Sari la conținut

SEX TOTAL 0735945441 - posibil anal neprotejat


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Cum se face ca in Cta nu erau asa com-uri proaste,,,si totusi sunt aceeasi fata????Ok,hai sa incerc sa explic,1-este fix problema mea cum fac sexul oral si anal,2-cine vrea vine si ramane ,cine nu oferta este mare,3-nu sunt drogata ,4-nu am,, peste,,,5-in locatie suntem 3 fete prin urmare pot fi in casa si alti clienti.6-tipul cu vanataile,nici macar nu  m-ai intrebat de ce sunt vanata si ai tras tu singurel concluzia ca m-a batut ,,pestele,, nu-i asa???Incerca-ti sa va abtineti de la concluziile pripite si daca aveti ceva de spus ,spuneti eventual cand aj ori la mine ,ori la colegele mele.Aaaaa si referitor la ,,JAVRA,, de catel,,,dc a comentat o singura pers despre catel?iubitul meu nu este problema mea ca tie nu iti plac animalele si ca el te-a simtit,probabil de asta te-a si latrat,de muscat in niciun caz...Prin urmare ,cine doreste ma gaseste pe acelasi nr de tel.V a astept

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci ce a scris nycole spune tot si anume ca in Constanta nu a avut ASA comment-uri proaste. Nici macar nu a incercat sa spuna ca nu a avut recenzii negative, ce am inteles eu ca a vrut sa zica e ca nu erau chiar ASA de negative :)) Deci erau tot negative dar nu asa...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la nycole acum 3 seri dp cateva pahare pentru o descarcare rapida... Fata de ultima data cand am fost la ea are locatie noua la baba novac. Am sunat domnisoara am facut programare ca la dentist cu 40 min inainte, am sunat cand am ajuns pentru indrumare care a fost foarte simpla fara sa te plimbe deloc ca altele, am urcat in bloc la un etaj care nu e necesar sa chemi liftul si de aici surprizele incep sa apara. Am asteptat vreo 5 minute la usa pe scara fara nici un motiv si cand deschide usa imi zice sa o iau direct spre camera. Ajuns in camera ma intreaba cat stau ii zic ca o fin. Imi spune 50 lei dar la tel ceruse 60 cred ca sa incurcat. Ii pun banii pe pat ii ia dispare alte 10 minute eu crezand ca se duce la dush nu zic nimik, cand se intoarce o vad la fel imbracata uda de loc... Sar peste astea ma dezbrac ii zic ca vreau O/N se apuca de treaba si dupa 40 de secunde scoate sacu lu mos craciun si da sa il puna la care ii zic sa continue cu oralu si ea nu ca e tare si sa nu se duca erectia , eu nu ca nu se duce si tot asa vreo 3 min dupa care am lasato sa il puna. Sa intors singura capra si dupa 5-6 min de normal imi zice sa dau sacu jos sa trecem la anal :o WTF... Ii zic ca il las acoperit ca nu imi plac sporturile extreme si ea da sa ma linisteasca ca face zilnic anal neprotejal de foarte mult timp si e curata , bineinteles ca tot pas am zis si am intorso sa termin la oral la care nu a comentat deloc. Acum notele .....

Oral - 7 pentru ca nu zgarie

Normal - 6 pentru ca nu comenteaza dar dai ca in traista

Anal - 7 pentru curatenie , nu sa simtit nici un miros nimic, fara comentarii dar tot ca in traista dai.

Locatie - 8 usor de ajuns , baie curata , sapun lichid No name, in schimb 2 prosoape de sters ude si jegoase atarnate in perete pentru sters.

Scz pentru scris dar ca de obicei scriu dp tel si in mers...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am uitat sa mai spun ca fatza de data trecuta burta a crescut ai am intrebato daca e gravida la care ea imi zice ca nu dar are niste probleme medicale din cate crede ea si de asta e asa . Am intrebat-o daca a fost la analize ceva de genul asta si a zis ca nu din motiv ca ea lucreaza non stop si nu are timp de analize ... Partea nasoala ca am intrebat la sfarsit si imi parea rau de oralu ala nep. Inca o chestie mai este ca iese la geam si ii face semn la peste cat sta o fin sau o ora...

