Sari la conținut

Hei... salut! :*


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru mine nu contează,dar pentru cei mai multi le convine zona centrală.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Mă gândesc că știți ce clădiri, blocuri sunt în zona Grădinii botanice :) Eu as opta pt zona asta dar astept si parerea voastră :*

salut colega, zona Tudor linga  hotel Zimbru   blocurile noi sau Palas s-au Nicolina, unde pretul chiriei ar fi 300 -350 de euro   , zona gradini botanice ar fi peste mina nu cred sa mearga , succes ori ce ai alege.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pe langa pat
  • Oras:Pe langa pat

Mă gândesc că știți ce clădiri, blocuri sunt în zona Grădinii botanice :) Eu as opta pt zona asta dar astept si parerea voastră :*

pe vremuri Irina de la top a stat pe la Exclusiv residence...da e destul de complicat...interfon la poarta...
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ajungi așadar vineri la prânz și stai mai puțin de 48 ore? Ar fi poate o idee sa pleci duminică cu trenul de 14 sau cu cel de 16:40, în felul asta mulți ar putea profita de dimineața zilei de duminică. Toată lumea ar iesi câștigată.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Monica,ai grijă mare,în Iași sângele a dat rău în clocot,parafrazînd:

>Fiarbă sângele-n vene, spumege vaginul, Dacă mândrii moldoveni aste le nutresc; Căci rămâne pisicuța, deşi moare cocoșelul!<

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@Tyger1,ai greșit amarnic.Nu am pretenția de-a fi primul la o fată, alții au astfel de pretenții,nu dau nume,se știu ei(unii se supără foc, sunt foc și pară dacă nu sunt primii). Citești de regulă recenziile mele și ar fi trebuit să știi că prefer,în prima zi să fiu ultimul.Spre exemplu la Alina/Inna,în ultimul an,am respectat regula aceasta,doar săptămâna aceasta am fost a doua zi,dar tot ultimul,în prima zi mi-a furat-o Moș Ene.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Puteai să fii penultimul,dar nu ultimul.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

O primavara frumoasă, Monica! Pentru programări folosim nr din descrierea ta?

Daca nu am sunat de vreo 5 ori la numarul din semnatura sa fiu al dreaqu, intra mereu mesageria vocala....

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Abia am ajuns, apartamentul e pe lângă Palas Mall și nu este situat într-un bloc nou.

Acum îl personalizez un pic, apoi mă duc să fac câteva cumpărături și cred că voi fi disponibilă începând cu ora 16-16.30.

Regula o mențin: programarea se confirmă cu 30 de minute înainte.

Dacă vrei să ne întâlnim astept sms cu userul de pe nimfo și ora la care dorești, până pe la orele 20-21 astăzi, mâine e posibil sa stau pana mai târziu :*

Numărul de telefon la care sunt de găsit este: 0759677237

 

Cam atât, mă duc să cumpăr gel de duș :))

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...