Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

nup este printre noi uni din ei :)

Tu esti cea mai proasta curva de pe site,arați înfiorător,pitica,obeza,plina de celulita,urata cu spume,jegoasa,analfabeta...................

Încerci cu disperare sa te bagi in seama cu noi,sa câștigi respectul nostru,sa-ti faci reclama si bineînțeles clienții.

Hipopotamule te amăgești singura,noi nu vom fute niciodată asemenea creaturi grotești,futem femei adevărate,frumoase cu o igena impecabila si care știu meserie,nu basituri cărora le put pizda a peste stricat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ba daca tu zici asta atunci frate nu va mai bagati in discuti cu mine , asta daca tot te gandesti si aduci acuzatie ca eu imi fac reclama pe spatele tau ! serios daca asta crezi nu mai discuta cu mine nu este greu :) 

Tu esti cea mai proasta curva de pe site,arați înfiorător,pitica,obeza,plina de celulita,urata cu spume,jegoasa,analfabeta...................

Încerci cu disperare sa te bagi in seama cu noi,sa câștigi respectul nostru,sa-ti faci reclama si bineînțeles clienții.

Hipopotamule te amăgești singura,noi nu vom fute niciodată asemenea creaturi grotești,futem femei adevărate,frumoase cu o igena impecabila si care știu meserie,nu basituri cărora le put pizda a peste stricat.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Fiecare crede ce vrea , nu discut si nici nu spun nimic despre nimeni ! eu cu voi inchei subiectul astazi pt ca de la o gluma am ajuns sa ma cert nu cu unu cu 6 voi sariti in haita doar virtual ca real ... ! cum a zis pisulica ca imi fac reclama cu voi , baietilor daca asta credeti de ce imi dati importanta? acum serios . De ce stati la discuti cu mn ?

Sa nu zici ca tuicaru troleu sau Marean ca nu te cred
Ai de plm. Fa tu te-ai indragostit de el
=))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sa nu zici ca tuicaru troleu sau Marean ca nu te cred

Ai de plm. Fa tu te-ai indragostit de el

=))

Nu vericule,încearcă o mangleala ieftina,sa inducă ideea ca este respectata de greii forumului,ca Motanul este la degetul ei mic si baneaza pe cine vrea pizda ei. Încearcă exact ce a făcut Ines când s-a crezut regina site-ului,dar proasta asta uita ca Ines a ajuns bătaia de joc a tuturor,inclusiv a Motanului.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ba daca tu zici asta atunci frate nu va mai bagati in discuti cu mine , asta daca tot te gandesti si aduci acuzatie ca eu imi fac reclama pe spatele tau ! serios daca asta crezi nu mai discuta cu mine nu este greu :)

Nu te bagă nimeni in seama cat timp stai in cocina ta si nu le iei mortii si familia in pula la toti,asa cum erai invatata cand te prostituai pe centura.

Aici este alta lume,nu merge cu prosteala,mangleala,amenințări si înjurături de centurista infecta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ines e prea smechera pt tine :)

Nu vericule,încearcă o mangleala ieftina,sa inducă ideea ca este respectata de greii forumului,ca Motanul este la degetul ei mic si baneaza pe cine vrea pizda ei. Încearcă exact ce a făcut Ines când s-a crezut regina site-ului,dar proasta asta uita ca Ines a ajuns bătaia de joc a tuturor,inclusiv a Motanului.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Ma amuz pe seama prostilor in ultima perioada , reclama la greu =)) ! o sug dupa spatele prostilor ce imi pronunta numele ce plm sunt o smechera! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ma amuz pe seama prostilor in ultima perioada , reclama la greu =)) ! o sug dupa spatele prostilor ce imi pronunta numele ce plm sunt o smechera! 

Trebuie sa ai ce sa sugi.

Vorbește lumea rea si dușmănoasă ca esti leșinată de foame,halești doar covrigi de la Big si cumperi țigări la bucata.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

cred ca pe tine sigur , mai punem ca ma visezi si noaptea in somn cand dai minusuri ? batjocura ce esti

Pe Carla si votka-tuicar
=))

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

 Am mai spus ca nu sunt rozkendra, dar esti prea prost sa citesti si sa intelegi un enunt simplu. 

 Sunt  cinci indicii care devoaleaza cine esti tu de fapt, esti doar o clona prostanaca  a unui mare imbecil de aici.

 Cuvantul zbanghiu - e suficent sa dai o cautare sa vezi de cate ori l-ai folosit  pe contul principal.

 Emoji pe care-i pui dupa fiecare enunt pe care-l faci. 

 Boala ta mai veche acordarea de puncte negative  care a fost acuta in perioada in care ai cumparat ceva conturi SP ca sa banezi alti useri  si a devenit cronica de vreme ce  ti-ai   dat banii pe un cont  verde  in loc sa-ti cumperi  medicamentele. 

 Nu am avut timp sa caut, dar pot sa pun pariu ca ai luat o pauza de la a mai posta de pe contul tau .

 Aliantele tale cu niste cauze pierdute. 

 

   Stai parcata ca esti prea proasta  si nu te mai baga in seama cu vedetele  =))

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Daca erati baieti cuminti va spuneam cine e Tuicaru =))))) nu este cerrone sau mai stiu eu cine ziceti ! e un user vechi :)

Nu este prea vechi, este doar nepermis de prost, aidoma tie! Prost la prost trage! :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...