Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

:laugh2  Ignoram, dar ma uitam cum vorbeste singur...  :laugh2  Apoi am vazut ca sunt conturi diferite... ;)

 

Eu stiam de aseara se zvonea ca unu din ei ar fi al Carlitei =))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si unii se mai mira ca sa dus piata sexului pe bani pe apa sambetei...

Sa uitat cineva vreodata cat de comentate sunt fetele astea care de fapt nici nu ar trebui bagate in seama ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Pe maidan
  • Oras:Pe maidan

Si unii se mai mira ca sa dus piata sexului pe bani pe apa sambetei...

Sa uitat cineva vreodata cat de comentate sunt fetele astea care de fapt nici nu ar trebui bagate in seama ?

 

Oare dece fetele care isi vad de treaba lor nu sunt comentate? Pentru ca nu ai ce sa le reprosezi.

Dar asemenea fete cu vocabular venit din satra si injurand pe oricine fara limita ce ar trebui sa primeasca?

Aplauze ? Un banner cu locul 1 la cea mai spurcata de aici? O statuie in fata blocului?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Oare dece fetele care isi vad de treaba lor nu sunt comentate? Pentru ca nu ai ce sa le reprosezi.

Dar asemenea fete cu vocabular venit din satra si injurand pe oricine fara limita ce ar trebui sa primeasca?

Aplauze ? Un banner cu locul 1 la cea mai spurcata de aici? O statuie in fata blocului?

 

Eu sunt de parere ca astfel de elemente ar trebui din start indepartate fara alte discutii fara sens si lasate sa zaca in suc propriu

 

In timpul asta piata isi continua mersul iar noi vb aici incercand sa lamurim ceva din start imposibil ..In loc sa cautam ce e mai bun si sa intretinem acel ceva noi pierdem timpu cu toate chinuitele de soarta care abia traiesc de pe o zi pe alta 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Oare dece fetele care isi vad de treaba lor nu sunt comentate? Pentru ca nu ai ce sa le reprosezi.

Dar asemenea fete cu vocabular venit din satra si injurand pe oricine fara limita ce ar trebui sa primeasca?

Aplauze ? Un banner cu locul 1 la cea mai spurcata de aici? O statuie in fata blocului?

 

Omule cat timp o sa fie cerere o sa existe si oferta dar depinde cat de selectiva e clasa sociala care face cerere in speta noi 

 

Atat timp cat vom accepta orice femeie direct sau indirect doar pt faptul ca vezi domne practica meserie si ia banii asa o sa patim mult timp de acum incolo

De ce?

Pentru ca asta vrem si asta primim 

Merg la o femeie nu mi place vin aici ii deschid pagina la De evitat

Gresit prin asta ii fac reclama ba mai mult de atat cei care nu o cunosc din 500 care or sa vada pagina 100 200 sigur or sa mearga la ea si deci cu mana mea ii mai si bag banii in buzunar 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...