Link spre comentariu

+1 milmoi , asa ca ai fost , pe ce geam iese si face semn la peste mai frate ? Si pestele sta in strada sau in benzinarie ? Sau in blocul de vis-a-vis ? Cat a stat 10 min in bucatarie nu putea sa-i faca semn ? Ba ce draq ma ? Am fost la ele de destule ori incat sa ma plictisesc dar asta e prea de tot. Intr-adevar burta e vizibila , vanataile erau si ele odata , iar pata pe picior o are andreea.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

+1 milmoi , asa ca ai fost , pe ce geam iese si face semn la peste mai frate ? Si pestele sta in strada sau in benzinarie ? Sau in blocul de vis-a-vis ? Cat a stat 10 min in bucatarie nu putea sa-i faca semn ? Ba ce draq ma ? Am fost la ele de destule ori incat sa ma plictisesc dar asta e prea de tot. Intr-adevar burta e vizibila , vanataile erau si ele odata , iar pata pe picior o are andreea.

Alea 10 min nu stiu unde le-a stat, dar cand o persoana da perdeaua la o parte de la geam , il deschide si arata cu degetul 1 ce inseamna asta? Pestele nu stiu unde sta ca nu am iesit la geam sa ma uit, da sunt sigur ca exista si ca nu de nebuna a facut semnu asta. Am fost si eu de multe ori la ele cand stateau lg mall vitan , si langa phd pentru ca pretul mi se pare corect la serviciile care sunt prestate. Eu am fost in camera din stanga dupa hol, geamul este pe spate banuiesc.

Link spre comentariu

 

Nu vreau sa intru intr-o discutie contradictorie cu cineva si nici sa jignesc.

Referitor la intrebarea """Esti normal la cap?"""" o voi trata ca atare si am sa consider aceasta intrebare adresata mie ca fiind una scrisa din repezeala datorita socului avut de dumneavostra dupa citirea recenziei mele,fara a va gandi ca poate jigniti persoane care nu le cunoasteti,nu cred ca este cineva normal la cap in lumea asta,toti avem cate o pasarica ascunsa acolo in inconstient si subconstient.Personal daca imi dadea orice motiv de ingrijorare ma opream punand prezervativul pentru anal,uneori analizam rapid situatia si urmam instictul masculin.Noroc sau cunoastere,important este ca nu am luat nimic.

 

P.S.  Toti ne asumam un risc cand mergem la aceste domnisoare,mai mic sau mai mare,depinde,nu vi s-a rupt niciodata prezervativul la normal ???

 

Imi cer scuze de off topic si administratorilor pentru acest replay,daca se considera deranjant si nepotrivit,rog a fi sters acest replay

Colegul are foarte mare dreptate. La acel anal care l-a detaliat ai foarte putine sanse sa rezisti mai ales daca esti "horny"... Si eu as fi procedat la fel numai ca de...nu am avut pana acuma sansa :) Multumim pt aceasta recenzie detaliata si promit ca v-oi reveni si eu cat de curand cu ceva experiente. Ciocane tari si sa cositi tot ce prindeti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   O sa incep sa spun ca am facut o mare greseala si asta, k unii din voi a-ti laudato degeaba pe nebuna asta.

 Locatie dristor aproape de dristor 2 metrou,urc deja de cand ma primit am simtito ca nui in apele ei,o fata nervoasa o intrebam dak pot merge la baie si ea pe un ton ridicat,stai asa nu vezi ca e okupat asteapta si te duci,dar eu doar intrebasem...cand incepem oralu protejat la cerere direct sami puna caciulita.abea a intrat johnyy era flescait,ii zic un preludiu ceva,iar ea pai ce vrei sa-ti fac....wow deja eram sigur ca mi-am luat teapa.

 Dupa ce se trezeste cat de cat imi zice sa io bag in cur dupa cateva min ii zic sa schimb pozitia ea cica aa vrei sa scot prezervativu sa fin oral?:)))cred k sta prost cu auzu,in fine se urca peste mine si ce imi aude urechile? 

