Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

Cumetre sunt doi.

Votka-tuicar e al lui Carlita

Votka--tuicar e impotriva astora doi

Aide plm

=))

 

 Esti fraier si te crezi ciumete ten pulili noastre la amandoi  =))  =))

Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

Si Siana era frumoasa in tinerete parinte daca pozele care le are acum sunt de pe vremuri  :laugh2

 

 Bah tu esti prost de bubui te mai uiti mult la profilul tau sa vezi unde team taxat ???   =))

Link spre comentariu
Vizitator votka-tuicar
Reputație: 0

Ti s-a facut dor de moastele babelor din Straulesti. Au aparut ceva noutati care abia asteapta sa le lingi zgarciu :))

 

 da tu de unde stii ai trait experiente dastea ? daca da sa iti fie de bine  =))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sa stii ca Siana chiar a fost frumoasa acum 25 de ani.De carla si-a batut joc natura,1.50.100kg,plina de celulita si labila psihic.

Dumnezeu cu mila :pope

 

Pai aia spuneam daca pozele alea sunt ale ei de cand era tanara ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bah tu esti prost de bubui te mai uiti mult la profilul tau sa vezi unde team taxat ???   =))

De ce pula mea miai modificat postarea ???

 

Bah tu esti prost de bubui te mai uiti mult la profilul tau sa vezi unde team taxat ???   =))

da tu de unde stii ai trait experiente dastea ? daca da sa iti fie de bine  =))

Marș la școală, loază!
  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Crezi ca as fi avut nevoie de clona ? eu ce am de zis spun de pe contul meu nu aveam nevoie de o prostie de clona :)

Nu sunt atat de tampita ca voi sa imi fac cont peste cont , eu vi le spun in fata :)

 

  Ba faci si nu mai posta in nevinovata, ar trebui sa ti se deschida topic la pinned si ca lui panoramic ca si el le spune in fata   :D  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ei, tinere, nici tu nu ești departe

 

Eu intr.un fel am inteles ceva de cand te stiu ...esti o persoana f dificila cu niste standarde sociale mult peste medie uneori dar nah nu pot sa te condamn din pacate pentru noi atat poate oferi societatea la momentul asta .... :laugh2  Nici pe mine nu ma multumesc pe deplin multe lucruri dar nu ma obosesc prea mult sa le pun la locul lor atat timp cat nu ma afecteaza intr.un mod direct 

Sa ai o seara buna 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

  Ba faci si nu mai posta in nevinovata, ar trebui sa ti se deschida topic la pinned si ca lui panoramic ca si el le spune in fata   :D  

 

Ba pe mine ma convins ca are banii multi si ne da in _)_ ei daca si a luat cont SP =)) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...