Sari la conținut

Anonna 0724982280


Postări Recomandate

Pentru ca am primit un sms de la cineva din Vatra Dornei, tin sa specific ca ajung in oras in interes personal si ca nu voi poposi mai mult de 2-3h. Dar chiar si asa fiind in interes personal nu am timp de intalniri,

Programul meu e deja fixat ... ajung in Cta pe data de 11 august

  • Minus 1
Link spre comentariu

Tarif * numărul de ore!?

 

:P exista si aceasta posibilitate :D :P :P :P

 

Buna Annona!

Accepti si vizite mai lungi de 1 ora si daca da care ar fi tariful....

Mersi

 

Esti putin cam ambiguu... In general prefer sa discut personal cu cel interesat ... Suna-ma! desi eu consider ca este suficient 1 singura ora sa ne destrabalam :) cel putin la prima intalnire :D

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

La moi multi ore in compania Annonei...fara aclimatizarie...ie recomandat sa adusi ku tini o cirja, un baston, civa ! Vei avia oaricari problemi locomotorii si o nieincrediri totala an propri gienunchi !

 

;)

 

Multam, amelico pt sfaturile care le dai in cazul in care hotarasc tinerii sa ma viziteze :D

 

Dar acum eu sunt furioasa!!!!!

 

Mai, putzoi, nu este prima data cand va zic sa nu veniti la mine, scrie si in profil, nu sunt slim!!!!! Nu sunt nici tunata!!! si in pula mea, mai mananca omu' ziua... Daca va asteptati sa fiti primiti de o diva, va inselati. Nu va v-a deschide usa o tipa mascata. Imi place cum arat si nu am nevoie de multe artificii sa arat bine!!!!! Arat bine asa cum sunt , fara multe farduri pe fata!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...