃😃😃

Mai tarziu i-am trimis un PM in care i-am cerut socoteala!😃😃😃

Si-a cerut scuze...apoi ne-am intalnit pana la urma...si din pacate, nu am mai reusit a doua intalnire datorita programului ei si al meu...

Dar tot ce pot spune ca a fost cea mai dulce teapa!😃😃😃

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu vreau sa crezi ca ii tin partea Monicai. Cand a venit la Brasov si eu am patit la fel ca tine. M-am programat prin sms pentru a doua zi, ea mi-a cerut confirmare cu 30 min inainte..binenteles ca nu a mai raspuns...draci pe mine

Mai tarziu i-am trimis un PM in care i-am cerut socoteala!

Si-a cerut scuze...apoi ne-am intalnit pana la urma...si din pacate, nu am mai reusit a doua intalnire datorita programului ei si al meu...

Dar tot ce pot spune ca a fost cea mai dulce teapa!

 

Diferenta intre situatia ta si a mea e cea ingrosata. :snap

 

 

Ooooo... parcă ai devenit un pic mai maleabil... haide... unde-ti este înverșunarea? Pune curva la punct, să-și știe locul, să nu mai scoată capul!!!

 

 

Nu castig nimic din asta.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...