Sari la conținut

DOARE MINUSURILE


Vizitator votka-tuicar

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

asta e dezavantajul masinii.ratezi o gramada de chestii d-astea.

 

Veneam o data de la treburi eram cu o duba gen opresc pe sosea la una mai eram cu inca un baiat si gagica...Erggh nu merg zic pai de ce domne? Arata-mi in spate ca imi e frica ca daca mai sunteti cu inca 10 acolo si nu stiu ce mi faceti in padure =)) 

Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Veneam o data de la treburi eram cu o duba gen opresc pe sosea la una mai eram cu inca un baiat si gagica...Erggh nu merg zic pai de ce domne? Arata-mi in spate ca imi e frica ca daca mai sunteti cu inca 10 acolo si nu stiu ce mi faceti in padure =))

 

alte gauri,sigur nu :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

alte gauri,sigur nu :)

 

Da biiine treaca asta nu mai zic ca dupa aia ce am tras vai de :) mea….Ba deci dupa ce a plecat era iarna am dat drumu la caldura dupa vreo 5 min cand a inceput sa puta a hoit in masina am zis ca ma opresc si I dau foc pe camp

Sa se aleaga toate alea daca n viata mea am mai dat de vreun miros ca ala ...Troaca de femeie dupa aia mi am luat 2 zile liber sa spal masina am dat cu clor pe banchete

Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Da biiine treaca asta nu mai zic ca dupa aia ce am tras vai de :) mea….Ba deci dupa ce a plecat era iarna am dat drumu la caldura dupa vreo 5 min cand a inceput sa puta a hoit in masina am zis ca ma opresc si I dau foc pe camp

Sa se aleaga toate alea daca n viata mea am mai dat de vreun miros ca ala ...Troaca de femeie dupa aia mi am luat 2 zile liber sa spal masina am dat cu clor pe banchete

 

daca masina dadea caldura la galosi,de acolo era

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

doar nu era in fusta....

 

Nu da bag mana n foc ca nu mai vazuse sapunu de cel putin 7 zile in conditiile in care era iarna ...Ma gandesc ironic cred ca daca era iulie august muream acolo 

Link spre comentariu
Vizitator jack k
Reputație: 0

Nu da bag mana n foc ca nu mai vazuse sapunu de cel putin 7 zile in conditiile in care era iarna ...Ma gandesc ironic cred ca daca era iulie august muream acolo 

 

in fine,ai zis ca faci o treaba.Asta da treaba :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...