 " Hai concentreaza-te sa termini ca uite put a caca de caine si m-am si spalat" :)))deci ma mir cum de nu mia murit instantaneu

 Si mam concentrat si terminat repede,ma imbrac si plec,platit 50 o fin

 Intre timp ce ma imbracam ea a fugit la baie sa se spele si cica vorbea cu mine nam inteles nimik ce a zis doar cand zicea "ma auzi" si "intelegi ce vreau sa spun cand faci anal pot oricand sa ma scap pe mine" :))) deci asa comedie daca ma duceam la film ma costa biletu mai scump.

 Eu nu o recomand in nici un sens poate altdata nu era drogata sau beata dar azi prin ce am trait nu vreau sa treceti...clar

Notele:

Locatie-6 se plimba un caine pe acolo o colega se ducea la baie trantea usi

Oral-4

Normal-4

Atitudine- corigenta

 Sal,sper ca am fost de folos

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am uitat sa mai spun ca fatza de data trecuta burta a crescut ai am intrebato daca e gravida la care ea imi zice ca nu dar are niste probleme medicale din cate crede ea si de asta e asa . Am intrebat-o daca a fost la analize ceva de genul asta si a zis ca nu din motiv ca ea lucreaza non stop si nu are timp de analize ... Partea nasoala ca am intrebat la sfarsit si imi parea rau de oralu ala nep. Inca o chestie mai este ca iese la geam si ii face semn la peste cat sta o fin sau o ora...

hahahahhhahahahaha m-a amuzat tare rau faza cu geamul si cu ,,pestele,,Doamne cat puteti abera....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Domnilor daca tot nu va pot multumi,dc nu mergeti la alte fete sau dc mai reveniti la mn?nu inteleg,nu sunt perfecta am si eu problemele mele,aaa si inca ceva hotarati-va trag coca pe nas,ma droghez la seringa ,sunt nebuna sau .......astept sa-mi spune-ti concluziile...o seara placuta va doresc

\

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Domnilor daca tot nu va pot multumi,dc nu mergeti la alte fete sau dc mai reveniti la mn?nu inteleg,nu sunt perfecta am si eu problemele mele,aaa si inca ceva hotarati-va trag coca pe nas,ma droghez la seringa ,sunt nebuna sau .......astept sa-mi spune-ti concluziile...o seara placuta va doresc

\

 

In caz ca nu era o intrebare retorica , concluzia mea este ca nu esti sanatoasa la cap!

 

Anal si normal neprotejat. E treaba ta ce faci cu viata ta dar permite-mi sa-ti mai spun odata, nu de alta dar observ ca ai probleme cu comprehensibilitatea : Nu esti sanatoasa la cap. 

 

E trist  ce ti se intampla...sincer imi pare rau pentru tine si pentru cum iti poti fute viata in asemenea hal. Droguri sau nu! 

 

Foloseste macar anticonceptionale...nu cred ca e necesar sa aduci pe lume o viata in conditiile tale. Rezuma-te la a-ti distruge doar tie viata.

 

P.S 

 

 

Am intrebat-o daca a fost la analize ceva de genul asta si a zis ca nu din motiv ca ea lucreaza non stop si nu are timp de analize ... Partea nasoala ca am intrebat la sfarsit si imi parea rau de oralu ala nep. Inca o chestie mai este ca iese la geam si ii face semn la peste cat sta o fin sau o ora...

 

Pe mine m-a amuzat faza cu "nu am timp pentru analize pentru ca lucrez non-stop.

 

Trist...foarte trist!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

AT: SEX total, iti ofer momente incendiare cu doar 50 L finalizarea, te astept non stop pentru cele mai incitante clipe de ne uitat, poze reale, loc Big Berceni, non stop. 50L 

post-64257-0-30781200-1399657015_thumb.jpg

post-64257-0-48589100-1399657018_thumb.jpg

post-64257-0-65925100-1399657021_thumb.jpg

post-64257-0-15709700-1399657025_thumb.jpg

post-64257-0-52926000-1399657029_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Domnilor daca tot nu va pot multumi,dc nu mergeti la alte fete sau dc mai reveniti la mn?nu inteleg,nu sunt perfecta am si eu problemele mele,aaa si inca ceva hotarati-va trag coca pe nas,ma droghez la seringa ,sunt nebuna sau .......astept sa-mi spune-ti concluziile...o seara placuta va doresc

\

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...