Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Sunt buna , poate pentru tine sunt cea mai nașpa și cea mai urâta femeie , n-am ce să-ți zic pentru ca gusturile nu se discuta , dar pentru alte sute de bărbați sunt buna , o spun recenziile și nu numai , știu câți își rup gatu pe strada :) dacă ai impresia ca ma faci să-mi pierd încrederea in mine scriind chestii de genul de 1 an , sa știi ca nu o sa se întâmple , nici mie nu imi place de toată lumea .

In rest , ce ai tu de comentat despre cum imi practic eu meseria este 0 barat .

Nu o fac ca o curva cu 20 de ani de meserie in spate , o fac cu pasiune , nu ma rup pentru câțiva lei , nu lucrez constant , doar atât cât ma simt bine , imi pot încheia programul și la 17:00 și la 20:00 pentru ca sunt propriul meu șef .

  • Like 2
Link spre comentariu

Sunt buna , poate pentru tine sunt cea mai nașpa și cea mai urâta femeie , n-am ce să-ți zic pentru ca gusturile nu se discuta , dar pentru alte sute de bărbați sunt buna , o spun recenziile și nu numai , știu câți își rup gatu pe strada :) dacă ai impresia ca ma faci să-mi pierd încrederea in mine scriind chestii de genul de 1 an , sa știi ca nu o sa se întâmple , nici mie nu imi place de toată lumea .

In rest , ce ai tu de comentat despre cum imi practic eu meseria este 0 barat .

Nu o fac ca o curva cu 20 de ani de meserie in spate , o fac cu pasiune , nu ma rup pentru câțiva lei , nu lucrez constant , doar atât cât ma simt bine , imi pot încheia programul și la 17:00 și la 20:00 pentru ca sunt propriul meu șef .

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Sunt buna , poate pentru tine sunt cea mai nașpa și cea mai urâta femeie , n-am ce să-ți zic pentru ca gusturile nu se discuta , dar pentru alte sute de bărbați sunt buna , o spun recenziile și nu numai , știu câți își rup gatu pe strada :) dacă ai impresia ca ma faci să-mi pierd încrederea in mine scriind chestii de genul de 1 an , sa știi ca nu o sa se întâmple , nici mie nu imi place de toată lumea .

In rest , ce ai tu de comentat despre cum imi practic eu meseria este 0 barat .

Nu o fac ca o curva cu 20 de ani de meserie in spate , o fac cu pasiune , nu ma rup pentru câțiva lei , nu lucrez constant , doar atât cât ma simt bine , imi pot încheia programul și la 17:00 și la 20:00 pentru ca sunt propriul meu șef .

 

faaa cine vede ce scrii aici si nu te cunoaste chiar te crede

esti ultima spita de la roata da la bicicleta te draq da drogata ca esti vai mortii tei

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Imi chem clienții ? Aia care vin sa futa nu sa plătească SP-URI sa fie troli .

Scuza-ma , tu te lăudai ca te coxezi și ca esti un drogat nu eu =))

Cu pasiune ma fut de când vreau eu , ca n-ai fost tu cu lumânarea să vezi de când o fac.

Și chiar dacă ai fi fost la mine , la ce caracter jegos ai , sa zici mersi ca nu te-am aruncat de la etaju 13 ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Imi chem clienții ? Aia care vin sa futa nu sa plătească SP-URI sa fie troli .

Scuza-ma , tu te lăudai ca te coxezi și ca esti un drogat nu eu =))

Cu pasiune ma fut de când vreau eu , ca n-ai fost tu cu lumânarea să vezi de când o fac.

Și chiar dacă ai fi fost la mine , la ce caracter jegos ai , sa zici mersi ca nu te-am aruncat de la etaju 13 ;)

 

ce clienti chemi fa ? si ce e ala coxat ? astea-s termene da drogati

eu trag pa nas cocaina nu ma coxez ca altele .. stii ce zic ?

 

luami-ai pasiunea in gura da baietel subnutrit

Link spre comentariu
  • Oras:Iron Throne
  • Oras:Iron Throne

nu

Aolo ! Chiar nu ÅŸtii, sau faci la miÅŸto ? Atunci eÅŸti...pilaf😂 Nea George, păi dacă pe acest bob de orez, cineva a reuÅŸit să scrie biblia în ideograme, restul, referitor la ce ai zis de mebru' lu' xoxo..te-ai prins ?🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

ma gandeam sa-mi fac un tatoaj.. si vreau sa va cer parerea

 

vreau sa-mi fac un palmier pe burta ca atunci cand catelu daniel imi suge pula sa stea si el la umbra.. ce ziceti ? e de ajuns un palmier sau trebuie mai multi ?

 

va multumesc

Fa-ti un tatuaj cu un neuron, asa ai avea macar doi!😀😀
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

, imi pot încheia programul și la 17:00 și la 20:00 pentru ca sunt propriul meu șef .

Nici Bill Gates sau Zuckerberg nu mai sunt ce au fost odata.. Vai si amar de mentalitatea unora 🙈😱😱🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...